MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
gratiela
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
elenita
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
anitanna
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
sad angel
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
vyky2010
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
vlavi
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
kikilina
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
xenia
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
kokolino
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Comentarii - emisiune mpfm 3

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:37 pm

frezii a scris:

Pe buni, capitanul sezonului ?  hi.hi  hi.hi  hi.hi
si ea merita sa fie iubita  ,,s,, ,,s,, 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:39 pm

gratiela a scris:
lui ray nu-i convine ca tina nu-i da atentie si citeste scrisoarea adresata lui alin  ganditor 
Pai ce sa faca si ea ... citeste, se bucura cu cine poate  .ascuns.  daca el nu vrea  :tt...hhh///:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:39 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:

Pe buni, capitanul sezonului ?  hi.hi  hi.hi  hi.hi
si ea merita sa fie iubita  ,,s,, ,,s,, 
...  ,,s,,  :^^^^:  :^^^^:  :^^^^:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:41 pm

Ce poezie sensibila si profunda a primit Corina  {bravo  sper sa inteleaga ceva din ea, gasculita  :www:
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:41 pm

frumoasa poezia primita de corina dar ea pare sa nu inteleaga sensul rade ca proasta  ganditor ganditor 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:42 pm

frezii a scris:

Pai ce sa faca si ea ... citeste, se bucura cu cine poate  .ascuns.  daca el nu vrea  :tt...hhh///:
el da afara de atata iubire  hi.hi hi.hi hi.hi 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:43 pm

gratiela a scris:
frumoasa poezia primita de corina dar ea pare sa nu inteleaga sensul rade ca proasta  ganditor ganditor 
Pai atata stie  :www:  :z.x.z/:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:44 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:

Pai ce sa faca si ea ... citeste, se bucura cu cine poate  .ascuns.  daca el nu vrea  :tt...hhh///:
el da afara de atata iubire  hi.hi hi.hi hi.hi 
Da ....  :22mm...:  :22mm...:  :22mm...:   ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:47 pm

Madi Dragan - Toti au fost emotionati de poezie in afar de Cocorina... ea ar fi plans daca versurile ar fi grait despre spaniolosul ei..intr-o ureche !  :f/f/:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:57 pm

Grigore ii spune Ginei ca sunt rare fetele ca ea pe acest pamant  :xx.:ras  si asta in prezenta Marianei  :pfff ii si canta ...  hi,hi .,.,  hi,hi .,.,  hi,hi .,.,  
Eu zic ca in curand vor forma un cuplu, Mariana o sa fie nasa lor  i...lol
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 4:00 pm

hi.hi hi.hi hi.hi hi.hi  ce frumos ii canta grig Ginei
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 4:01 pm

gratiela a scris:
hi.hi hi.hi hi.hi hi.hi  ce frumos ii canta grig Ginei
Exact  ,,s,,  :=)):  :=)):  :=)):  :=)):
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 4:02 pm

Te pup Gratiela  si iti multumesc pentru companie !  :xxx.(:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 4:03 pm

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Imagen13  Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Imagen13
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 4:05 pm

frezii a scris:
Te pup Gratiela  si iti multumesc pentru companie !  :xxx.(:
si eu pe tine  bezea bezea bezea 
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 5:36 pm

Cory nu pot fi acuzata ca nu-si iubeste mama ,ori ca nu o respecta...  :eee,,,...///: Ea vrea doar sa i se respectae deciziile;daca ii place de Traian vrea ca si mama ei,asa cum a facut-o la inceput sa o sprijine.Asa cum face si fratele  ei. Aceasta mama este manipulata de catre cineva... si doar pentru a nu sta Traie si Cori ca si cuplu in calea unui altul din casa...Eu asa cred!Dar vom mai vedea! :14 /// YY:
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 5:44 pm

frezii a scris:
Grigore ii spune Ginei ca sunt rare fetele ca ea pe acest pamant  :xx.:ras  si asta in prezenta Marianei  :pfff ii si canta ...  hi,hi .,.,  hi,hi .,.,  hi,hi .,.,  
Eu zic ca in curand vor forma un cuplu, Mariana o sa fie nasa lor  i...lol
 hi.hi hi.hi hi.hi 
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 6:37 pm

Incep sa cred ca Grigore este duplicitar,se eschiveaza si vrea sa cada in picioare.Sper sa-l lase balta Mariana.  :sssss 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 6:40 pm

elenita a scris:
Incep sa cred ca Grigore este duplicitar,se eschiveaza si vrea sa cada in picioare.Sper sa-l lase balta Mariana.  :sssss 
 ,,s,,  ((( ..F  ((( ..F  ((( ..F
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 6:54 pm

Am inteles ca nu este gala astazi.  Rolling Eyes 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMar 14 Ian 2014, 6:57 pm

elenita a scris:
Am inteles ca nu este gala astazi.  Rolling Eyes 
Nu stiu nimic ...  :o,,,yyy:  dar nu e mare pierderea, am vazut destul circ azi   :xx.:ras
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMier 15 Ian 2014, 12:28 pm


 :14 /// YY: 
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 15451610

Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMier 15 Ian 2014, 12:43 pm

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 29166910

  Interviu cu Andreea, fosta concurenta Mireasa pentru fiul meu !

Andreea ne-a raspuns la cateva intrebari, unele din ele arzatoare. Printre altele puteti afla gandurile si impresiile ei de dupa competitie, cu ce pareri a ramas legat de doamnele Maria si Iuliana, in ce relatii se afla in afara cu Edit, Denisa dar si Diana, dar si daca l-a cunoscut sau nu pe Rares!

1. Buna Andreea? Ce mai faci? Cum e viata in afara competitiei? Regreti decizia luata, de a pleca? L-ai cunoscut pe Rares? Noutati, ceva? Spune-ne tot!

Andreea: Buna, multumesc bine, viata in afara competitiei este foarte frumoasa mi-am dorit de mult sa "iau o gura de aer”, am avut un moment cand mi-a parut rau ca am iesit deoarece ii vedeam pe "AI MEI" tristi si cam lipsiti de viata si nu eram langa ei dar ma bucur ca si-au mai revenit, pe Rares inca nu l-am cunoscut, astazi a venit in tara si vedem ce o sa iasa

2. Ce fac parintii tai? S-au bucurat sa isi aiba fata din nou acasa? Ce face Tita?

Andreea: Parintii mei sunt bine, da s-au bucurat foarte mult sa ma vada acasa langa ei linistita si din nou plina de viata si zambind, Tita pot spune ca a pus stapanire pe catelul (plus) primit de la Gabriel, este favoritul ei..

3. Iti e dor de dna Maria? In competitie ati avut numeroase ciocniri, chiar tatal tau a fost foarte radical, insa tind sa cred ca la plecare ati ingropat securea si ca iti lipseste chiar si dansa!

Andreea: Imi este foarte dor de buni, si pot spune ca o ador, in ultima vreme imi place evolutia dumneaei in competitie, mai ales cand "neaga" ceea ce spune pe material si le arata si celorlalti ce inseamna sa negi tot,chiar si tatal meu este placut surprins de dansa si o indrageste..

4. In ce relatii ai ramas cu dna Iuliana? Tu si Oana ati facut cateva remarci atunci in emisiune in ceea ce o priveste. Ti-ai schimbat parerea? Cum comentezi situatia cu mama Corinei?

Andreea: In ceea ce o priveste pe dna Iuliana, parerea mea nu o sa se schimbe niciodata, si imi pare bine ca am deschis ochii si am vazut ce oameni imi erau alaturi, chiar la iesirea mea din competitie am gasit "dovada" ca dansa mi-a dat nr. de telefon al sotului sa ii transmit cele spuse de mine in emisiune, aceasta dovada a ramas in staff, mai departe nu stiu ce se va intampla, cat despre situatia cu mama Corinei prefer sa nu comentez, fiecare trage dupa faptele sale... Va vedea ea mai tarziu

5. Apropo de Oana, ai avut si tu cateva conflicte cu ea initial, dar apoi v-ati inteles bine. Cu ce parere ai plecat despre ea? Cum o vezi din fata micului ecran? De ce crezi ca intra in discutii cu aproape toti?

Andreea: Oana este si va ramane unica,cred ca va ramane LEGENDA MPFM :)) I-am dat cateva sfaturi la plecare dar vad ca nu tine cont de toate, i-am spus sa nu se mai incurce cu explicatii prea multe, ca tocmai de aceea este perceputa gresit, si ma bucur ca a luat atitudine.

6. Dintre ceilalti concurenti aflati actualmente in casa pe cine mai sustii? Iti e dor de fratele Robert? Acum ca a plecat Denisa e tot mai singur…

Andreea: Sustin…Robert,Marianita si Laurentiu, imi este dor de Robert,Laurentiu si Marianita foarte mult, dar nici de ceilalti nu pot spune ca nu imi este dor.. Au fost pentru 3 luni si jumatate "familia mea" si indiferent ca vreau sau nu sa spun au facut parte din viata mea cu bune sau cu rele ..

7. Cu ce alti concurenti de la sezonul tau ai mai pastrat legatura, dintre cei eliminati? Te intelegi la fel de bine cu Edit si in afara?

Andreea: Vorbesc des cu Gabi,Ioana,Edit,Denisa si ocazional cu Gabriel,Claudia si Sorin , pot spune ca afara suntem mult mai apropiati unii de altii fata de cum eram in competitie, si da, ma inteleg la fel de bine cu Edit.

8. Ce parere ai de eliminarea Denisei? Te asteptai? Ai luat legatura cu ea?

Andreea: Cand a iesit Denisa am plans desi ma asteptam, nu ea trebuia sa iasa, dar asta e viata, tuturor le vine randul, am luat legatura cu ea si consider ca ne intelegem la fel de bine ca in casa.

9. Ce ne poti spune despre cuplurile din competitie? Sunt credibile? Ce sanse le dai in afara?

Andreea: Cuplurile in care eu cred, si cred ca au sanse si afara sunt : Laurentiu si Marianita, Raymond si Constantina ( asta daca ea va mai lasa de la ea ) , am crezut pana recent si in cuplul Mariana si Grigore, dar consider ca el nu o va ajuta deloc pe Mariana, la inceput ea era acuzata ca nu tine la Grigore si imi pare bine ca a dovedit contrariul.

10. S-a vehiculat ca intre tine si Diana a avut loc un adevarat razboi al declaratiilor pe Facebook, ce aveti de impartit? Initial nu va intelegeati bine in casa? Acum fiecare sustine alta tabara?

Andreea: Intre mine si Diana nu a fost niciodata un razboi al declaratiilor pe Facebook, doar am avut o discutie ca doua persoane normale, fara cearta, am primit de la sustinatori o postare de pe profilul Dianei, si nu intelegeam ce se intampla, in cele din urma m-a lamurit ce era cu acea postare si atat, si fiecare sustine ce vrea fara sa ceara socoteala cuiva, asta nu inseamna ca daca sustinem "tabere" diferite trebuie sa ne razboim.

11. De la sezonul trecut sau de la cele anterioare ai mai vorbit cu cineva?

Andreea: Da am vorbit cu Andreea si Alin, Cristina si George 1.

12. Stii ca fostii concurenti, in special cei de la sezonul anterior fac iesiri periodice. Veti face si voi la fel, cei care ati iesit din acest sezon? Sau… daca fostii concurenti va invita si pe voi la distractie, vei onora invitatia?

Andreea: Sigur ca vom face si noi iesiri periodice, mai ales cand o sa fim impreuna afara, si vom onora invitatiile.

13. Ai fost foarte vehementa legat de echipa de productie. Ai fost o concurenta sincera si directa. Sunt anumite jocuri de culise despre care ar trebui sa stim? Cum comentezi faptul ca sunteti tratate ca niste dezertoare desi ei v-au deschis portile casei. Ati fost scoase si de pe genericul de inceput al emisiunii…

Andreea: La aceasta intrebare nu pot raspunde in totalitate deoarece am semnat un contract cu ei,am observat si noi ca am cam fost renegate si nu intelegem de ce,am inteles ca suntem considerate "tradatoare" :))), dar asta este ... Doar nu stateam si ne uitam cum altii pleaca si noi nu, mai ales ca ne-am dorit foarte mult acest lucru ..

14. La final, ce ai sa le transmiti sustinatorilor tai care te-au votat, indragit si sustinut?…

Andreea: Vreau sa le spun tuturor sustinatorilor ca le multumesc din suflet ca m-au inteles, au fost alaturi de mine in orice situatie, si nu m-au judecat. Imi cer scuze fata de ei daca i-am dezamagit cu iesirea mea din casa, dar sper ca acum m-au inteles si le multumesc pentru asta..

Iti multumim pentru disponibilitatea de a raspunde acestor intrebari si iti urez mult success in tot ce faci pe mai departe si toate dorintele sa ti se realizeze!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMier 15 Ian 2014, 12:55 pm

Raymond vrea sa afle framantarile Constantinei  ganditor  hi.hi
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 EmptyMier 15 Ian 2014, 2:09 pm

frezii a scris:
Raymond vrea sa afle framantarile Constantinei  ganditor  hi.hi
poi da are dreptate  hi.hi hi.hi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 31 Empty

Sus In jos
 
Comentarii - emisiune mpfm 3
Sus 
Pagina 31 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 3 :: Comentarii - emisiune-
Mergi direct la: