MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Comentarii mpfm 5 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Comentarii mpfm 5 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Comentarii mpfm 5 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Comentarii mpfm 5 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Comentarii mpfm 5 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Comentarii mpfm 5 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Comentarii mpfm 5 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii mpfm 5 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Comentarii mpfm 5 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
gratiela
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
elenita
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
anitanna
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
sad angel
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
vyky2010
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
vlavi
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
kikilina
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
xenia
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
kokolino
Comentarii mpfm 5 Vote_lcapComentarii mpfm 5 Voting_barComentarii mpfm 5 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Comentarii mpfm 5 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Comentarii mpfm 5

In jos 
AutorMesaj
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyMar 08 Sept 2015, 8:44 am

 photo flower_welcome_zps77a17dac.gif
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyJoi 10 Sept 2015, 2:25 pm

Fetele deja se cearta pentru votca Shocked unele au vrut , altele nu, au preferat vin sau sampanie  Laughing  (pentru petrecere).  geek
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptySam 19 Sept 2015, 2:08 pm

 photo statekhello_zpsd6f9af60.gif
Urmează dezvăluiri uluitoare!  Veşti demult aşteptate sosesc!
Declaraţii fierbinţi ies la iveală! Săruturi pasionale sunt descoperite!
Se fac primii paşi pe drumul iubirii?
Aflaţi astăzi, de la ora 14:00!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptySam 19 Sept 2015, 2:10 pm

Octavian a fost descalificat Exclamation  De ce Question Question Question
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptySam 19 Sept 2015, 2:26 pm

Lodessa Maria – Buna ziua tuturor!
Va spun ca sunt putin dezgustata de unii concurentii. M.a mancat undeva sa ma uit pe aplay si regret ca am facut.o, era mai bine cand nu vedeam atatea gretoase, ci doar niste fete aranjate despre care aveam o parere relativ buna.
Deschid aplay si ce sa vad…vad ca baietii au fost in casa fetelor, vad slobozelile dintre robyk si cassy..ca o paranteza…robyk e asa de incantat de ea, de parca ar fi regina angliei..cassy are aceeasi valoare cu una de pe centura..ce mi.e ca a venit aici, ce mi.e ca se ducea pe centura, tot dracu’ ala era.
Mai vad ca unii concurenti primesc niste flori si sunt atat de incantati, si le studiaza, si le intorc pe toate partile, de parca nu au mai vazut flori in viata lor.. o mai vad pe hipopotamita de lavinia, care se comporta ca o scroafa ordinara in calduri si care aproape ca are orgasm ca a primit si ea niste amarate de flori de la o sustinatoare…
Le vad apoi pe liliana si pe oana cum isi fac rugaciunea…nu am nimic cu asta si le felicit, dar dupa atatea slobozeli intre aia doi, mai, mai ca m.am umflat de ras cand le.am vazut pe cele doua cum se roaga..
In casa baietilor ce vad? Ghiciti…pe robyk..urat limbaj are..eu zic ca s.ar potrivi cu scroafa de lavinia, nu credeti?
Il mai vad si pe emanuel, care multumeste la camere ‘sustinatorilor’, simpatic ca de obicei..
Azi dimineata, la fel.. camera doar pe lenesul de robyk care abia a reusit sa se ridice din pat… asa idiotenie si trandavie nu am mai vazut in veci! Si ce credeti, era de parere ca staff.ul are ceva cu el ptr ca puneau continuu
Imi doresc, draga roby, acum ca ti.ai gasit fericirea in casa, sa o iei pe cassy de manuta si sa sariti gardul!
Dupa ce am vizionat minunatii concurenti cateva minute pe aplay, mi.am dat seama ca daca as face.o mai des, mi.as schimba parerea despre multi..i.as vedea asa cum sunt ei cu adevarat..dar nu as vrea sa ies din sfera mea, iar momentan vreau sa imi pastrez o parere generala buna…
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptySam 19 Sept 2015, 2:36 pm

Este Cassandra insarcinata ? Care este rezultatul testului ?
Fatuca asta are doar 18 ani si spune ca a mai facut o intrerupere de sarcina la 17 ani, asta ar putea fi a doua daca testul iese pozitiv. Comentarii mpfm 5 Icon_eek_zpse54e5149 Comentarii mpfm 5 393761992_zpsx1ganwrk
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptySam 19 Sept 2015, 2:46 pm

Liviana Maria David – Asta vorbeste de avort ca de o raceala ,si eu ma chinui sa duc sarcina la termen ,valeeeeeeu stoarfa ordinara
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptySam 19 Sept 2015, 2:52 pm

Marilena Ionela Calin – Relatie cu unu de 45 de ani??? Ar putea fi al 2-lea avort la 18 ani??? Omg, nu vreau sa cred ca ar fi persoane care ar vota si sustine asemenea tip de om. Nu are nici un stres cand vorbeste despre avort, sper sa fie insarcinata si sa fie descalificata sa nu ii mai vad fata si dansurile ei de „fata cuminte”.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyDum 20 Sept 2015, 9:40 am


 photo cafea_zpsa7e437de.jpg
Va astept la o cafeluta aburinda ! O duminica excelenta ! :inimioara:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyLun 21 Sept 2015, 1:02 pm

Deja au inceput si baietii sa se certe Rolling Eyes se pare ca Valentin este in vizorul lor.
Din cate am vazut, cu gura mare este Robert,ii instiga si pe ceilalti la cearta, ura … s-o fi asteptat sa fie el protejat daca a facut cuplu cu Cassandra. Eduard este si el deranjat … se cam da lider in casa baietilor si banuiesc ca se vedea in fruntea clasamentului  geek
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyLun 21 Sept 2015, 4:02 pm

Aoleuuuuuu Shocked apare un alt iubit de-al Cassandrei ( el este posibilul tata.. daca este insarcinata ). Ea spune ca a avut o aventura cu cu acest Stefan in timp ce era intr-o relatie cu altcineva, Shocked mai spune fatuca asta ca a fost cu el in Germania si o ajuta sa-si gaseasca un job ca dansatoare la bara. Cu cata seninatate zice ca este proxenet Comentarii mpfm 5 JC_OMG_sign_zpsb413b221 Comentarii mpfm 5 JC_OMG_sign_zpsb413b221 Comentarii mpfm 5 JC_OMG_sign_zpsb413b221
Mirela o intreaba daca isi da seama ce vorbeste si daca stie ce le fac proxenetii fetelor.. ???
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyVin 25 Sept 2015, 1:42 pm

Myra Coca – AU FUGIT INDIENII???? NU CRED! Comentarii mpfm 5 123803809_zps180aad4d Comentarii mpfm 5 123803809_zps180aad4d
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyMier 30 Sept 2015, 3:08 pm

Daniela Craciun – Doamne s-a gasit Loredana corectitudinea intruchipata s-a aduca acuze unei mame Evil or Very Mad cei 7 ani de acasa unde iti sunt ? Ei uite ca deja m-am enervat Tu vb de influenta , tu care iti inchizi lavaliera vb soptit , tu care aseara l-ai bagat pe Alexandru in vestiar sa-i dai sfaturi ca sa nu vb urat tocmai tu lesinata ce esti vb ? Pfffffff
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyJoi 01 Oct 2015, 3:07 pm

Ella a decis sa plece … Idea
Parcursul ei in competitie s-a incheiat !
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyVin 02 Oct 2015, 1:48 pm

Dana Popescu – Da’ cati ani are Ana Maria de a avut o relatie de 8 ani care s-a incheiat acum doi ani? ganditor hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyLun 05 Oct 2015, 3:37 pm

Cassandra s-a cuplat cu Cosmin, prietenul lui Robert Comentarii mpfm 5 JC_OMG_sign_zpsb413b221
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyMar 13 Oct 2015, 2:30 pm

Sa inteleg ca Eduard s-a despartit de Lavinia ? Rolling Eyes Ultima petrecere o fi scos caracterul infect al Laviniei Rolling Eyes Laughing am vazut ceva dansuri lascive cu diferiti baieti Embarassed
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyMar 13 Oct 2015, 3:22 pm

Acum vin si eu de acasa.. fosta sustinatoare Ely-Cristian, actuala prietena a Loredanei, o indeamna pe Adriana sa faca cuplu cu Valentin ( asa cum a facut si mama lui Jely la gard ). Din discutiile baietilor reiese ca se simte bazata …  bounce
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm

Ungureanu Dorina – Lavinia o intrece pe faimoasa Casandra.Macar aceasta recunostea totul si se stia ca e de meserie.Dar Lavinia…e o femeie de cea mai joasa speta.Niciodata nu recunoaste nimic …iar ce facea sub patura cu Eduard…chiar nu-mi vine sa cred ca facea asta la vedere…camere,neoane aprinse.Chiar nu credeam ca pot exista femei asa de parsive precum ea…e dezgustatoare,putin spus.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comentarii mpfm 5 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii mpfm 5   Comentarii mpfm 5 Empty

Sus In jos
 
Comentarii mpfm 5
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Comentarii - emisiune mpfm 4
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Imagini mpfm 5
» Comentarii - emisiune mpfm 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: MPFM :: MPFM 5-
Mergi direct la: