MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Carmen  - Pagina 2 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Carmen  - Pagina 2 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Carmen  - Pagina 2 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Carmen  - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Carmen  - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Carmen  - Pagina 2 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Carmen  - Pagina 2 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Carmen  - Pagina 2 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Carmen  - Pagina 2 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
gratiela
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
elenita
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
anitanna
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
sad angel
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
vyky2010
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
vlavi
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
kikilina
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
xenia
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
kokolino
Carmen  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen  - Pagina 2 Voting_barCarmen  - Pagina 2 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Carmen  - Pagina 2 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Carmen

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptySam 20 Dec 2014, 4:30 pm

Frezii, daca nu m-ai inteles m-am referit ca sunt incisiva cu persoane referitor la concurenti, nu la tine, m-am referit ca nu am contact verbal, in sensul ca nu dau telefon la mpfm sa ma cert cu unii si cu altii pe acolo. Am specifificat clar si concis ca n-am nimic cu tine.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyLun 22 Dec 2014, 1:34 pm

Persoanele care o urasc cel mai mult pe Carmen in casa aia sunt Elly si  Madalina. Se bucurau cand aceasta plangea vineri. Am vazut intr-un material in gala ca sustinatoarele Elly - Cristian au un cui impotriva lui Carmen, zicand ca ar fi comentat Carmen ca, Cristian manaca  din bugetul lor. Fata asta nici macar nu a comentat asa ceva, ba dimpotriva ii era ciuda ca Danut de cele mai multe ori nu manca din mancarea facuta de ea sau de fetele cu care e la buget.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyLun 22 Dec 2014, 4:49 pm

Carmen a primit un sfat de la matusa Nico, sa se impace cu Danut. Ea zice ca n-or sa se mai impace, dar nu se stie daca chiar n-o s-o faca. Oricum daca Danut nu-si schimba atitudinea si comportamentul vizavi de ea, nu se merita. Ea merita un baiat care s-o vada perfecta si pe care-l sa vada perfect.  
 

: trandafir :
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyLun 05 Ian 2015, 1:46 pm

Carmen ar trebui sa se apere mai mult in direct impotriva atacurilor din partea lui Danut, decat sa taca. El zice ca o iubeste, halal iubire. Asta e obsesie ce simte el. Capul sus, Carmen. O sa vada lumea ca Danut e un "monster with human face". Danut arunca pe Carmen falsitatea pe care o are sau a avut-o el. Elena a trecut de partea  lui astazi, poate s-o combina cu el, ca amandoi pt mine sunt fake si si-au facut partenerii sa sufere.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyLun 05 Ian 2015, 3:14 pm

 Sil Via  -   Carmen e pisica blanda care zgarie rau. O mironosita care se victimizeaza.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyLun 05 Ian 2015, 4:59 pm

Danut n-o merita pe Carmen, el se victimizeaza, nu ea. Nu stiu de ce majoritatea publicului n-a raspuns da la intrebare de astazi. Din cauza lui, Carmen a devenit rece. El e al dracului, nu ea. Ii zice el ei ca e a dracu, se autodescrie si da vina pe ea. Forza Carmen.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMar 06 Ian 2015, 4:34 pm

Forza Carmen, cu suflet de miere si caramea, multi suntem cu tine. Poate nu suntem atat de multi cat sunt la Danut, dar buturuga mica rastoarna carul mare. Matusa ei Nicoleta a sfatuit-o sa vorbeasca mai mult in direct, aici sunt de acord, dar nu sunt de acord sa-i spuna ca ar fi bine sa plece din competitie. Nu mi-a placut ca matusa in loc s-o apere i-a sarit la gat, in loc sa sara la gatul lui Danut porcut cu doua picioare.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMar 06 Ian 2015, 4:40 pm

Matusa Nico are 2 bile, una alba (ca a sfatuit-o pe Carmen sa vorbeasca mai mult in direct) si una neagra (ca in loc s-o apere, i-a facut tot ei morala si a tinut mai degraba cu Danut, si bomboana de pe coliva a fost cand i-a spus c-o sfatuieste sa plece din competitie). Eu zic sa nu asculte de acest ultim sfat (plecarea = bomboana de pe coliva). Altul ar trebui sa plece…
 
Out ! Danut
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMier 07 Ian 2015, 2:01 pm

Amelia Vladu – Carmen este cea mai mare dezamagire a acestui show. A parut un timp delicata, dar dupa ce a facut cuplu cu Danut ne-a aratat o latura inumana, agresiune fizica si verbala(prin palmele repetate pe care i le dadea, prin cuvinte ca “valea, gura, prost, cap gol, ba, ma”), rautate greu de imaginat prin felul in care isi stramba gura si se incrunta la el. Materialele acestea de ce nu s-au dat? S-a dat doar incercarea lui Danut de a o retine in camera cand ea era cu gura pana la urechi si apoi spune ca i-a fost teama de el. Danut merita o cu totul alta fata, frumoasa din toate punctele de vedere. Aceea nu va fi niciodata Carmen.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMier 07 Ian 2015, 4:37 pm

A reusit Danut s-o faca pe Carmen sa para ea insensibila si reaua. Carmen e cea mai mare dezamagire nu a acestui show, ci pt sustinatorii lui Danut, iar dpdv al meu Danut e cea mai mare dezamagire pt ca el a facut-o sa se poarte asa cu el. Ma bucur ca, Cristian a recunoscut ca Danut e irascibil si ca putea s-o bata pe Carmen. Jos palaria Cristian, Cristian si chiar si Ionela. Rautate de neimaginat e la Danut care vrea sa-si faca sustinatorii s-o elimine pe Carmen. In sezonul trecut Oana a fost agresata de Viorel si lumea a tinut cu ea, bineinteles la momentul ala si eu, acum lumea tine cu Danut care a fost pe punctul de a o lovi pe Carmen.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMier 07 Ian 2015, 4:39 pm

Jos palaria si Cristianei, care dovedeste ca e o persoana buna spre deosebire de Marian, care dorea mai degraba s-o vada pe Carmen plangand decat zambind.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyJoi 08 Ian 2015, 9:53 am

Chiar daca suntem putini sau multi dintre sustinatorii lui Carmen, noi o s-o sustinem pana la capat cu sau fara cuplu, noi sustinatorii adevarati, nu cei care migreaza sau cei care s-au dat si sustinatorii ei at cand era in cuplu cu Danut. Am observat de la inceput ca grupul Amicii impreuna cu acea Daniela sunt niste falsi si il sustin pe el, pe ea a sustinut-o doar cat a fost cu el, apoi la revedere. Eu recunosc ca si eu l-am votat si pe el, cand format cuplu cu ea, dar am fost sincera si am spus c-o votez pe ea si ca daca o dezamageste n-o sa-l mai votez si pe el si asa a fost. Nu l-am mai votat cand am vazut in cel hal se comporta cu ea.

Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyJoi 08 Ian 2015, 1:34 pm

Carmen ar trebui sa nu se mai uite nici cu fundul la nenorocitul ala care o face proasta. Danut prin jignirile pe care le spune la adresa lui Carmen se autodescrie.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyJoi 08 Ian 2015, 4:58 pm

Bravo Carmen. Asa te vreau sa fi in emisiune, sa-ti spui pctul de vedere si sa nu-i mai permiti lui danut sa te umileasca. In pauza s-a luat ala de ea.
https://www.youtube.com/watch?v=3UtQXlxsC-Q#t=278
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyDum 25 Ian 2015, 8:32 am

Maria Matei ” - Georgiana Ramona a scris:….MERITA CITITA !!! POSTARE PRELUATA !!! __Dragi mei stiti cat iubesc eu pe cei doi Carmen si Danut asa ca astazi am hotarat sa merg la Dragasani sa cumpar vin din pivnitele dragasenene sa-l fac cadou amicilor din Italia. Am facut multi km. pana acolo, dar adevaratul scop a fost sa aflu cateva noutati despre Carmen ptr.ca ea este principala mea preferata si apoi Danut.Stiu o sa-mi spuneti a inebunit Nico dar imi doream atat de mult sa aflu lucruri reale despre ea ptr. ca tot ce scriem noi pe aici sunt multe presupuneri si fantezii de ale noastre.Am trecut prin magazine intrind in vorba cu vanzatorii am incercat sa abordez subiectul MPFM si sa intreb despre Carmen si matusa NIcoleta si asa am descoperit persoane interesate de emisiune avand preferati pe cei doi si chiar cunoscand foarte bine pe Carmen si familia sa .Nu vreau sa va spun ce am aflat pe mine m-a bulversat total cea ca am aflat vreau sa cred ca pot fii doar barfe de la sant si eu in mentalul meu imi impun sa nu dau multa crezare de aceea nu vreau sa spun nimic nu vreau sa creez un adevarat iures de necontrolat nu vreau sa schimb impresii si opinii e ceva de neimaginat care pe mine m-a lasat fara cuvinte pot sa va spun ca am trecut prin fata casei bunicilor si chiar am vazut-o pe bunica la poarta vroia sa bage niste pasari in curte probabil scapasera afara si-i era teama sa nu fie calcate de masini.Din tot ce am aflat o sa va spun doar cateva lucruri care in nici un caz nu o sa strice imaginea lui Carmen restul le voi tine ptr. mine nu vreau sa fac nici un rau.
__Matusa NIcoleta e casatorita in Bucuresti a terminat o facultate vine foarte rar la bunici lui Carmen.
__Matusa Luminita locuieste in sat aproape de bunici si lucreaza ca operator la petrol ea a crescut impreuna cu bunica pe Carmen si pe celalalte doua verisoare.
–Mama lui Carmen locuieste si ea aproape a vegheat la si ea la cresterea acesteia dar s-a recasatorit si sotul nu a acceptat-o cu copil mic si al altuia Tatal lui Carmen nu s-a acomodat la tara cu bunicii lui Carmen a platit pensie alimentara pana a terminat Carmen studiile.
__Fostul iubitul cel cu care a avut relatia de trei ani se cheama Luci lucreaza la RCS -RDS am intrat in locatie cerandu-i informatii despre acest sistem prin cablu pot sa va spun ca este mai uratel decat Danut mi s-a povestit ca vine dintr-o familie buna avea apartamentul lui,in care a trait povestea de dragoste cu Carmen cu care se intalnea la sfarsit de saptamana cat a studiat ea acel institut de trei ani de pedagogie la Rm.Valcea, are o masina si a studiat si el dreptul.Carmen a fost invatatoare intr-o comuna Sirineasa si a facut naveta locuind in gazda la Rm Valcea la aceasta scoala doar a suplinit ocupand doar un post ramas neocupat neputand optine in urma testarilor un post stabil obtinand o nota mai mica de sapte probabil a hotarat sa faca aceasta experienta la MPFM deoarece ea in toamna trebuia sa dea din nou examen ptr. post ca sa poata lucra din nou in invatamant pe calalta facultate nu o poate profesa ptr ca ii trebuieste sa faca un master.
–Cum s-a terminat istoria cu Luci ce mi s-a povestit,cei doi trebuiau sa plece undeva Carmen uita telefonul pe masa Luci se intoarce sa-l ia si il scapa din mana Carmen se supara rau din acel moment nu mai vorbeste pleaca la Rm Valcea tine suparare ceva timp dar si sufera. LUCI in acest timp cunoaste pe alt cineva o politista cu care se pare ca in curand se va casatotii.Dupa ceva timp Carmen se reantoarce la el probabil sa recunoasca ca totusi a exagerat dar era prea tarziu .El se zice ca a constatat ca politista era mult mai atenta cu el, gospodina foarte curata in casa si foarte calda cu el astfel a reusit sa il sufle lui Carmen .Despre relatia de sase luni nu stiu nimic Descriirerile facute lui Carmen nu vreau sa le spun tot ce va mai pot spune este ca nu a dus lipsa de dragoste parinteasca si va mai pot impartasii ca toti cu cei care am vorbit o considera putin cidata a fost rezervata si in scolii si nu prea a legat prietenii cu nimeni restul ce am aflat voi tine ptr. mine multe, multe pareri mi-au fost spuse mi se par halucinante.De acum in colo am hotarat sa nu ma mai implic emotional sa vad cum va cocheta cu deciziile ei in acest concurs si ce va reusi sa conbine.Daca ma-ti intreba ce ar trebuisa faca cei doi eu v-as raspunde ca nu stiu.MA tot intreb dupa toate detaliile culese cine v-a avea de castigat si cine v-a avea de pierdut de pe urma acestei aventurii.  :xx=: :xx=: :xx=:
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyDum 25 Ian 2015, 10:21 am

Desi pot spune ca este mai cu capul pe umeri,statutul de diva pe care si-l impune uneori ma cam scarbeste.cert este ca nu se va mai impaca cu Dan. :sssss  Cat despre informatii,ma lasa rece.Ca sa zic asa suntem consatence. hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMar 27 Ian 2015, 12:53 pm

Antonio Brehariu – CARMEN ESTE femeia CYBORG! Numai un barbat cu “defectele” lui Danut o poate suporta in viata asta !!!




Alexandru Tita – Eu cred ca delicata are ochi ptr. .alcineva din casa sper sa nu ma insel dar dupa priviri pe marian il banuiesc si am vazut cum o priveste si el uneori  Carmen  - Pagina 2 Icon_eek
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyJoi 29 Ian 2015, 3:58 pm

Alviana Olah  -  carmen are un orgoliu prostesc , oare crede ca o va mai ruga cineva sa-i devina iubita asa cum a facut danut?: , in afara faptului ca nu este o mare frumusete este si de ghiata cu siguranta ca e o fata frigida
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyJoi 29 Ian 2015, 5:12 pm

Carmen e cea mai buna fata din competitie si are un suflet bun, cum nu multi il vad. Pacat ca nu se apreciaza valoarea sufleteasca, ci victimizarile.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyJoi 29 Ian 2015, 5:24 pm

Mi-au  placut George si Razvan din sez 2. Carmen ar merita un baiat cu un suflet si cu un caracter ca ale lui George. Pacat ca a fost eliminat devreme George.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyVin 30 Ian 2015, 5:07 pm

Se vede ca Andreea Mantea n-o suporta pe Carmen si vrea s-o faca sa rabufneasca. Mantea il tine in brate pe Danut si o ia la misto pe Carmen, ca ba tace, ca ba Carmen ai zis ceva? A nu, scuza-ma a fost Roxana. Reactii de astazi ale lui Mantea la adresa lui Carmen. Urat, asa ceva nu se face. Mirela nu facea asa cu nimeni.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMar 24 Feb 2015, 1:17 pm

Carmen seamana cu PJ Harvey, cantareata mea prefetata.
.ingeras .ingeras
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMar 24 Feb 2015, 1:19 pm

Carmen  - Pagina 2 Pj-har11

Carmen  - Pagina 2 10422311



Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMier 25 Feb 2015, 1:23 pm

PJ Harvey (Polly Jean Harvey) i-ar fi putut fi mama lui Carmen, avand in vedere diferenta de varsta si faptul ca seamana Carmen la  fata cu PJ.  PJ Harvey e in zodia balanta (9 oct.1969) iar Carmen e scorpion (16 noiembrie 1989).
Carmen  - Pagina 2 10672326_289654171236996_2766384964978350860_n   Carmen  - Pagina 2 Pj_harvey_3224091
https://www.youtube.com/watch?v=p7dYxo_EmDc
PJ Harvey are privirea mai blajina decat a lui Carmen si e mai blajina decat Carmen. PJ Harvey ptr mine e cea mai frumoasa femeie din lume. Carmen e blajina cand vrea, dar cred ca din cauza faptului ca e invatatoare e cateodata mai autoritara.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 EmptyMier 25 Feb 2015, 1:47 pm

Sus In jos
Continut sponsorizat





Carmen  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen    Carmen  - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Carmen
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Carmen - Danut

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM 4 :: Comentarii - mpfm :: Concurenti - fete-
Mergi direct la: