MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Stiri Mondene - Pagina 3 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Stiri Mondene - Pagina 3 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
gratiela
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
elenita
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
anitanna
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
sad angel
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
vyky2010
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
vlavi
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
kikilina
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
xenia
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
kokolino
Stiri Mondene - Pagina 3 Vote_lcapStiri Mondene - Pagina 3 Voting_barStiri Mondene - Pagina 3 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Stiri Mondene - Pagina 3 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Stiri Mondene

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptySam 15 Iun 2013, 8:21 am

Stiri Mondene - Pagina 3 942326_10201311695503553_206923070_n-1

Unul dintre finalistii TopChef si-a deschis primul restaurant

La doar 22 de ani, Dragos Bercea a primit in dar, de ziua sa, "Cabana Vanatorilor" din Corbeanca
Chiar daca petrecerea e in Corbeanca, gazda nu-i Cristian Tantareanu. Lumea buna s-a adunat aseara sa vada restaurantului lui Dragos Bercea. "Locatia Cabana Vanatorilor este o locatie mai mult de vara, dar si iarna oaspetii nostri sunt invitati, pana la urma mancarea vanatoreasca este mai mult de iarna".
Cabana Vanatorilor din Corbeanca a fost un cadou pentru Dragos, de ziua lui, de la tatal sau, Stefan, si el un bucatar cu renume. "Ziua mea a fost cu cateva zile in urma si astazi am tinut sa facem deschiderea si sa afle toata lumea", a povestit tanarul.
Dragos nu este doar patronul restaurantului. Va sta aproape tot timpul in bucatarie. "Am bagat in meniul de aici si preparatele renumite cu care eu am ajuns la TopChef si pe care le-am facut la TopChef si, da, vor fi gatite de mine, in fiecare zi".
De la petrecerea de inaugurare a restaurantului nu puteau lipsi juratii si fostii colegi ai lui Dragos de la TopChef. "Asta e viitorul gastronomiei in Romania. 22 de ani si uite ce a facut el. Si ma bucur pentru el din tot sufletul cum a ajuns la nivelul sa deschida un restaurant".
Restaurantul Cabana Vanatorilor din Corbeanca va fi deschis de marti pana duminica.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptySam 15 Iun 2013, 8:24 am

frezii a scris:
Stiri Mondene - Pagina 3 942326_10201311695503553_206923070_n-1

Unul dintre finalistii TopChef si-a deschis primul restaurant

La doar 22 de ani, Dragos Bercea a primit in dar, de ziua sa, "Cabana Vanatorilor" din Corbeanca
Chiar daca petrecerea e in Corbeanca, gazda nu-i Cristian Tantareanu. Lumea buna s-a adunat aseara sa vada restaurantului lui Dragos Bercea. "Locatia Cabana Vanatorilor este o locatie mai mult de vara, dar si iarna oaspetii nostri sunt invitati, pana la urma mancarea vanatoreasca este mai mult de iarna".
Cabana Vanatorilor din Corbeanca a fost un cadou pentru Dragos, de ziua lui, de la tatal sau, Stefan, si el un bucatar cu renume. "Ziua mea a fost cu cateva zile in urma si astazi am tinut sa facem deschiderea si sa afle toata lumea", a povestit tanarul.
Dragos nu este doar patronul restaurantului. Va sta aproape tot timpul in bucatarie. "Am bagat in meniul de aici si preparatele renumite cu care eu am ajuns la TopChef si pe care le-am facut la TopChef si, da, vor fi gatite de mine, in fiecare zi".
De la petrecerea de inaugurare a restaurantului nu puteau lipsi juratii si fostii colegi ai lui Dragos de la TopChef. "Asta e viitorul gastronomiei in Romania. 22 de ani si uite ce a facut el. Si ma bucur pentru el din tot sufletul cum a ajuns la nivelul sa deschida un restaurant".
Restaurantul Cabana Vanatorilor din Corbeanca va fi deschis de marti pana duminica.
Bravo lui ! E un baiat care merita tot ce e mai bun, l-am apreciat cand a fost in concurs si am vazut ce poate sa faca cand intra in bucatarie, ce iese din mainile si imaginatia lui.:{ 11111:
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptySam 15 Iun 2013, 6:00 pm

Mara Bănică a ajuns pe masa de operatie! " Asa machiaj n-am avut niciodata". Ce a pătit jurnalista

Stiri Mondene - Pagina 3 61340591

Mara Bănică a ajuns pe masa de operatie! Din fericire, jurnalista nu are probleme de sănătate, ci doar a dorit să scape de un complex mai vechi.

Din dorinta de a arăta mai bine, Mara Bănică şi-a făcut rinoplastie. Jurnalista este acum in recuperare si isi tine la curent fanii de pe Facebook cu evolutia interventiei estetice.

Din fericirel, totul a decurs ca la carte, iar Mara asteaptă acum, cu nerăbdare, să vadă rezultatele finale.

"Rinoplastia e o operatie usoara pana la urma. Conteaza mana medicului. Dar vanataile de dupa sunt cel mai oribil lucru! Cel putin pentru mine, acum! Asa machiaj n-am avut niciodata", a postat ea pe reteaua de socializare.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 24 Iun 2013, 4:11 pm

Clipe dificile pentru Adrian Mutu ! fiul sau a fost operat pe cord deschis !


Mario Mutu (11 ani), băiatul pe care atacantul de la Ajaccio îl are din prima sa căsătorie, cu Alexandra Dinu, a suferit o intervenție chirurgicală pe cord deschis.

Stiri Mondene - Pagina 3 23_mut10


„Acum, că totul a trecut, vreau să vorbesc despre asta, pentru a lansa un apel părinților care nu cunosc ce probleme au la inimă și care, prin tăcere, afectează viața copiilor noștri. Eu nu am observat nimic, cel care a descoperit totul a fost medicul său pediatru. În timpul unei vizite de rutină, a auzit un murmur ciudat. M-a sfătuit să fac o electrocardiogramă, singurul test capabil să descopere existența unei disfuncții.
Am înțeles că acest tip ce malformație este frecventă la copii, fiind necesari intervenția prin microchirurgie. În cazul lui Mario, însă, a fost nevoie de intervenția chirurgicală pe cord deschis.
I-am spus lui Mario că acest lucru este necesar pentru a avea inima puternică, precum a unui sportiv. Acum, totul este bine. Am o misiune, aceea de a promova o fundație care se ocupă de problemele la inimă ale copiilor”, a declarat Alexandra Dinu, într-un interviu acordat revistei italiene Gente.

„Am avut mari emoții, vă dați seama, pentru că este doar un copil. Am încercat să ținem în secret această problemă, pentru că nu am vrut să-l afectăm pe Mario. Este suficient de mare pentru a înțelege lucrurile și a pune întrebări. Totul este în regulă acum”, a precizat și Adi Mutu, pentru libertatea.ro.




 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyMar 25 Iun 2013, 8:49 am

bine ca totul sa terminat cu bine pentru mario
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyVin 28 Iun 2013, 8:17 am

Next Star, competitia celor mai talentati copii din Romania, si-a ales castigatorul…

Omar, micutul libanez, a castigat marea finala Next Star!

Stiri Mondene - Pagina 3 ?u=http%3A%2F%2Fivm.inin.ro%2Fthumbs%2Fantena1%2F2013%2F05%2F23%2Fw584ymNGwUS_3OStiri Mondene - Pagina 3 ?u=http%3A%2F%2Fivm.inin.ro%2Fthumbs%2Fantena1%2F2013%2F06%2F27%2FxqY3VSiNlyt_2O
   Au fost zeci de momente frumoase, dar si clipe grele pentru juriu, care a fost nevoit sa aleaga intre sute de copii exeptionali.

Pana la urma, Connect-R, Lora, Pepe, Vasile Muraru si Maria Carneci au scapat de emotii... Castigatorul Next Star Romania a fost desemnat de "regele" fotbalului romanesc, Gica Hagi: Omaaaaar Arnouuuut!
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptySam 29 Iun 2013, 11:19 am

Iulia Vântur, soţia lui Salman Khan?

Stiri Mondene - Pagina 3 1-iulia-vantur-IMG_0922_5f5e634591


Presa din India a anunţat ieri că prezentatoarea PRO TV Iulia Vântur s-ar fi mutat în casa părinţilor actorului Salman Khan, cu care românca noastră ar avea de ceva vreme o relaţie de iubire. Dacă în România, mutarea iubitei în casa părinţilor nu te obligă aparent la nimic, conform cutumelor indiene, acest pas înseamnă clar căsătorie.




Au trecut două luni de când telespectatorii nu au mai zărit-o pe Iulia Vântur la pupitrul “Ştirilor PRO TV”, care a ales să plece la cel care ar fi iubitul ei, idolul indian de la Bollywood, Salman Khan (47 de ani). Recent, frumoasa blondină a confirmat că are o relaţie apropiată, de prietenie, cu Salman Khan, dar atunci, ce să însemne vestea dată ieri de ziarele indiene?
I-a fermecat şi pe părinţii indianului
“Iubita româncă a lui Salman s-a mutat în casa părinţilor lui”. Să nu se mai fi simţit Iulia în siguranţă la hotelul din Mumbai sau Salman a decis să ducă relaţia la alt nivel, acela al căsătoriei? Conform cutumelor indiene, sexul premarital şi mutarea iubitei în aceeaşi casă cu bărbatul ei semnifică în mod clar căsătorie. O lege în acest sens ar putea fi dată în curând, mai ales că recent, în statul Madras, Curtea Supremă a aprobat un act normativ conform cărruia sexul premarital înseamnă automat cununie civilă. De altfel, judecătorul care a decis asta a declarat că e convins că în curând acest lucru va fi generalizat în toată India. Pe de altă parte, apropiaţii lui Salman Khan au declarat că Iulia locuieşte cu părinţii starului cu avere de peste 200 de milioane de dolari pentru că nu se descurcă cu limba hindu. Dar ne punem noi întrebarea: până acum a avut translator?
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 01 Iul 2013, 6:15 am

Mircea Radu a devenit TĂTIC.

Prezentatorul de televiziune Mircea Radu a devenit ieri tăticul unui frumos băieţel. "Băiatul lui tata este frumos, e bine, plânge mult", a declarat emoţionat Mircea Radu.


Stiri Mondene - Pagina 3 10-11-Mircea-radu_ee15d11fe8

Micuţul a venit pe lume ieri la o clinică privată din Capitală, a primit nota 10 la naştere şi va purta numele Tudor. "Bucuria și emoția pe care le am sunt de nedescris. Băiatul lui tata este frumos, e bine, plânge mult, a declarat Mircea Radu pentru TVR.

Acesta a adăugat: "Imaginea pe care nu o voi uita niciodată este cu soția mea care stătea pe pat, la o oră după ce a născut, avea lacrimi în ochi, udând perna".

Mircea Radu, în vârstă de 45 de ani, s-a căsătorit anul trecut cu sotia sa, Raluca în vârstă de 25 de ani în cadrul unei ceremonii restrânse.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 01 Iul 2013, 9:12 am

elenita a scris:
Mircea Radu a devenit TĂTIC.

Prezentatorul de televiziune Mircea Radu a devenit ieri tăticul unui frumos băieţel. "Băiatul lui tata este frumos, e bine, plânge mult", a declarat emoţionat Mircea Radu.


Stiri Mondene - Pagina 3 10-11-Mircea-radu_ee15d11fe8

Micuţul a venit pe lume ieri la o clinică privată din Capitală, a primit nota 10 la naştere şi va purta numele Tudor. "Bucuria și emoția pe care le am sunt de nedescris. Băiatul lui tata este frumos, e bine, plânge mult, a declarat Mircea Radu pentru TVR.

Acesta a adăugat: "Imaginea pe care nu o voi uita niciodată este cu soția mea care stătea pe pat, la o oră după ce a născut, avea lacrimi în ochi, udând perna".

Mircea Radu, în vârstă de 45 de ani, s-a căsătorit anul trecut cu sotia sa, Raluca în vârstă de 25 de ani în cadrul unei ceremonii restrânse.

 Sa-i traiasca si sa fie fericit  !  :4)*********: :4)*********: :4)*********:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 01 Iul 2013, 8:22 pm


Marcel Pavel a devenit tatic a treia oara
 
Cântăreţul Marcel Pavel a devenit tată în această dimineaţă. Soţia lui, Violeta, a adus pe lume cel de-al treilea copil al cuplului, o fetiţă de 3,000 kg şi 51 de cm.
Artistul a povestit pentru Happy Hour că din păcate, soţia lui nu a putut naşte natural, din cauza faptului că fetiţa lor avea cordonul ombilical înfăşurat în jurul gâtului.
"Violeta nu a reuşit să nască natural pentru că micuţa avea cordonul ombilical în jurul gâtului. Aşa că s-a decis să facă cezariană. Mulţumesc echipei de medici de la Maternitatea Giuleşti, aceeaşi echipă care mi-a adus pe lume toţi copiii", a declarat acesta.
Marcel Pavel a intrat în direct la Happy Hour, unde a vorbit despre fetiţa lui
Stiri Mondene - Pagina 3 5
Marcel a ţinut să precizeze că soţia lui se simte foarte bine după intervenţie şi că totul este în ordine. "Soţia mea se simte binişor, acum, post operatoriu. Avea nişte dureri, dar nu accentuate. E deja în rezervă, nu a stat decât o oră la terapie intensivă. Foarte puţin. Mi-a spus să te pup şi pe tine, şi pe Andra şi pe băiatul vostru", i-a spus acesta, lui Cătălin Măruţă.
Cântăreţul a fost foarte emoţionat de reacţiile băieţilor săi, în special de faptul că cel mic, Sasha (14 ani) a plâns când şi-a văzut surioara.
"Lui Sasha i-a plăcut foarte mult de surioara lui, i-au dat lacrimile, dar nu a vrut să-mi arate. Richard mi-a subliniat că s-a născut ultimul copil şi a accentuat acest lucru, să nu mai fac alt copil, că sunt destui", a declarat acesta.
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 01 Iul 2013, 8:39 pm

El astazMarcel Pavel,ieri Radu Mircea au devenit tatici mai tomnatici.
Mai bine acu..decat sa regrate,nu?
Rolling Eyes 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 01 Iul 2013, 8:48 pm

elenita a scris:
El astazMarcel Pavel,ieri Radu Mircea au devenit tatici mai tomnatici.
Mai bine acu..decat sa regrate,nu?
Rolling Eyes 

 Exact :-)/\\:-:   doar ca Marcel mai are doi baieti, Mircea e la prima reusita Wink
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 01 Iul 2013, 8:49 pm

nevasta lu mircea este tinerica,are timp sa mai faca daca vrea
❤
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 01 Iul 2013, 8:52 pm

elenita a scris:
nevasta lu mircea este tinerica,are timp sa mai faca daca vrea
❤

 Foarte adevarat  Wink
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptySam 06 Iul 2013, 8:52 am

Bebeluşii britanici care se vor naşte în aceeaşi zi cu primul copil al Printului Wiliam si al Ducesei de  Cambridge , Catherine,
 vor primi un cadou regal, sub forma unui penny 'norocos' de argint, informează joi Associated Press. 



Stiri Mondene - Pagina 3 07041610

Royal Mint, monetăria britanică, a anunţat joi că a bătut 2.013 monede de argint, pe care este ilustrat scutul din stema regală, ce vor fi oferite nou-născuţilor care vor veni pe lume în aceeaşi zi cu cel de-al treilea în linia de succesiune la tronul Marii Britanii.

Conform folclorului tradiţional, oferirea unui penny de argint unui nou-născut este considerată o urare de noroc şi sănătate.

Shane Bissett, directorul departamentului pentru monede comemorative de la Royal Mint, a afirmat că monetăria doreşte să împartă bucuria evenimentului regal cu 'mamele şi taţii din întreaga ţară'.
Ducesa de Cambridge ar urma să nască la mijlocul lunii iulie.


 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 15 Iul 2013, 8:35 am

Cătălin Botezatu, DECIZIE ŞOCANTĂ legată de CARIERĂ

Stiri Mondene - Pagina 3 51007c10


Cătălin Botezatu are de gând să pună capăt contractului cu Antena 1 şi să se mute, cu arme şi bagaje, la o altă televiziune, din altă ţară.
Cătălin Botezatiu este pe cale să facă o mutare de senzaţie şi să treacă de la “Burlacul” de România, pe care îl prezintă acum la Antena 1, la emisiunea similară din Germania, scrie Libertatea. Nu doar pentru că oferta din Germania e supertentantă, ci şi pentru că aici a acumulat multe nemulţumiri.
Recent, designerul s-a plâns unui prieten că tot greul emisiunii a căzut pe umerii lui, deşi nu aşa fusese vorba la început: el a adus sponsori şi tot el a venit cu idei de probe şi locuri de filmare.
Când a fost nevoie să meargă cu echipa emisiunii în locaţii de lux din străinătate, tot el s-a văzut nevoit să apeleze la relaţiile sale - prinţul Albert de Monaco i-a facilitat filmarea într-un club de fiţe din Monaco, iar actriţa Sophia Loren l-a ajutat să urce la bordul vasului de croazieră MSC Splendida. Iar ce a pus capac pare să fie faptul că Botezatu a trebuie să scoată bani din propriul buzunar atunci când n-a primit fondurile cerute pentru emisiune!
Conform apropiaţilor lui Botezatu, acesta a semnat deja contractul cu televiziunea din Germania, unde va filma, cel mai probabil, din toamnă, şi va primi o sumă cu multe zerouri. Însă mai mult decât averea pe care o va băga în buzunar îl încântă faptul că emisiunea va fi mult mai creativă decât cea din România, mai apropiată de formatul american al “Burlacului”, unde concurentele pot face cam tot ce le trece prin cap.
Se pare că show-ul va avea şi elemente de aventură, fetele înscrise în concurs urmând să fie supuse unor probe extreme, ca să arate cât de departe sunt dispuse să meargă pentru a-l cuceri pe protagonistul emisiunii.
 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 22 Iul 2013, 8:25 am

 
“Evadare” ca in filme! Butler si Ghenea au parasit pensiunea in care si-au petrecut prima noapte in Romania, cu un elicopter

Stiri Mondene - Pagina 3 61358510

Venirea s-a desfasurat in cea mai mare taina si putini au fost cei care au stiut despre planurile celor doi indragostiti. De la aeroport, Butler si Ghenea au fost preluati de o masina si condusi la pensiunea “Valea cu pesti”, situata intr-o zona izolata, la 10km de Vidraru.

Stiri Mondene - Pagina 3 61358610

Obisnuit probabil sa fie in permanent “vanat” de paparazzii, Butler nu a iesit din cladire in maniera traditionala, pe usa din fata, ci a pus la cale un plan de evadare ca in filme.

In timp ce soferul ii astepta strategic, cu motorul pornit, actorul si iubita lui au fost scosi prin bucatarie, pe usa din spate si imbarcati in masina patronului pensiunii, care i-a condus pe o pajiste situata intre Vidraru si Curtea de Arges.

Stiri Mondene - Pagina 3 61358611 Stiri Mondene - Pagina 3 61358511 Stiri Mondene - Pagina 3 61358710


Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 22 Iul 2013, 10:47 am

Si uite-asa cade norocul pe unii,ca bolovanii.Rolling Eyes 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 22 Iul 2013, 12:03 pm

elenita a scris:
Si uite-asa cade norocul pe unii,ca bolovanii.Rolling Eyes 

 Daaa, a ajuns foarte sus,  putini ajung atat de departe , bravo ei !
Sper sa aprecieze ce i-a oferit viata  cherry
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 22 Iul 2013, 12:28 pm

frezii a scris:
elenita a scris:
Si uite-asa cade norocul pe unii,ca bolovanii.Rolling Eyes 

 Daaa, a ajuns foarte sus,  putini ajung atat de departe , bravo ei !
Sper sa aprecieze ce i-a oferit viata  cherry
:bbb////11: 
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyLun 22 Iul 2013, 8:10 pm

Crezi?
Dejea o sa vina un altul.
:affraid: 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyMar 23 Iul 2013, 9:21 am


KATE MIDDLETON A NĂSCUT UN BĂIEŢEL.
MAREA BRITANIE SĂRBĂTOREŞTE

Bucurie fara margini printre capetele incoronate, dar si printre oamenii simpli din Marea Britanie. Familia regala engleza numara, incepand de luni seara, inca un membru.



Ducesa de Cambridge a adus pe lume un baietel ieri dupa-amiaza, la ora 18.24 ora Romaniei. Copilul, al carui nume nu a fost anuntat inca, are 3 kilograme 800 si este perfect sanatos.


Ducesa a ramas peste noapte in spital, iar printul William, care a asistat la nastere, i-a ramas alaturi. Tanarul cuplu este mai fericit ca niciodata, iar regina, printul Charles si printul Harry se declara incantati si coplesiti de fericire.

Prinţul William, PRIMA DECLARAŢIE după NAŞTEREA fiului său: Suntem mai fericiţi ca niciodată



Prinţul William al Marii Britanii a declarat că atât el, cât şi soţia sa, Catherine, sunt "mai fericiţi ca niciodată", după venirea pe lume fiului lor, informează CNN.

Stiri Mondene - Pagina 3 PRINCE-WILLIAM-KATE-MIDDLETON_e53f44e9a2_b924811f7f
Potrivit BBC, Prinţul William, care deţine titlul oficial de duce de Cambridge, îşi va petrece noaptea la spitalul St. Mary alături de soţia sa şi de bebeluşul regal, în ciuda faptului că cei mai mulţi taţi din Marea Britanie nu au voie să petreacă noaptea la spital alături de soţiile lor.
Max Foster, corespondent al televiziunii CNN, a precizat că numele bebeluşului regal britanic ar putea fi anunţat în momentul în care acesta va părăsi, alături de mama sa, ducesa de Cambridge, clinica St. Mary din Londra.
Stiri Mondene - Pagina 3 AdServer
Pe de altă parte, casele de pariuri din Marea Britanie mizează pe numele George.
Titlul oficial pe care îl va deţine fiul prinţului William va fi "Alteţa sa regală prinţul de Cambridge", aşa cum a anunţat în această lună serviciul de presă al Palatului St. James.




Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyMar 23 Iul 2013, 3:00 pm

sa le traiasca baietelu
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyMier 24 Iul 2013, 1:44 pm


   Gabriela Cristea un nou format Nora pentru mama ? Iulie 3013
Stiri Mondene - Pagina 3 S67850086

Toamna aceasta, Gabriela Cristea ar putea reveni la genul de show care a consacrat-o. Potrivit surselor Click!, buneta a semnat deja un contract cu postul Kanal D şi va prezenta o emisiune precum „Noră pentru mama".

Gabi ar urma să prezinte tot un reality-show în genul „Noră pentru mama", format care a consacrat-o şi pe care Gabi l-a prezentat vreme de cinci ani la Kanal D. Emisiunea va fi transmisă zi de zi, iar pentru început înţelegerea dintre brunetă şi producatori va dura un an.

Oare o sa avem din toamna doua emisiuni matrimoniale,Mireasa pentru fiul meu si Nora pentru mama ? 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 EmptyMier 24 Iul 2013, 2:37 pm

frezii a scris:

   Gabriela Cristea un nou format Nora pentru mama ? Iulie 3013
Stiri Mondene - Pagina 3 S67850086

Toamna aceasta, Gabriela Cristea ar putea reveni la genul de show care a consacrat-o. Potrivit surselor Click!, buneta a semnat deja un contract cu postul Kanal D şi va prezenta o emisiune precum „Noră pentru mama".

Gabi ar urma să prezinte tot un reality-show în genul „Noră pentru mama", format care a consacrat-o şi pe care Gabi l-a prezentat vreme de cinci ani la Kanal D. Emisiunea va fi transmisă zi de zi, iar pentru început înţelegerea dintre brunetă şi producatori va dura un an.

Oare o sa avem din toamna doua emisiuni matrimoniale,Mireasa pentru fiul meu si Nora pentru mama ? 
ar fi minunat mi-a placut fff mult de ea
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stiri Mondene - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stiri Mondene   Stiri Mondene - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Stiri Mondene
Sus 
Pagina 3 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Diverse stiri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Revista Presei-
Mergi direct la: