MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
gratiela
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
elenita
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
anitanna
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
sad angel
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
vyky2010
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
vlavi
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
kikilina
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
xenia
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
kokolino
Carmen - Danut  - Pagina 3 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 3 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 3 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Carmen - Danut  - Pagina 3 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Carmen - Danut

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyLun 05 Ian 2015, 5:53 pm

Grupurile care ii sustineau odata s-au dat de partea lui, cat de nedrepti sunt unii si cand te gandesti ca majoritatea sunt… femei.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMar 06 Ian 2015, 12:40 pm

Diana Baltaretu  -  Danut vorbeste ca un om ranit.La Carmensita nu am vazut nici o emotie,Nu inteleg de ce s-a impacat cu el de Craciun.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMar 06 Ian 2015, 1:19 pm

Buna ziua. Danut a vazut ca majoritatea publicului a fost de partea lui si acum vrea s-o dea la pace cu Carmen.  Bine a zis Mirela ca daca Danut si Catalin ar fi fost doua femei ce ar iesi, chiar doua cate ca barfesc mai rau ca femeile.  Am respect pt cei care stiu sa-si respecte partenerele, chiar daca nu ii sustin, jos palaria Cristian, Marian si Teodor. Asa da. Desi se cearta cu partenerele lor nu le improsca cu noroi si nici daca s-ar desparti n-ar fi atat de mitocani ca “Zeus”.
 

Out ! Danut.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMar 06 Ian 2015, 4:41 pm

Matusa Nico are 2 bile, una alba (ca a sfatuit-o pe Carmen sa vorbeasca mai mult in direct) si una neagra (ca in loc s-o apere, i-a facut tot ei morala si a tinut mai degraba cu Danut, si bomboana de pe coliva a fost cand i-a spus c-o sfatuieste sa plece din competitie). Eu zic sa nu asculte de acest ultim sfat (plecarea = bomboana de pe coliva). Altul ar trebui sa plece…

Out ! Danut
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMar 06 Ian 2015, 4:58 pm

Zota Catalin   -  Mai incetati cu imaculata voastra de Carmen.e o dezaxata,o sa vedeti cum o sa se tina iar ca stafia dupa el.Eu nu am vazut nimic ferm in decizia ei,dimpotriva,mai ales acum ca a auzit ca isi pierde sustinatorii o sa se schimbe radical...o da iar in amicitii in alea, alea in discutii interminabile asa zis inteligente si iar o pune de cupla...are asta o scoala in ea ca pune si melcu pe fuga...daca o fi ca mine sa vad ce mai zic aparatorii ei..asa m-a scarbit cum o da la intors de fiecare data..nu ne potrivim,nu imi place..da e lesinata si pune conditii..ma lasati cu alienate din astea...
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMier 07 Ian 2015, 2:00 pm

Amelia Vladu – Carmen este cea mai mare dezamagire a acestui show. A parut un timp delicata, dar dupa ce a facut cuplu cu Danut ne-a aratat o latura inumana, agresiune fizica si verbala(prin palmele repetate pe care i le dadea, prin cuvinte ca “valea, gura, prost, cap gol, ba, ma”), rautate greu de imaginat prin felul in care isi stramba gura si se incrunta la el. Materialele acestea de ce nu s-au dat? S-a dat doar incercarea lui Danut de a o retine in camera cand ea era cu gura pana la urechi si apoi spune ca i-a fost teama de el. Danut merita o cu totul alta fata, frumoasa din toate punctele de vedere. Aceea nu va fi niciodata Carmen.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMier 07 Ian 2015, 4:41 pm

A reusit Danut s-o faca pe Carmen sa para ea insensibila si reaua. Carmen e cea mai mare dezamagire nu a acestui show, ci pt sustinatorii lui Danut, iar dpdv al meu Danut e cea mai mare dezamagire pt ca el a facut-o sa se poarte asa cu el. Ma bucur ca, Cristian a recunoscut ca Danut e irascibil si ca putea s-o bata pe Carmen. Jos palaria Cristian, Cristian si chiar si Ionela. Rautate de neimaginat e la Danut care vrea sa-si faca sustinatorii s-o elimine pe Carmen. In sezonul trecut Oana a fost agresata de Viorel si lumea a tinut cu ea, bineinteles la momentul ala si eu, acum lumea tine cu Danut care a fost pe punctul de a o lovi pe Carmen.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMier 07 Ian 2015, 10:27 pm

Toma Ion – Palmele peste fata, peste gura peste spate, imbrancelile cu care l-a “iubit ” Carmen in perioada in care se considerau a fi cuplu, ” ma, , bai, gura, stai aici, unde pleci, da-mi apa, hai termina ” sunt considerate vorbe de alint catre iubit , istericalele si jignirile ….astea au fost dovezi de gingasie ale Carmencitei in relatia de cuplu cu care i-a intampinat gestul facut la implinirea unei luni pentru ca a indraznit sa solicite intimitate cand face acest gest ? Faptul mca a declarat ca-si va bate copilul daca va semana cu Danut Shocked Shocked este dovada de sensibilitate ? Toate acestea puse in balanta cu criticile lui la adresa vestimentatiei….dau masura dreptatii fiecaruia dintre ei . Carmen nu mai spune nimic pentru ca nu are argumente, Danut este prea fin pt ca nu-i reproseaza ei violentele verbale si fizice.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMier 07 Ian 2015, 11:25 pm

Ai sa fim seriosi, e un fel de a spune ca-i batea copilul lui Danut, ce sa spun. Palmele peste fata i le dadea usor, ca o mangaiere, nu i-a strivit fata de porc spinos pe care o are idiotul ala. Daca eram in locul ei eram mai rea cu asemenea barbat de doi bani cum e Danut, ba mai mult nici nu faceam cuplu cu gunoiul asta.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 08 Ian 2015, 9:45 am

Buna dimineata. Oare de ce n-a avut curaj Danut sa se apere cand a zis Cristian ca putea s-o loveasca pe Carmen? Va spun eu de FALS,pt ca sa nu-si scoale in cap sustinatorii lui Cristian si sa nu pice de pe “piedestal”, adica din top.
Out ! DANUT
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyVin 09 Ian 2015, 5:51 pm

https://www.youtube.com/watch?v=3THQGaGRuXQ&feature=youtu.be
Buna seara. In noaptea de revelion, in acest video, Carmen plangea. Am pus video-ul special pt cei care o fac vinovata de despartirea lor si inca o data acest video demonstreaza cat de "fericita" o facea Danut.

0-hhh....2
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptySam 10 Ian 2015, 4:21 pm

Doamne fereste!!! Soacra, soacra poama acra. Se pare ca nu Danut e cel rau, ci maica-sa (adoptiva). Vedea numai defecte la Carmen, dar ea in tinerete o fi fost chiar supusa sotului care acum e decedat? Cine stie de ce o fi decedat. Ma intreb daca mama lui naturala to cotoroanta ar fi fost.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 15 Ian 2015, 3:00 pm

:xx=: 

Carmen - Danut  - Pagina 3 10931110
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyVin 23 Ian 2015, 4:33 pm

Buna seara. Bravo Carmen, ca nu renunta la bunica sa care a crescut-o de la o luna. Danut a zis ca nu le-ar lua la pachet, nici Carmen n-ar fi trebuit sa-l ia la pachet pe el cu mama Dorina. Danut ar fivrut s-o izoleze pe Carmen de toata familia in caz ca ar fi ramas impreuna. Catalin care i-a trimis un buchet de flori pt Carmen, ar trebui sa intre pt ea, nu s-o astepte afara si daca intra acel Catalin sau oricare alt baiat pt ea sa fie competitiv, nu sa zica ca daca s-au gasit sa plece. La fiecare sezon mpfm, mi-a placut cate cineva, dar nimeni nu mi-a placut cat imi place Carmen. Nu mi s-a intamplat sa ajung sa tin asa la un concurent sau concurenta si sa simt ca rezoneaza cu mine in multe privinte, cum simt pt Carmen.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyVin 23 Ian 2015, 5:06 pm

sad angel a scris:
Buna seara. Bravo Carmen, ca nu renunta la bunica sa care a crescut-o de la o luna. Danut a zis ca nu le-ar lua la pachet, nici Carmen n-ar fi trebuit sa-l ia la pachet pe el cu mama Dorina. Danut ar fivrut s-o izoleze pe Carmen de toata familia in caz ca ar fi ramas impreuna. Catalin care i-a trimis un buchet de flori pt Carmen, ar trebui sa intre pt ea, nu s-o astepte afara si daca intra acel Catalin sau oricare alt baiat pt ea sa fie competitiv, nu sa zica ca daca s-au gasit sa plece. La fiecare sezon mpfm, mi-a placut cate cineva, dar nimeni nu mi-a placut cat imi place Carmen. Nu mi s-a intamplat sa ajung sa tin asa la un concurent sau concurenta si sa simt ca rezoneaza cu mine in multe privinte, cum simt pt Carmen.

Buna seara ! N-am vazut emisiunea.. am fost plecata cu treburi. Vad ca esti cuprinsa rau Idea sper sa te poti detasa dupa o vreme.. Sa vedem cum decurde finala de maine Rolling Eyes sunt pusi antenistii pe capul lui Danut, nu se lasa ei asa usor, vor sa castige bani multi din acel filmulet cu dansul erotic Evil or Very Mad
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMar 27 Ian 2015, 12:51 pm

Antonio Brehariu – CARMEN ESTE femeia CYBORG! Numai un barbat cu “defectele” lui Danut o poate suporta in viata asta !!!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMar 27 Ian 2015, 3:23 pm

Nu vreau sa se impace Danut cu muntele de ghiata-Carmen // suparat
Azi a vorbit bine dl. Constantin din platou, chiar si Dana Wink apoi a intrat mama Carmelei care o tot ruga pe fiica ei sa aleaga cu inima… il sfatuia pe Danut sa insiste.
Sper sa nu se impace  ((( ..F ((( ..F ((( ..F
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 29 Ian 2015, 12:40 pm

 Cata duiosie in privirea lui Danut si cata rautate xprima Carmen prin toti porii  .pfff mai are putin si il violent,. Sper sa inteleaga   ca s-a umilit destul si ca e timpul sa-si vada de viata lui fara aceasta fata !

Carmen - Danut  - Pagina 3 10277010
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 29 Ian 2015, 1:25 pm

Carmen nu exprima rautate, ci isi ia masuri de precautie si a avut dreptate cand a spus de Danut, ca atunci cand formau un cuplu ea a fost mai calda si el mai rece, iar de cand s-au despartit el a devenit cel cald. Numai in locul ei sa nu fi, asta vorbind la modul general.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 29 Ian 2015, 2:20 pm

sad angel a scris:
Carmen nu exprima rautate, ci isi ia masuri de precautie si a avut dreptate cand a spus de Danut, ca atunci cand formau un cuplu ea a fost mai calda si el mai rece, iar de cand s-au despartit el a devenit cel cald. Numai in locul ei sa nu fi, asta vorbind la modul general.
Exprima, ba chiar destul de multa Neutral  cat despre caldura si raceala in cuplu ..  sunt deacord, uneori Danut era rece ( cred ca inca erau in faza de cunoastere ).  Sper sa se potoleasca aceasta furtuna si sa rasara S,,soare
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 29 Ian 2015, 5:09 pm

Daca Carmen exprima rautate, atunci Danut a provocat-o sa-si exprime rautatea fata de el. De fapt el are rautate in suflet, parerea mea. Eu as  fi fost chiar rea in locul ei, fara suparare, dar dupa mine, ea are suflet bun, iar el are suflet rau. Daca s-ar mai impaca tot la fel de urat s-ar purta cu ea  si mai cred ca ar si cafti-o.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyJoi 29 Ian 2015, 5:13 pm

Carmen e cea mai buna fata din competitie si are un suflet bun, cum nu multi il vad. Pacat ca nu se apreciaza valoarea sufleteasca, ci victimizarile.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyLun 02 Feb 2015, 12:15 pm


Carmen si Danut, dinou impreuna Carmen - Danut  - Pagina 3 Icon_eek  Carmen - Danut  - Pagina 3 Icon_eek  Carmen - Danut  - Pagina 3 Icon_eek
Ce perfida e Carmen, frica ca noile concurente o sa il “sufle” s-a hotarat brusc ca are sentimente pentru el, ca le-a avut mereu … si s-a impacat cu el  Twisted Evil
Mi-e mila de Danut, e tare fericit, ii spune ca o iubeste, ca vrea s-o ia de nevasta… are o privire “tampa” de indragostit 1./// yyy:
Pacat de Danut, nu-l merita aceasta fata ! E parerea mea Carmen - Danut  - Pagina 3 Icon_wink
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyLun 02 Feb 2015, 1:38 pm

Buna ziua. Nu-i deloc perfida, daca era perfida se impaca cu el dupa ce intrau fetele noi in casa si eventual si dupa ce intrau si baieti si n-ar fi avut ce sa aleaga. S-ar fi impacat cu el si daca isi faceau aparitia fetele alea peste o luna. Oricum sa demosnstreze el ca nu e perfid. Ea a suferit in tacere, ca a avut dintotdeauna sentimente. Asta e parerea mea. Eu oricum o s-o votez doar pe ea, iar pe el o sa-l votez numai daca demonstreaza ca e domn si nu un perfid care a prins-o in plasa lui. Eu nu sunt perfida sa-l votez si pe el de acum ca s-au impacat, o sa-l votez si pe el daca imi place cum se comporta cu ea. Iar la final daca vor fi impreuna, vad eu daca o sa-l votez si pe el sau nu. Oricum cert e ca pe ea o voi sustine pt ca pt mine e cea mai sincera fata din casa, chiar daca pt altii e cea mai detestabila.

Aaaa!!! La intrbarea de pe http://www.voteazamireasapentrufiulmeu.ro/, am raspuns NU. Nu am raspuns asta din naivitate, ci pt ca, cunosc ft bine oamenii, parerea mea. De fel un om care sufera in tacere e mai sincer decat cel care se da cu glas tare ca sufera. Mai degraba cel care face circ ca sufera joaca teatru si e perfid, nu cel care tace si sufera cu adevarat.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 EmptyMar 03 Feb 2015, 4:53 pm

Buna ziua. Ce ale naibi sunt Iepuras, Alba ca zapada si Clopotica. Iepuras ii spunea Albei ca zapada ca vor pleca Carmen si Elly si vor ramane ele 4. Mi-a placut reactia lui Danut ca a pus-o la punct pe Iepuras si ca a facut-o sa planga, asa-i trebuie daca se ia de Carmen. Si Carmen i-a luat apararea lui Danut, cand a inceput sa-l jigneasca bosorogul ala de la telefon si in fata Clopoticai cand s-a luat Clopotica la replici cu Danut. Carmen i-a spus Clopoticai ca si Danut are dreptul sa-si dea cu parerea. Carmen si Danut se iubesc, sper sa se inteleaga bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Carmen - Danut
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Danut
» Carmen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM 4 :: Comentarii - mpfm :: Cupluri-
Mergi direct la: