MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
gratiela
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
elenita
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
anitanna
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
sad angel
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
vyky2010
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
vlavi
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
kikilina
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
xenia
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
kokolino
Comentarii - emisiune mpfm 4 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 4 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 4 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Comentarii - emisiune mpfm 4 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Comentarii - emisiune mpfm 4

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Urmatorul
AutorMesaj
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyMier 03 Sept 2014, 2:36 pm

Comentarii - emisiune mpfm 4 Bine-a14
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyMier 03 Sept 2014, 5:33 pm

Comentarii - emisiune mpfm 4 Binega10
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyMier 03 Sept 2014, 5:49 pm

gratiela a scris:
Comentarii - emisiune mpfm 4 Binega10
# ~ # 7 # ~ # 7 # ~ # 7 kis}
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyJoi 04 Sept 2014, 1:49 pm

Comentarii - emisiune mpfm 4 Inimi-10

Incepand din data de  6 septembrie 2014  in sezonul 4 Mpfm, regulile se vor schimba in felul urmator.
Nu se va mai intra in competitie baiat fara mama .
In premiera la urmatorul sezon vor intra 15 fete 12 baieti insotiti de mame. Insa toti vor locui in aceasi casa, doar diferit fiecare cu dormitorul lor. Emisiunea se va schimba .
Mireasa pentru fiul meu va avea Program prelungit: Luni-Vineri 14:00-16:00 si 20:30-22:00 .Gala va fi Sambata incepand cu ora 20:30-00:30 si Duminica vom avea o editie in reluare cu tot ce s-a intamplat in decursul acestei saptamani, incepand cu ora 20:00-22:00 . Nu uitati incepand din august va intra in vigoare acest program. Apropo deja au inceput lucrarile la noua casa Mpfm 4, va fi mai spatioasa , mai mult loc pentru concurenti in casa, in emisiunile zilnice si un platou nou, unde in gala vom avea in fiecare saptamana familiile concurentilor. Comisia De Decizie!!!.
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyVin 05 Sept 2014, 5:04 pm

incepe maine noua serie ca eu nu mai stiu nimic de o saptamana
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyVin 05 Sept 2014, 5:33 pm

gratiela a scris:
incepe maine noua serie ca eu nu mai stiu nimic de o saptamana
:14 /// YY: : trandafir :  Maine seara de la 20:30 incepe un nou sezon mpfm.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptySam 06 Sept 2014, 7:15 pm

Comentarii - emisiune mpfm 4 4558df10

Azi incepe un nou sezon MPFM Idea va astept cu mare drag la ora 20:30 !
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptySam 06 Sept 2014, 8:33 pm

Fetelor,   a inceput emisiunea   *trompeta@ *trompeta@ *trompeta@ :2///// ff:  
Ce intrare  are Mirey cherry   canta o melodie frumoasa Wink
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptySam 06 Sept 2014, 8:51 pm

Baieti  cu mame  geek
Flavius 24  de ani   si Gheorghita 48 de ani  - Targu  Jiu 
Catalin 22 de ani  ( bucatar )  si Ecaterina 47 de ani - Brazi, jud Prahova
Teodor 24 de ani  si Maria 64 de ani ( bunica )  Laughing  - Bucuresti
Nicolae 26  de ani si Maria 57 de ani  - jud  Buzau
Lucian 23 de ani  si Nagie 42 de ani  - Medgidia
Stefan 21  de ani si Viorica 42 de ani  - jud Dolj
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptySam 06 Sept 2014, 9:31 pm

Baietii singuri
 Marian 32 de ani - Mangalia  ( colectionar de monezi ) asa zice el ... :=)):
Mihail 26 de ani  - jud Vaslui
Daniel 23 de ani  - Bacau
Danut 32 de ani - Fierbinti, jud Dambovita  se ocupa de tot ce inseamna publicitate
Alexandru 22 de ani - Craiova
Cristian 24 de ani - Giurgiu
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptySam 06 Sept 2014, 10:06 pm

Misterioasele fete trec pragul competitiei  imbracate ca la un bal mascat  Cool
Raluca  24 de ani, e pasionata de tatuaje  - Oradea
Carmen 24 de ani, invatatoare - jud Olt
Ionela 22 de ani, face voluntariat asistent generalist   - Filiasi
Elly 18 ani - jud Ilfov  deja a avut o relatie de 3 ani Comentarii - emisiune mpfm 4 Icon_eek
Roxana 19  ani  Ramnicu Valcea
Valentina 21 de ani  - Teleorman
Madalina 21 de ani - Craiova  ( a facut balet, dansuri sportive si modeling )
Elena 25 de ani -  Tortomanu jud Constanta
Andreea 18 de  ani - Campulung
Simona 26 de ani, economist  - Roman
Cristiana 19 ani  - Stefanestii de Jos
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptySam 06 Sept 2014, 11:18 pm

Iar avem tatuati, tatuate, invatatoare si chiar un pierde vara daca nu-s mai multi Comentarii - emisiune mpfm 4 3497602689
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptySam 06 Sept 2014, 11:39 pm

Cam atat pentru azi … vedem luni cine cu cine se place, daca au fost probleme cu paturile, dulapurile, mancarea din frigider …
Comentarii - emisiune mpfm 4 Buenas11
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyDum 07 Sept 2014, 2:01 pm

Dorel – Idea  Oops ! A inceput noul sezon. S-au prezentat noile “case”,de fapt aceleasi (aceisi butaforie),dar spoite mai violent si cu mobilierul retapitat.La repezeala, ca timpul fuse scurt.Mirela a si recunoscut, ca din lipsa de timp ,n-au putut elimina serpii, caradastele,sobolanii si alte vietuitoare traditionale,traitoare in arealul de fauna din Stefanestii de pe Jos.La baieti inghesuiala gen puscaria Rahova,sectia carantina. Din 1990,nici in armata nu mai gasesti paturi de fier suprapuse.
Criza mare, fratemeleu.
Intai au intrat baietii adusi de manuta sau subtiori de mamicile dornice sa-si vada plozii casatoriti (sanchi),vedete si cu bani.Diversitate de varsta mare, unii mai “puro,” altii mai” baro “. Astia mai” baro,” nu prea cred ca au sanse sa se capatuiasca. Dar vorba orbului, vom trai si-om mai vedea.
Cu mici exceptii,cam toti sunt fotbaliatori. Deci vom avea multa inteligenta a gleznelor,si conform regelui Hagi,vor face totul pentru ca sa fie bine,pentru ca sa nu fie rau. Hmmm ! Cand Mirela ii intreba ce au la baza,majoritatea au privit in jos, s-au concentrat intens,lucru care se vedea dupa cum isi incruntau fruntile brobonite de sudoare si au raspuns dupa indelunga chibzuinta: normal ca la baza avem …talpile. Lucru corect de altfel. Baietii si-au dat adunarea de prin cele strainataturi, ca au adulmecat ca se pot face bani si se poate trai mocca si fara a face nimic. Initial mi-am zis ca-s rebuturi de la bac, dar cred ca ma insel,ca unii n-au ajuns la nivel de liceu. Sa te “ocupi”cu fotbalul e mult mai sanatos si nu dauneaza grav intelectului si neuronilor nervosi sau calmi !
Mamele,cam toate pe acelasi calapod,ne vor surprinde. Cred ca va fi delicios.La unison au bagat placa aia cu “toate fetele ie frumoase”,noi le iubim pe toate, uite ce ochisori frumosi are ele,si cum o sa scoatem noi gospodinele perfecte din ele, de or sa ajunga direct la Paprika tv. Saracele, nici nu-si imagineaza ca fatucile,venite din mediul rural,cum vor da de buget, cum vor sari pe maclavaisuri de firma,ca doar nu se vor mai depila ca pana acu cu briciul lu ‘ bunicu si vor inlocui funinginea de pe curul ceaunului cu mascara adevarata de la mama ei.. Nop. Si vor sta ca marmotele toata ziua in zona de machiaj,neclintite, ca soldatii nord coreeni care pazesc granita cu aia din sud. Nu le vei misca nici cu tancul. Bunicile,asisderea. Mai ales bunica Maria,tuciuria. Mama Puica de mai anţărţ, cred ca va fi mica copila.
Fetele ! De ele ce poti sa zici? De urate nu-s frumoase,da-s motivate. Nu pleaca ele din emisiune fara fat frumosul mult visat. Pe surse am aflat cum au fost selectionate la casting . Au fost alese fetele clasate pe ultimul loc la competitia de mare cultura “cum transformi o tarancusa in pitipoanca”, aaaa…de fapt se numeste “Miss fatuca din mediu rural ce vrea in mediul urban, la Bucuresti ,decat,asistenta tv, decat !”
Toate fetele mi-au facut impresia de intelectuale,mai ales ca nici una n-a ratat in clipul de prezentare sa anunte ca-i indragostita de citit. Toate rasfoiau cate o carte.Si culmea culmilor, nici una n-o tinea cu josul in sus,ceea ce-mi da sperante. Imi place. Sa vezi ce limbaj frumos, cursiv si cult vor avea,cand se va mai aprinde emisiunea. Varste diferite,unele mai cu scoala vietii, altele abia intrand in majorat. Insa nici editia asta n-am scapat de fatuci care s-au “intepat” de pe la 14-15 ani, lucru de altfel normal in mileniul vitezei si al hormonilor nesupravegheati de parinti.
Ca si in celelalte editii, majoritatea concurentilor au fost selectati din familii destramate. Si nu pricep de ce !Dar asa-s eu , mai…nepriceput.
Si, lovitura de teatru, chiar din prima noapte fetele si baietii s-au intalnit la o priveala. Mno, nu chiar ca la tara,ca n-au organizat o sezatoare neaosa, cu hore si batute(ca-i prea timpuriu pt. batute,sugrumate, luat de falci, muscate de buze, gat, cur, pulpe…etc)ci sub forma de bal venetian, cu masti . sa nu se sperie aia din prima si sa sara gardul, ca doar no, toti ie sportisti si are forta. Baietii s-au prins de figura si nici nu s-au uitat la paparudele alea imbracate de sa le pui in lan sa sperie ciorile. Le-au oferit din partea staffului ,fiecareia cate un trandafir de buhara de ala fara spini si in buna traditie a manierelor elegante,toti au oferit floarea cu coada in sus. O fi fost la şto? Iar fatucile, in marea lor majoritate asa au si tinut florile (adica tot cu coada-n sus),sa se vada ca-s culte,no! Apoi s-au ciocnit cupele cu aqua chiorensis,ca sampanie nexam, iar vinul spumos costa si ala o groaza si doar e criza. Astia n-au produs nimic inca pt. turci,ca sa merite bauturi betive din start,poate mai incolo. Si uite asa a inceput un “sezon nou”, care banui eu ca va fi un sezon mai de kkt decat precedentul.
Gata, s-au facut fancluburile pana la moarte? Da? Succesuri. :=)): :=)): :=)):
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyDum 07 Sept 2014, 5:52 pm

.hmmm:; .hmmm:; .hmmm:; .hmmm:;  nu spuneai ca nu mai intra baieti singuri ? :^^^^: :^^^^:
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyDum 07 Sept 2014, 5:53 pm

drept sa spun la prima vedere nu imi place nici o fata si nici un baiat  hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyDum 07 Sept 2014, 5:55 pm

gratiela a scris:
.hmmm:; .hmmm:; .hmmm:; .hmmm:;  nu spuneai ca nu mai intra baieti singuri ? :^^^^: :^^^^:
Pai s-a razgandit staff-ul lol! lol! lol!  deh, poate ca nu le convine ...
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyDum 07 Sept 2014, 5:56 pm

gratiela a scris:
drept sa spun la prima vedere nu imi place nici o fata si nici un baiat  hi.hi
Nici eu n-am reusit sa plac pe cineva :sssss  dar vad de luni  ... hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyLun 08 Sept 2014, 9:18 am

Buna dimineata, :grup va doresc o zi frumoasa si o saptamana implinita ! .kiss

Comentarii - emisiune mpfm 4 Fructe10
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyLun 08 Sept 2014, 11:55 am

 photo 51fwfkmc.gif .coffee3

Descoperiti astazi, de la ora 12:00, cum s-au acomodat mamele si baietii in Casa, ce fete i-au impresionat la “Balul mascat” de sambata si ce povesti de dragoste se anunta inca din primele momente ale noului sezon “Mireasa pentru fiul meu”!
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyLun 08 Sept 2014, 12:16 pm

plictisitoare emisiune  hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyLun 08 Sept 2014, 12:17 pm

Vai ce voce are Nicolae .pfff  dupa ce ca fatza nu-l ajuta, mai vorbeste si din ... curtii hi,hi .,., hi,hi .,., hi,hi .,.,
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyLun 08 Sept 2014, 12:17 pm

tatal lui flavius unde o fi de ia crescut mama lui singuri pe el si inca 2 frati ?
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyLun 08 Sept 2014, 12:18 pm

frezii a scris:
Vai ce voce are Nicolae .pfff  dupa ce ca fatza nu-l ajuta, mai vorbeste si din ... curtii hi,hi .,., hi,hi .,., hi,hi .,.,
 vrea sa le ia fata la toti  hi.hi hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 EmptyLun 08 Sept 2014, 12:18 pm

gratiela a scris:
plictisitoare emisiune  hi.hi
~hello :~ .~ @: :~ .~ @: :~ .~ @:
Lasa ca fac dinou prezentarile ... intra ei in paine si sigur in urmatoarea emisiune ne arata cine a spart gheata cu picanterii geek
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 4   Comentarii - emisiune mpfm 4 Empty

Sus In jos
 
Comentarii - emisiune mpfm 4
Sus 
Pagina 1 din 18Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM 4 :: Comentarii - mpfm :: Comentarii - mpfm 4-
Mergi direct la: