MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
gratiela
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
elenita
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
anitanna
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
sad angel
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
vyky2010
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
vlavi
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
kikilina
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
xenia
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
kokolino
Comentarii - emisiune mpfm 3 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Comentarii - emisiune mpfm 3 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Comentarii - emisiune mpfm 3

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 9:39 am

Comentarii - emisiune mpfm 3 7121110
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 9:45 am

 photo thGOOD-MORNING-TRANS-.gif  `cafea cu frisca`  lovely_ day 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 12:40 pm

Concurentii care au fost cumiti au avut parte de petrece  Comentarii - emisiune mpfm 3 2943046125  Comentarii - emisiune mpfm 3 2943046125  iar cei pedepsiti au stat la colt  Comentarii - emisiune mpfm 3 2660441803     din cate am inteles si diseara o sa fie o activitate frumoasa ( le face ciuda celor pedepsiti )    Comentarii - emisiune mpfm 3 3573983318   Mirey zice ca trebuie sa simta pedeapsa, ca si ei au simtit tolul pe camerele de filmat  Comentarii - emisiune mpfm 3 2660441803
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 12:41 pm

  hello:  Gratiela  :inimioara:  .kiss 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 12:43 pm

frezii a scris:
  hello:  Gratiela  :inimioara:  .kiss 
  :~ .~ @: :~ .~ @: :~ .~ @:
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 12:43 pm

frezii a scris:
Concurentii care au fost cumiti au avut parte de petrece  Comentarii - emisiune mpfm 3 2943046125  Comentarii - emisiune mpfm 3 2943046125  iar cei pedepsiti au stat la colt  Comentarii - emisiune mpfm 3 2660441803     din cate am inteles si diseara o sa fie o activitate frumoasa ( le face ciuda celor pedepsiti )    Comentarii - emisiune mpfm 3 3573983318   Mirey zice ca trebuie sa simta pedeapsa, ca si ei au simtit tolul pe camerele de filmat  Comentarii - emisiune mpfm 3 2660441803
 nu mai pot ei de pedeapsa  hi.hi  hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 12:44 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:
Concurentii care au fost cumiti au avut parte de petrece  Comentarii - emisiune mpfm 3 2943046125  Comentarii - emisiune mpfm 3 2943046125  iar cei pedepsiti au stat la colt  Comentarii - emisiune mpfm 3 2660441803     din cate am inteles si diseara o sa fie o activitate frumoasa ( le face ciuda celor pedepsiti )    Comentarii - emisiune mpfm 3 3573983318   Mirey zice ca trebuie sa simta pedeapsa, ca si ei au simtit tolul pe camerele de filmat  Comentarii - emisiune mpfm 3 2660441803
 nu mai pot ei de pedeapsa  hi.hi  hi.hi
Da ... spun ca pentru sambata pregatesc incalcarea regulei 25  :=)):
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 12:45 pm

imi pare rau frezii ca te las singurica dar am putina treaba pe la bucatarie te pup pe mai tarziu  bezea  bezea  # ~ # 7
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 12:47 pm

  Adda - Bravos atitudine neica Traiane:spargi farfuria ca sa n-o mai speli.Ma intreb daca si la ei acasa procedeaza la fel sau acolo sunt ale lor si au grija de ele.Eu le-as lua din buget atunci cand distrug intentionat ceva..nu ca ar fi sfarsitul lumii pentru o farfurie, insa nu mi se pare normal sa distrugi un lucru care nu este al tau.Se vede ca Traian este rasfatat si nu a fost invatat sa pretuiasca lucrurile....  poc,poc 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 12:48 pm

gratiela a scris:
imi pare rau frezii ca te las singurica dar am putina treaba pe la bucatarie te pup pe mai tarziu  bezea  bezea  # ~ # 7
 pa*  pa*  pa*  kis}
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 2:35 pm

Ardei-mazgalitul e suparat pe iubi-dansatoarea  :o,,,yyy:   hi.hi 
Au primit flori de la sustinatori sa se impace   bounce   Mirey zice sa se pupe ...  mazgalitul se tine tare, ii intinde obrazul ... vrea sa-i demonstreze lui iubi ca el e cocosul  jocolor  cutu,cutu` ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 2:39 pm

Alexandra Andreea Petrica - Mareana era ocupata in pantalonii lui Grig, cum sa piarda ocazia si sa se distreze?   :xx.:ras  Poate la gratar trebuie sa faca treaba...iar cum ea este cu lenea'n gat....  :& m . m. :
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 2:45 pm

STOP are o problema cu fusta mamei lui  Shocked  zice ca e pentru fete tinere tamp ...
Mirey spune ca nu are fusta scurta ( confirm si eu ) ca are dreptul sa se simta tanara, sa-si vada de viata ei ... ca mamele au si ele dreptul la viata ... nu doar sa-si creasca copiii, sa fie hamal si cam atat. Imi place ce a spus Mirey  {bravo
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 2:56 pm

KoKo - Nu mai fiti orbi nu mai tolerati sa va jigneasca si voi va cheltuiti banii pe niste oameni de nimic,astia sunt Tina si Rey daca o sa fie pe primele locuri o sa va multumeasca daca scad va face iar ca sunteti cu capul,sau boschetari acum depinde ce ii mai vine lui Rey in minte poate va face intrun nou fel saptamana viitoare ! ganditor
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 3:06 pm

Paula din Oradea prin tel - incepe cu admiratia ei pentru mazgalit  thinking  in schimb spune despre Crizdina ca are poze indecente care circula pe net,  ca arata ca un travestit, vulgara ...  :xx.:ras  ,,zambarici  ,,zambarici  ii spune lui Rey ca minte mult, ca a injurat-o pe Tina, ca nu-i place etnia rroma si acum  o are ca iubita pe Tina ... se vede ca banii sunt la mijloc, ii spune ca e un chin sa stea langa Tina, ca ii este scarba s-o sarute, ca se sterge la gura  dupa fiecare sarut,  ca  prefera sa se uite  cu ochii in tavan   decat s-o priveasca pe Tina ...  Moama, e tare telespectatoarea   hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 4:19 pm

Miaulina miaulina - Piticu isi sparge "cosurili di pi brand" ....   Comentarii - emisiune mpfm 3 2798534280  si Mirela se chinuie sa vb cu el!   Comentarii - emisiune mpfm 3 2177475227
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 5:02 pm

frezii a scris:
  Adda - Bravos atitudine neica Traiane:spargi farfuria ca sa n-o mai speli.Ma intreb daca si la ei acasa procedeaza la fel sau acolo sunt ale lor si au grija de ele.Eu le-as lua din buget atunci cand distrug intentionat ceva..nu ca ar fi sfarsitul lumii pentru o farfurie, insa nu mi se pare normal sa distrugi un lucru care nu este al tau.Se vede ca Traian este rasfatat si nu a fost invatat sa pretuiasca lucrurile....  poc,poc 
 :-):-: :-):-: :-):-: 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 5:04 pm

frezii a scris:
Ardei-mazgalitul e suparat pe iubi-dansatoarea  :o,,,yyy:   hi.hi 
Au primit flori de la sustinatori sa se impace   bounce   Mirey zice sa se pupe ...  mazgalitul se tine tare, ii intinde obrazul ... vrea sa-i demonstreze lui iubi ca el e cocosul  jocolor  cutu,cutu` ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici
ce-mi vine sa plang ca s-au suparat  hi.hi  hi.hi  hi.hi  dar de ce nu vorbesc  thinking  thinking
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 5:05 pm

frezii a scris:
Alexandra Andreea Petrica - Mareana era ocupata in pantalonii lui Grig, cum sa piarda ocazia si sa se distreze?   :xx.:ras  Poate la gratar trebuie sa faca treaba...iar cum ea este cu lenea'n gat....  :& m . m. :
 hi.hi hi.hi hi.hi hi.hi hi.hi 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 5:06 pm

frezii a scris:
STOP are o problema cu fusta mamei lui  Shocked  zice ca e pentru fete tinere tamp ...
Mirey spune ca nu are fusta scurta ( confirm si eu ) ca are dreptul sa se simta tanara, sa-si vada de viata ei ... ca mamele au si ele dreptul la viata ... nu doar sa-si creasca copiii, sa fie hamal si cam atat. Imi place ce a spus Mirey  {bravo
 
doamne feri daca lui masa ii tine cont ma gandesc ce va face la sotie  ganditor
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 5:08 pm

frezii a scris:
Paula din Oradea prin tel - incepe cu admiratia ei pentru mazgalit  thinking  in schimb spune despre Crizdina ca are poze indecente care circula pe net,  ca arata ca un travestit, vulgara ...  :xx.:ras  ,,zambarici  ,,zambarici  ii spune lui Rey ca minte mult, ca a injurat-o pe Tina, ca nu-i place etnia rroma si acum  o are ca iubita pe Tina ... se vede ca banii sunt la mijloc, ii spune ca e un chin sa stea langa Tina, ca ii este scarba s-o sarute, ca se sterge la gura  dupa fiecare sarut,  ca  prefera sa se uite  cu ochii in tavan   decat s-o priveasca pe Tina ...  Moama, e tare telespectatoarea   hi.hi
ce mai gusturi are si paula  hi,hi.. hi,hi.. 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 5:09 pm

frezii a scris:
Miaulina miaulina - Piticu isi sparge "cosurili di pi brand" ....   Comentarii - emisiune mpfm 3 2798534280  si Mirela se chinuie sa vb cu el!   Comentarii - emisiune mpfm 3 2177475227
 
imi e greata cand il vad in maieu  lol!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 6:38 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:
Ardei-mazgalitul e suparat pe iubi-dansatoarea  :o,,,yyy:   hi.hi 
Au primit flori de la sustinatori sa se impace   bounce   Mirey zice sa se pupe ...  mazgalitul se tine tare, ii intinde obrazul ... vrea sa-i demonstreze lui iubi ca el e cocosul  jocolor  cutu,cutu` ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici
ce-mi vine sa plang ca s-au suparat  hi.hi  hi.hi  hi.hi  dar de ce nu vorbesc  thinking  thinking
 Si mie  ...  hi,hi.. cine stie ... nu le-a iesit  " simularea actului sexual bine "  scratch  :22mm...:  :& m . m. :  :xx.:ras   ai vazut faza ?  am pus-o pe pagina lor de cuplu.
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyMier 22 Ian 2014, 7:09 pm

frezii a scris:

 Si mie  ...  hi,hi.. cine stie ... nu le-a iesit  " simularea actului sexual bine "  scratch  :22mm...:  :& m . m. :  :xx.:ras   ai vazut faza ?  am pus-o pe pagina lor de cuplu.
nu am intrat acolo
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 EmptyJoi 23 Ian 2014, 2:43 pm

 photo bonjour-cofee.gif
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 Empty

Sus In jos
 
Comentarii - emisiune mpfm 3
Sus 
Pagina 1 din 40Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 3 :: Comentarii - emisiune-
Mergi direct la: