MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Stiri Mondene - Pagina 4 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Stiri Mondene - Pagina 4 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
gratiela
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
elenita
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
anitanna
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
sad angel
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
vyky2010
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
vlavi
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
kikilina
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
xenia
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
kokolino
Stiri Mondene - Pagina 4 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 4 Voting_barStiri Mondene - Pagina 4 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Stiri Mondene - Pagina 4 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Stiri Mondene

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMier 24 Iul 2013, 7:02 pm

pai si cum,o sa fie npm si mpfm,acelas format?
haida-de!nu cred sa fie la fel,ce naiba
:affraid: 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMier 24 Iul 2013, 7:53 pm

elenita a scris:
pai si cum,o sa fie npm si mpfm,acelas format?
haida-de!nu cred sa fie la fel,ce naiba
:affraid: 

 O fi ceva de genu, pe acelasi calapod, adica aceiasi Marie dar in alta palarie lol!   eu abia astept sa vad ce si cum cherry
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyJoi 25 Iul 2013, 1:16 pm

Connect-R se însoară cu iubita gravidă

Stiri Mondene - Pagina 4 1110
 
E clar faptul că vara Connect-R nu doarme! Unul dintre cei mai în vogă cântăreţi de la noi va deveni tătic anul viitor. Misha, femeia cu care se iubeşte de câteva luni este însărcinată în câteva săptămâni. Artistul nu-şi mai încape în piele de fericire!
  Cantaretul Stefan Mihalache ( 31 de ani ) , alias Connect-R, trăieşte o frumoasă poveste de dragoste cu o colegă de breaslă. Noua iubită se numeşte Mihaela, sau Misha, cântă cu DJ Sava şi este vocea hitului Tenerife. Aceasta este prima femeie cu care solistul se afişează de la despărţirea de Diana Georgescu, femeia cu care se logodise şi cu care spera să se căsătorească. În urmă cu trei săptămâni, solistul a postat pe Internet o poză în care o sărută pe noua cucerire.
Deşi atunci a spus că relaţia lor este la început, surse din anturajul acestuia ne-au mărturisit că  idila lor dateaza de cateva luni.  Misha şi Sava au mers la studioul lui Connect-R, Rappin'On Production, pentru a le compune piesa Tenerife. S-au văzut, s-au plăcut şi au rămas împreună.
Mai mult, relaţia lor a ajuns la alt nivel, întrucât blonda şi solistul vor deveni părinţi anul viitor. Impresarul artistului a confirmat, în exclusivitate pentru Click!, vestea. "Sunt primele săptămâni, primele simptome. Misha a făcut testul "Barza" şi a ieşit pozitiv. Acum câteva zile a aflat că va deveni tată. Îşi dorea foarte mult un copil, chiar dacă nu a spus niciodată lucrul ăsta. Nu mi-a spus dacă vrea să fie fată sau băiat, e important să fie sănătos. Cu siguranţă urmează şi căsătoria pentru că Ştefan este un tip foarte responsabil. Nu l-am auzit vorbind despre asta, dar cred că nu şi-a revenit încă după vestea frumoasă. Este foarte fericit", ne-a spus impresarul cântăreţului, Emil Burloi.
Pentru că-şi doreşte să aibă un urmaş puternic şi sănătos,  muzicianul i-a interzis iubitei sale sa mai cante o vreme prin cluburi. "Nu cred că o va mai lăsa pe iubita lui să cânte prin cluburi, având în vedere că este o femeie gravidă. Cum să stea în fum de ţigară?!", ne-a mai spus impresarul.
Misha, o blondă superbă din Galaţi

Stiri Mondene - Pagina 4 510


După Raluka, Cristina şi Andreea D, Misha este a patra voce feminină cu care colaborează DJ Sava. Noua achiziţie se numeşte Mihaela, are 22 de ani, este din Galaţi şi împreună cântă cel mai recent single al lor, "Tenerife", produs în studioul lui Connect-R în urmă cu câteva luni.
Ştefan Relu Mihalache
Ştefan Relu Mihalache (31 de ani), alias Connect-R, s-a născut în Craiova. În urmă cu mai bine de 12 ani, acesta făcea parte din trupa "Giganţii" şi se străduia să se strecoare pe piaţa hip-hop din România. În 2007, Connect-R lansează albumul "Dragostea dispare", însă în 2012 a dat lovitura cu "Vara nu dorm".
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyJoi 25 Iul 2013, 1:45 pm

ea e o frumoasa
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyJoi 25 Iul 2013, 1:46 pm

gratiela a scris:
ea e o frumoasa

 Da, sper sa reziste relatia lor cherry
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptySam 10 Aug 2013, 11:17 am

Gabi Cristea a aruncat bomba! "Din toamna ma intorc in televiziune"!
A luat un premiul pentru intreaga cariera in televiziune, dar a marturisit ca mai are multe de spus in acest domeniu iar din toamna va reveni pe sticla!


 Stiri Mondene - Pagina 4 Media_10

Sexy si vesela, fosta prezentatoare a showului "Nora pentru mama", care a inregistrat recorduri de audienta la Kanal D a primit premiul pentru intreaga cariera la Gala Premiilor Eva.ro. Frumoasa bruneta activeaza in televiziune de 20 de ani iar dupa o perioada de cateva luni in care a stat departe de camerele de filmat, odata cu divortul de Marcel Toader i-a revenit si pasiunea pentru showbiz.
Astfel incat Gabi Cristea a hotarat sa se intoarca in televiziune si, luand in calcul capitalul de imagine pe care-l are in acest moment, cei care se vor bucura de serviciile ei vor fi norocosi. Deocamdata insa, protagonista noastra s-a rezumat la a spune ca din toamna telespectatorii o vor vedea din nou pe micile ecrane si nu doar in calitate de invitat la emisiuni.
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptySam 10 Aug 2013, 1:32 pm

Gabi Cristea da in vileag cel mai bine pazit secret al emisiunii “Nora pentru mama”: “Au fost mai multi concurenti care au evadat”. N-ai sa crezi unde se duceau baietii si cum erau recuperati


Una dintre cele mai frumoase experiente pe care le-a avut in televiziune, emisiunea “Nora pentru mama” i-a asigurat Gabrielei Cristea o tolba de amintiri care-i starnesc si acum zambete largi. Iar reality-show-ul a fost plin de momente surprinzatoare atat pentru ea, cat si pentru echipa ei, multi dintre concurenti aratandu-se razvratiti. Gabi, insa, a fost tratata cu manusi de catre baieti, nu de alta, dar ea le mai sufla cate o vorba despre ce se intampla in viata de “afara”.

Stiri Mondene - Pagina 4 Media_137605608592560400
Gabi Cristea a avut un succes rasunator cu emisiunea "Nora pentru mama", la Kanal D
Cine are impresia ca e usor sa stai cateva luni, intr-o casa, numai cu straini, rupt in totalitate de viata reala, se insala. Iar concurentii care au trecut pe la show-ul “Nora pentru mama” pot spune cu mana pe inima acest lucru, ei confruntandu-se cu multe situatii limita in care le-a venit sa-si ia campii. Iar unii dintre ei chiar au facut-o. Astfel, Bogdan, unul dintre concurenti, a dezertat in ianuarie 2009, sarind gardul si facand autostopul pentru a ajunge acasa, la Campulug, eveniment consemnat in presa vremii:“Fiecare e liber sa-si traiască viata asa cum doreste, insa fiecare dintre noi trebuie sa isi asume responsabilitatea pentru faptele pe care le intreprinde. Nu ştiu ce s-a intamplat cu Bogdan, sper sa aflam”, a declarat Gabriela Cristea, gazda reality-showului “Nora pentru mama”, la vremea respectiva.

Dar cazul lui Bogdan nu a fost singular, numarul baietilor care au evadat fiind mult mai mare. Insa acestia nu si-au dorit nici pe departe sa spuna “adio” concursului, ci doar sa ia o gura de aer sau sa-si mai satisfaca vreo pofta omeneasca, nimic iesit din comun: “Au fost mai multi care au fugit. Dar au lipsit cateva ore si au venit singuri, inapoi. La un moment dat au plecat doi si au fost trimisi bodyguarzii dupa ei. Erau la un fast-food, la Obor, s-au dus si ei sa-si ia un hamburger si se intorceau, saracii. Era greu sa stai nonstop departe de lume si isi mai doreau si ei sa mai vada strada, oamenii”, a povestit Gabi pentru WOWbiz.ro.
Stiri Mondene - Pagina 4 Media_137605609244248900
Bogdan este unul dintre concurentii care au evadat de la emisiune

Desi echipa de productie a emisiunii mai avea clinciuri cu baietii, Gabriela a fost o rasfatata a concurentilor, intrucat, in multe cazuri, i s-a facut mila de ei si a mai jucat rolul de spion: “Cu mine s-au purtat foarte frumos ca eram singura lor legatura cu lumea de afara. Le mai spuneam cate una, alta, ce sa mai intampla in viata reala, asa ca nu am avut probleme cu ei”, ne-a mai spus Gabi.

Gabi Cristea si-a revenit complet dupa divort si are planuri mari! Isi ia casa, isi extinde afacerea si isi face ordine in viata! Vezi aici ce planuri are in legatura cu fostul ei sot, Marcel Toader

Gabi Cristea a aruncat bomba! "Din toamna ma intorc in televiziune"!
Stiri Mondene - Pagina 4 Media_137605609906220800
Gabi isi aminteste cu placere de vremurile in care prezenta acest reality-show de anvergura
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyLun 12 Aug 2013, 1:45 pm

mie mia placut ff mult de ea de abia astept sa vad ce va face
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptySam 24 Aug 2013, 8:21 am

Michael Douglas si Catherine Zeta-Jones divorteaza

Stiri Mondene - Pagina 4 Michae10

Publicaţia americană Star scrie, în ultimul număr, că Michael Douglas şi Catherine Zeta-Jones vor divorţa. Nu este pentru prima oară când presa anunţă divorţul celebrului cuplu, însă, până acum, zvonurile s-au dovedit nefondate.

Se pare că motivul despărţirii sunt problemele psihice ale actriţei, care suferă de tulburare bipolară.
Douglas ar fi părăsit deja casa unde locuia cu Catherine şi cu cei doi copii ai lor, Dylan (13 ani) şi Carys (10 ani). El le-ar fi spus prietenilor săi că viaţa alături de frumoasa actriţă s-a transformat într-un iad.

Anunţul divorţului vine după o perioadă dificilă: Michael Douglas a urmat un tratament dur pentru cancer la gât cu care a fost diagnosticat în anul 2010, iar soţia sa a făcut publice problemele psihice cu care se luptă.
Averea cuplului este estimată la 300 de milioane de dolari.
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptySam 24 Aug 2013, 10:18 am

pacat ca divorteaza
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyDum 25 Aug 2013, 4:23 pm

Serialul-fenomen „Suleyman Magnificul” revine la Kanal D, cu cel de-al treilea sezon, din 3 septembrie.

Vestea proastă pentru fani este că, până la terminarea serialului „Iffet” – care a prins şi el foarte bine la public, aventurile sultanului şi ale haremului său vor fi văzute doar o dată pe săptămână, marţea.

Cel de-al treilea sezon „Suleyman Magnificul” va fi difuzat de Kanal D, din 3 septembrie, tot la ora 20.00, acesta fiind ultimul sezon în care apare actriţa Meryem Uzerli, interpreta lui Hurrem, care a părăsit filmările acum câteva luni din cauza unei puternice depresii.

Pentru că „Iffet”, serialul care a intrat pe tronsonul lui „Suleyman” (lunea şi marţea seara) la începutul lui mai a prins foarte bine la public (cu o medie de 700.000 de telespectatori în mediu urban, pe minut), şefii de la Kanal D au decis să îl lase şi pe acesta în grila de toamnă, în zilele de luni, până când va ajunge la final (în luna octombrie).

Stiri Mondene - Pagina 4 %E2%80%9ESuleyman-Magnificul%E2%80%9D-revine-la-tv-din-3-septembrie-300x205
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyDum 25 Aug 2013, 4:38 pm

elenita a scris:
Serialul-fenomen „Suleyman Magnificul” revine la Kanal D, cu cel de-al treilea sezon, din 3 septembrie.

Vestea proastă pentru fani este că, până la terminarea serialului „Iffet” – care a prins şi el foarte bine la public, aventurile sultanului şi ale haremului său vor fi văzute doar o dată pe săptămână, marţea.

Cel de-al treilea sezon „Suleyman Magnificul” va fi difuzat de Kanal D, din 3 septembrie, tot la ora 20.00, acesta fiind ultimul sezon în care apare actriţa Meryem Uzerli, interpreta lui Hurrem, care a părăsit filmările acum câteva luni din cauza unei puternice depresii.

Pentru că „Iffet”, serialul care a intrat pe tronsonul lui „Suleyman” (lunea şi marţea seara) la începutul lui mai a prins foarte bine la public (cu o medie de 700.000 de telespectatori în mediu urban, pe minut), şefii de la Kanal D au decis să îl lase şi pe acesta în grila de toamnă, în zilele de luni, până când va ajunge la final (în luna octombrie).

Stiri Mondene - Pagina 4 %E2%80%9ESuleyman-Magnificul%E2%80%9D-revine-la-tv-din-3-septembrie-300x205
Eu am vazut  serialul pe  kanal turcesc si am vazut ca Hurrem este acolo, trece prin multe ... imbatraneste si chiar este mai slaba decat in primul sezon , o s-o otraveasca nu stiu care, sa vezi ce o sa aiba pe tot corpul si dureri  Crying or Very sad  multe a mai patimit saraca, dar si-a castigat respect pana in zilele noastre Wink   Poate ca o sa lipseasca cateva episoade daca  se spune  ca o inlocuieste alta actrita, dar nu cred ca pana la finalul serialului. Apropo, actrita din   Iffet o sa apara in noul sezon ca sora a lui Suleyman Laughing
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyLun 26 Aug 2013, 7:46 pm

Anunt de ULTIMA ORA! Catalin Maruta NU mai prezinta "Happy Hour"! Afla aici mai multe informatii
Stiri Mondene - Pagina 4 61375581
Dupa o vacanta in care a imbinat cu succes munca, odihna si plimbarile, Catalin Maruta revine la Pro Tv din 2 septembrie, de la 17.30, cu multe noutati.
Prima dintre ele este chiar faptul ca emisiunea pe care o prezinta ii va purta de acum inainte numele si se va chema “La Maruta”: “Dragi, multi si devotati prieteni, incepand de luni, 2 septembrie, ne vom intalni la aceeasi ora 17.30, la ProTV. Cu mentiunea ca, de-acum inainte, emisiunea mea se va numi pur si simplu ”La Maruta”. Sunt onorat de aceasta schimbare, parca ma reprezinta mai bine, ma inspira si ma incurajeaza sa abordez si rubrici noi. Vacanta s-a terminat, a fost frumos si m-am odihnit, iar de acum pentru mine incepe o perioada interesanta. ”La Maruta” voi face in asa fel incat sa va uimesc, sa va redau entuziasmul, zambetul, bucuria exclusivitatilor palpitante si surprizele placute pe care le meritati”, a tinut Catalin Maruta sa anunte pe contul sau official de Facebook.
Stiri Mondene - Pagina 4 61375599
Incantat de aceasta schimbare, Maruta recunoaste ca se simte onorat si bucuros de noua titulatura a show-ului: “Am intuitia ca efectul va fi bun, tocmai pentru ca e un nume pe care cei de acasa il vehiculau deja, fara sa vrea”.
Odihnit, cu bateriile reincarcate si cu mult chef de treaba, prezentatorul de la Pro Tv recunoaste ca este pregatit sa revina cu multe surprize, dupa o vacanta in care s-a bucurat din plin de compania celor dragi: ”A fost o vara cu multa munca, Andra a avut concerte, eu am fost in fiecare week-end plecat prin tara, sa prezint diverse show-uri. Dar am gasit timp, din fericire, si pentru noi. Am fost la mare, in Romania, impreuna cu David, care s-a bucurat la nebunie de plaja si de apa, apoi am ajuns prin diverse locuri, tot in Romania, cate o zi, doua. Si ne bucuram ca am ajuns si la Marbella, in Spania – unul dintre locurile noastre preferate, si asta de ziua Andrei, e un fel de traditie pentru noi si mergem acolo de cativa ani in perioada asta”, a incheiat Maruta.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyLun 26 Aug 2013, 7:54 pm

Ma bucur pentru el daca isi pune amprenta la aceasta emisiune in stil propriu Wink
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyLun 26 Aug 2013, 7:57 pm

Cum se zice,alta marie cu aceiasi palarie.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyLun 26 Aug 2013, 8:00 pm

elenita a scris:
Cum se zice,alta marie cu aceiasi palarie.
 Cam asa ceva ... ai vazut ca Teo intra la kanal D ?  face Teo show  de la ora 17:00  fara ceva sau si ceva din  4-5 septembrie  Rolling Eyes
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyLun 26 Aug 2013, 8:04 pm

Concurenta este dura si este cam acelas stil de emisiune pe toate posturile tv.Nu cred ca va fi prea mare audienta la Teo.Macar ptr un an este asigurata.
scratch 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMar 27 Aug 2013, 12:18 am

elenita a scris:
Concurenta este dura si este cam acelas stil de emisiune pe toate posturile tv.Nu cred ca va fi prea mare audienta la Teo.Macar ptr un an este asigurata.
scratch 
oare oana roman nu mai are emisiune thinking 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMar 27 Aug 2013, 8:32 am

gratiela a scris:
elenita a scris:
Concurenta este dura si este cam acelas stil de emisiune pe toate posturile tv.Nu cred ca va fi prea mare audienta la Teo.Macar ptr un an este asigurata.
scratch 
oare oana roman nu mai are emisiune thinking 
Cine stie ...  parca orarul  este  in timpul emisiunii ce o avea Oana, dar mai vedem ...
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMier 28 Aug 2013, 4:11 pm

SURPRIZĂ PENTRU FANII SERIALELOR TURCEŞTI! Deniz Cakir, vedeta din "Iffet", joacă în seria a treia din "Suleyman Magnificul"


Deniz Cakir, interpreta lui Iffet din serialul cu acelaşi nume, difuzat de Kanal D, joacă în seria a treia din “Suleyman Magnificul – Sub domnia iubirii”.


Stiri Mondene - Pagina 4 1_b82d08_bb2461aa28

În serialul "Iffet", Deniz Cakir este o tânără săracă, pe capul căreia parcă vin toate nenorocirile. Tânăra se luptă cu disperare pentru iubirea sa.

În schimb, în "Suleyman Magnificul", îndrăgita actriţă se transformă într-un personaj negativ, o femeie puternică ce se luptă pentru putere. Ea o va întruchipa pe sultana Sah, sora mai mare a lui Suleyman şi duşmanul sultanei Hurrem.
Iată ce se va întâmpla în SEZONUL TREI din Suleyman Magnificul! Vezi CINE îi va locul lui Hurrem în inima sultanului! FOTO
Din 3 septembrie, în fiecare marţi, de la ora 20:00, Kanal D difuzează seria a treia a serialului "Suleyman Magnificul - Sub domnia iubirii.
Cine este Deniz Cakir?
Deniz Cakir, în vârstă de 30 de ani, s-a născut în Ankara (Turcia) şi a studiat teatrul la Universitatea Hacettepe, Conservatorul de Stat. S-a mutat la Istanbul şi a debutat în televiziune în 2004. Cariera ei a cunoscut o reală ascensiune după ce a interpretat rolul Ferhunde Tekin din serialul "Poveste de familie" ("Yaprak Dokumu") (2006), difuzat de Kanal D.

Revista pentru bărbaţi "Boxer Dergisi" a desemnat-o cea mai sexy femeie din Turcia, iar în 2005 ea s-a aflat în top 10 cele mai sexy femei din Turcia.
Stiri Mondene - Pagina 4 2_58f1ae7da5

Stiri Mondene - Pagina 4 3_8ca403_cc31ed753c
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMier 28 Aug 2013, 4:14 pm

MOMENTE TERIBILE în SEZONUL 3 din "Suleyman Magnificul"! SULTANUL ÎŞI VA OMORÎ PROPRIUL FIU!



Un rol important în desfăşurarea acţiunii serialului "Suleyman Magnificul" în sezonul al treilea îl va avea prinţul Mustafa, interpretat de Mehmet Gunsur.


Stiri Mondene - Pagina 4 Printul_mustafa_ucis_de_suleyman_6da08e3af2

Prinţul Mustafa (Mehmet Günsür) va influenţa şi mai mult viaţa tuturor celor din jurul său, în special relaţia dintre tatăl său şi sultana Hurrem. Totuşi, aceasta împreună cu Rustem Paşa, un personaj nou care va apărea în seria a treia a filmului, se întorc împotriva lui Mustafa şi uneltesc pentru a-l pierde.
Prinţul va fi trimis la Manisa unde unde va ocupa funcţia de Sancak Beyi (prefect). Se îndrăgosteşte de Elena, fiica unui fermier în timp ce în Istanbul, preferata sa Fatma, poartă copilul său. Deşi părinţii lui se împotriveau, acesta continuă planurile sale pentru căsătoria cu Elena. Totuşi, İbrahim, în cadrul unei întâlniri secrete, reuşeşte să-l convingă să o trimită pe Elena departe de el.

Fatma va naşte unui băiat, căruia Suleyman îi va da numele lui - Sulyman. Mai târziu, băiatul Prinţului Mustafa se îmbolnăveşte şi moare, iar mama lui se va sinucide.

Numai că în acest timp, duşmanii prinţului uneltesc împotriva lui. Mustafa va fi acuzat că a început sa colaboreze cu duşmanii, iar din aceasta cauză Suleyman va ordona execuţia lui, potrivit romaniaturkiye.ro .
Ce spune istoria?
Potrivit datelor istorice, astfel s-au întâmplat lucrurile şi în realitate! Hurrem profită de influenţa asupra sultanului pentru a determina exilul lui Mahidevran şi Mustafa într-o provincie îndepărtată din Imperiu, la Manisa. Roxelana îi naşte sultanului un moştenitor la scurt timp după aceea, sperând să-l înlocuiască pe Mustafa ca urmaş.

Mustafa va fi ulterior asasinat, de teama unei rebeliuni, întrucât în 1553 este interceptată o scrisoare falsă a printului prin care ii cerea ajutor şahului Persiei pentru a-l răsturna de pe tron pe tatal său.

Se pare că Mustafa s-a dus la tatăl său să dezmintă, singur şi fără arme. Soliman l-a ucis pe fiul lui la 6 noiembrie 1553, plângând.

Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMier 28 Aug 2013, 4:18 pm

Incurcate sunt itele in istoria turcilor 🇳🇴   nu ca la noi ar fi altfel Laughing
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMier 28 Aug 2013, 8:03 pm

a-ti auzit ce se spune de andreea berecleanu si sotul ei ca s-au despartit:-?: 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMier 28 Aug 2013, 8:05 pm

gratiela a scris:
a-ti auzit ce se spune de andreea berecleanu si sotul ei ca s-au despartit:-?: 
Da, a pus Elenita  pe pagina stirea zilei despre ei Rolling Eyes
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 EmptyMier 18 Sept 2013, 5:18 pm

S-a găsit înlocuitoare pentru Meryem în rolul sultanei Hurrem din Suleyman Magnificul


Producătorii serialului "Suleyman Magnificul" au schimbat actriţa principală, cea care juca rolul sultanei Hurrem. Actriţa Meryem Uzerli a fost înlocuită de Vahide Gordum, o actriţă îndrăgită în Turcia. Producătorii au schimbat scenariul filmului, iar Vahide Gördüm va juca o sultană Hurrem cu 15 ani mai bătrână.


Stiri Mondene - Pagina 4 V2_1966e5dfeabf978a69b81a7a7350a3b2_10605100

Suleyman Magnificul sub domnia schimbării, am putea parafraza titlul cunoscutei serii TV. Şi asta pentru că Meryem Uzerli, actriţa principală din rolul sultanei Hurrem a fost înlocuită de producători. Cea care i-a luat locul este Vahide Ghiordum, o cunoscută actriţă din Turcia, potrivit România TV.


Internarea actriţei Meryem Uzerli într-o clinică de psihiatrie din Germania şi lipsa unei reale comunicări cu producătorii serialului i-a determinat pe aceştia să recurgă la măsura drastică a înlocuirii actriţei principale. "Nu ne putem permite să o aşteptăm pe Meryem", a venit explicaţia oficială.



Sus In jos
Continut sponsorizat





Stiri Mondene - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Stiri Mondene
Sus 
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Diverse stiri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Revista Presei-
Mergi direct la: