MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
gratiela
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
elenita
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
anitanna
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
sad angel
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
vyky2010
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
vlavi
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
kikilina
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
xenia
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
kokolino
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Comentarii - emisiune mpfm 3

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:42 pm

frezii a scris:
Ce dansuri pe concurenti  1.distractie  1.distractie  1.distractie  1.distractie  dar cine a spus ca Raymond e dansator ?!  saracutul, habar n-are sa miste picioarele :xx.:ras  imi place de Ceauseasca, e super tare pe ring   :=)):
maria bravo ei bate pe fete
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:43 pm

frezii a scris:
Baietii se cearta pe un piept de pui  aaaa ...  i...lol  macar daca se certau pe un piept de femeie  hi,hi .,.,
 ete ,,, na  nu stiu daca sunt naturali s-au nu poate sunt siliconati hi,hi .,., hi,hi .,., hi,hi .,.,
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:44 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:
Ce dansuri pe concurenti  1.distractie  1.distractie  1.distractie  1.distractie  dar cine a spus ca Raymond e dansator ?!  saracutul, habar n-are sa miste picioarele :xx.:ras  imi place de Ceauseasca, e super tare pe ring   :=)):
maria bravo ei bate pe fete
Exact  :-):-:  ////;;;;  ////;;;;  ////;;;;
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:45 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:
Baietii se cearta pe un piept de pui  aaaa ...  i...lol  macar daca se certau pe un piept de femeie  hi,hi .,.,
 ete ,,, na  nu stiu daca sunt naturali s-au nu poate sunt siliconati hi,hi .,., hi,hi .,., hi,hi .,.,
 ganditor  ganditor  ganditor  smile ...  smile ...  smile ...  smile ...
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:47 pm

Corina face flotari in rochita rosie, scurta  :2///// ff:  Doamne ...  :www:  hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:53 pm

Ce se rupe himenu in figuri pe ringul de dans  hi.hi  hi.hi  hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:55 pm

Cristina Maria - Da CriZtina nu vrea zumba??....aaaa.....am inteles...daca nu se face zumba pe manele....ei nu ii place   Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 2660441803  Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 2660441803  Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 2660441803  Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 2660441803
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:57 pm

Mihai Covaci - mi-a ramas ceva haleala de la revel...cum o trimit la flamanzi ? stie careva?......     :r.a.s.:  :r.a.s.:  :r.a.s.:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:59 pm

Gyuri Pupuri - Gina s-a pierdut..s-a ratacit printre piepti! Pfoai! Noroc cu buni, ca-i vigilenta si a gasit-o!   ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 3:30 pm

hi.hi  .. Ce chestie , taman domnul Olivian  care dupa spusele lui Ray este un zero barat ... a prins linia telefonica ca prin minune   :xx.:ras 
 ( scrisoarea de ieri ESTI VINOVATA   a fost scrisa de el )   si uite cum a pierdut Tina unul sau mai multi admiratori din cauza lui Ray, urat caracter are acest baiat  .pfff .pfff  .pfff
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 3:44 pm

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 B_la_r13
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 6:35 pm

frezii a scris:
Corina face flotari in rochita rosie, scurta  :2///// ff:  Doamne ...  :www:  hi.hi
barem are ce arata  thinking thinking 
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 6:42 pm

E frumoasa foc,imi place mult de ea. :ok
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptyJoi 09 Ian 2014, 7:41 pm

frezii a scris:
Gyuri Pupuri - Gina s-a pierdut..s-a ratacit printre piepti! Pfoai! Noroc cu buni, ca-i vigilenta si a gasit-o!   ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici  ,,zambarici
 hi.hi hi.hi hi.hi 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 10:56 am

 photo GoodMorningFriend-PurpleFlowers.gif

Astazi, 11 ianuarie 2014 de la ora 14:00,urmarim emisiunea Mireasa pentru fiul meu Finala Saptamanii. O Finala Saptamanala altfel,o bucurie de nedescris in randul concurentilor de la Mireasa pentru fiul meu.

De curand concurentii s-au trezit in camera confesiunilor cu un telefon mobil,acestia au avut posibilitatea sa ia legatura cu cei dragi.Noi subiecte apar cu aceasta ocazie,ce au avut de impartasit celor dragi aflam astazi 11.01.2014 in Finala Mireasa pentru fiul meu incepand cu prima parte de la ora 14:00 si incheiem cu cea de-a 2 a parte de la ora 17:00. Asadar nu ratati o Finala Saptamanala deosebita.
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 11:42 am

frezii a scris:

Buna seara Anita  # ~ # 7  /.../. 
Am vazut ... n-am inteles reactia lui  :o,,,yyy:  Cine cu cine erau iubiti     Question  Rolling Eyes
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 11:43 am

M-am refetrit la Ro si denisa..eu si ei au spus mereu ca nu suny iubiti.. de ce a reactionat el asa de violent??? A spart canapeaua cu piciorul,iar staff-ul se face ca ploua.. Asta  aduce rating si-l accepta????
O zi buna la o cafea buna! hi,hi..
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 11:47 am

Se pare ca nu toti au reusit sa vorbeasca cu cei de-acasa.Staff-ul este mare hotoman... daca ei,unii concurenti,nu mai aveau nr de telefon,ori  si le-au schimbat cei de acasa,de ex.mama Corinei,de ce nu au dat nr pe care le detin ei?? Moderatoarea mereu spune ca tin legatura cu familiile deci,  ca sa vedeti cata rautate..Oricum,in emisiuni sunt favorizati,tiganca boita si raytontul numai despre ei se fac materiale si se vorbeste iar cititul scrisorilor tine cate 15 minute... La un alt concurent nu cred ca ati vazut! :xxx.(:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 12:58 pm

anitanna a scris:
M-am refetrit la Ro si denisa..eu si ei au spus mereu ca nu suny iubiti.. de ce a reactionat el asa de violent??? A spart canapeaua cu piciorul,iar staff-ul se face ca ploua.. Asta  aduce rating si-l accepta????
O zi buna la o cafea buna! hi,hi..
 .salut  :a.s/,..:  kis}
Acum am inteles ... ai dreptate referitor la staff ca doarme ( deocamdata )  lasa ca rascolesc ei cand nu au subiecte fierbinti, umple timpul cu aceasta canapea  stricata de besinica  hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 1:02 pm

anitanna a scris:
Se pare ca nu toti au reusit sa vorbeasca cu cei de-acasa.Staff-ul este mare hotoman... daca ei,unii concurenti,nu mai aveau nr de telefon,ori  si le-au schimbat cei de acasa,de ex.mama Corinei,de ce nu au dat nr pe care le detin ei?? Moderatoarea mereu spune ca tin legatura cu familiile deci,  ca sa vedeti cata rautate..Oricum,in emisiuni sunt favorizati,tiganca boita si raytontul numai despre ei se fac materiale si se vorbeste iar cititul scrisorilor tine cate 15 minute... La un alt concurent nu cred ca ati vazut! :xxx.(:
Lasa ca si " fam bundy " are parte de scrisori caDouri ...  uneori atentia e doar catre ei, sa nu mai spun ca himenu vorbeste incontinuu, Mirey e de umplutura in emisiune  hi.hi de Raytonul iti spun ca m-a dezamagit si dezgustat cu vorbele lui  adresate sustinatorilor Tinei si implicit culului lor  :z.x.z/:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 2:50 pm

A intrat sora lui Grigore prin tel. cu reprosuri  la adresa Marianei  :& m . m. :
Ii spune lui Grigore ca el trebuie sa ramana in competitie sa-si valorifice sansa chiar daca Mariana o sa fie eliminata    :www:   sa fie atent la Gina  aaaa ...  
 
 O sa aveti o relatie frumoasa  de cumnate dupa terminarea competitiei ...hi.hi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 3:13 pm

Violette Agache -  FOARTE IMPORTANT!

CATRE ORGANIZATORII MPFM: In 5 luni de zile, ROBERT A AVUT DEJA 5 REACTII VIOLENTE:
1. A aruncat o galeata cu mizerie peste Traian in pat. A aruncat peste Traian si continutul galetii si galeata, deci L-A LOVIT PE TRAIAN! LOVIREA este orice act de agresiune care consta in ATINGEREA BRUSCA SI VIOLENTA sau izbirea brusca si violenta A SUPRAFETEI DE CONTACT A CORPULUI UNEI PERSOANE CU sau de UN OBIECT CONTONDENT ( un obiect contondent este orice obiect tare, cu care se poate lovi fara a taia sau a sangera), prin proiectare, ARUNCARE, calcare, alunecare sau cadere.
Robert a atins suprafata corpului lui Traian, brusc si violent, cu un obiect contondent (galeata), prin aruncare, deci l-a lovit pe Traian!
Prin absurd, chiar si daca Robert ar fi aruncat numai mizeria din galeata peste Traian, am fi vorbit tot despre un act violent, care ar fi lezat integritatea fizica a lui Traian, dar si integritatea psihica, deoarece un asemenea gest violent umileste o persoana si chiar o poate afecta sau marca pe viata. Cert e ca Robert a aruncat peste Traian atat continutul galetii, cat si galeata, fapt dovedit de imaginile care au fost difuzate.

2.Robert a spart un geam.

3. Robert a aruncat cu un papuc in Laurentiu.

4. Robert a dat un sut unei cutii cu jetoane.

5. Robert a dat un sut canapelei si a gaurit-o.

Pana cand veti mai tolera comportamentul agresiv al acestui concurent?
Pana cand vom mai fi obligati noi, telespectatorii, sa fim martorii violentei acestui autodeclarat HULIGAN?
Pana cand vor mai fi obligati ceilalti concurenti sa fie posibile tinte sau posibile victime ale violentei acestui concurent?

Credeam ca Mpfm este un show matrimonial, o emisiune decenta si civilizata, care nu promoveaza si nu incurajeaza violenta si huliganismul. Trecand cu vederea peste fiecare iesire violenta a lui Robert, il incurajati practic sa continue sa se manifeste violent.

Dupa ce a dat un sut cutiei cu jetoane, Robert a spus in casa ca "daca va fi pedepsit, n-a vazut emisiunea niciodata ce va face el"! Practic v-a amenintat!
Sa intelegem ca amenintarile lui v-au intimidat si din acest motiv, ii treceti cu vederea toate iesirile violente? Sau sa intelegem ca Robert este favorizat si din acest motiv nu se iau masuri impotriva comportamentului lui violent? Altfel nu ne putem explica de ce, DUPA 5 REACTII VIOLENTE, ACEST INDIVID ESTE IN CONTINUARE CONCURENT!
Au mai fost concurenti care au avut o iesire violenta, dar au regretat si nu au continuat sa fie violenti! Insa acest concurent, Robert, a avut 5 IESIRI VIOLENTE, ceea ce e inadmisibil! In cazul lui, nu se mai poate vorbi despre o intamplare sau despre o greseala, in cazul lui e deja obisnuinta! Acestui concurent ii sta in obisnuinta sa fie violent si nimeni nu ia atitudine!

In niciun alt sezon nu a existat atata violenta! In niciun alt sezon nu s-a tolerat atata violenta! Acum de ce se tolereaza? Daca sunt reguli, sa fie reguli pentru toti!
Daca le-ati permite tuturor concurentilor sa se manifeste violent de fiecare data cand au ei chef, asa cum ii permiteti lui Robert, ce s-ar intampla in acea casa, in ce s-ar transforma acest show MATRIMONIAL?
Tolerand violenta REPETATA a concurentului Robert, ii invatati pe copiii care se uita la emisiunea dvs ca violenta trebuie iertata si acceptata!

Daca tineti cont de parerile noastre, ale teslespectatorilor, daca parerile noastre conteaza, nu mai tolerati violenta!
Revolta noastra impotriva iesirilor violente ale acestui concurent, e justificata, va rugam sa nu o ignorati si sa luati masuri, sa stopati violenta din emisiunea dvs!
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 3:15 pm

Mai trebuie si neastamparati in emisiune,daca toti ar fi cuminti,ce ar mai vedea lumea?
Trebuie sa mai fie si oi negre,ca sa capteze atentia,de aceia nu il elimina. Rolling Eyes
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 3:18 pm

elenita a scris:
Mai trebuie si neastamparati in emisiune,daca toti ar fi cuminti,ce ar mai vedea lumea?
Trebuie sa mai fie si oi negre,ca sa capteze atentia,de aceia nu il elimina. Rolling Eyes
 .salut  # ~ # 7  kis}
Cam prea multe face acest concurent, se crede pe tarla la ta-su  :& m . m. :  :& m . m. :  :& m . m. :
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 EmptySam 11 Ian 2014, 3:21 pm

lasa frezii,iarta-l ca nu stie ce face  :sssss 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 26 Empty

Sus In jos
 
Comentarii - emisiune mpfm 3
Sus 
Pagina 26 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 3 :: Comentarii - emisiune-
Mergi direct la: