MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
gratiela
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
elenita
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
anitanna
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
sad angel
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
vyky2010
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
vlavi
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
kikilina
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
xenia
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
kokolino
Carmen - Danut  - Pagina 2 Vote_lcapCarmen - Danut  - Pagina 2 Voting_barCarmen - Danut  - Pagina 2 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Carmen - Danut  - Pagina 2 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Carmen - Danut

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyDum 14 Dec 2014, 12:29 am

Carmen a iesit pe locul 3 ca si Danut. In sfarsit a fost protejata. A detronat-o pe Elena.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyDum 14 Dec 2014, 8:11 am

sad angel a scris:
Carmen a iesit pe locul 3 ca si Danut. In sfarsit a fost protejata. A detronat-o pe Elena.
Ma bucur pentru amandoi applause *  sper sa ocupe   si  locul 1 ((( ..F
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyDum 14 Dec 2014, 11:22 am

Si eu la fel. Sper sa ajunga castigatori. :floare;
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyJoi 18 Dec 2014, 11:20 pm

Danut e mult mai vinovat decat Carmen in conflictele lor. Ea a devenit mai aspra cu el datorita lui. Nu e vorba ca ei nu i-ar placea saruturile lui, stiu ca i-ar fi zis asta, dar ea alta simtea. E vorba ca el face mistouri la adresa ei, din cauza lui n-a mai vrut sa faca parada modei cu Alina Nartea si ieri el i-a facut niste comentarii acuzand-o ca nu stie sa gateasca. La urma urmei decat s-o critice ar fi trebuit sa gateasca odata cu ea.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyVin 19 Dec 2014, 8:15 am

sad angel a scris:
Danut e mult mai vinovat decat Carmen in conflictele lor. Ea a devenit mai aspra cu el datorita lui. Nu e vorba ca ei nu i-ar placea saruturile lui, stiu ca i-ar fi zis asta, dar ea alta simtea. E vorba ca el face mistouri la adresa ei, din cauza lui n-a mai vrut sa faca parada modei cu Alina Nartea si ieri el i-a facut niste comentarii acuzand-o ca nu stie sa gateasca. La urma urmei decat s-o critice ar fi trebuit sa gateasca odata cu ea.
Buna dimineata ! # ~ # 7 Sper sa treaca acest episod cat mai repede si  sa fie  armonie si iubire  in cuplul lor.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyVin 19 Dec 2014, 8:33 am

Carmen - Danut  - Pagina 2 10407110
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyVin 19 Dec 2014, 10:20 am

Buna dimineata. .ingeras Si eu sper sa treaca acest episod conflictual dintre ei si sa inceapa sa fie mai uniti ca oricand si sa se sustina unul pe celalalt la bine si la rau. ....bradut
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyVin 19 Dec 2014, 6:40 pm

Frezii sper ca ai vazut emisiunea. Danut iar a fost un badaran cu Carmen. Dupa emisiune s-au despartit. Nu stiu daca se mai impaca. Oricum o sustin pe Carmen cu sau fara cuplu. El n-o merita si nici n-o sa-l mai votez pe duplicitarul asta. Daca asa s-ar fi purtat un sot cu sotia lui, asta ar fi fost un motiv de divort.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyVin 19 Dec 2014, 7:16 pm

sad angel a scris:
Frezii sper ca ai vazut emisiunea. Danut iar a fost un badaran cu Carmen. Dupa emisiune s-au despartit. Nu stiu daca se mai impaca. Oricum o sustin pe Carmen cu sau fara cuplu. El n-o merita si nici n-o sa-l mai votez pe duplicitarul asta. Daca asa s-ar fi purtat un sot cu sotia lui, asta ar fi fost un motiv de divort.
N-am vazut mare lucru ... putin pe final si am inteles ca sunt certati ori despartiti. Neutral  Carmen s-a remarcat alaturi de Danut si acum considera nu mai are nevoie de el. :sssss   Cand in cuplu sunt probleme vina  ii apartine  atat  lui cat si ei. Idea  Duplicitara o vad si eu pe Carmen, cum era ea pana sa-l prinda pe Danut si cum e acum thinking  Eu le doresc numai bine amandurora Exclamation
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyVin 19 Dec 2014, 7:34 pm

La prima eliminare in direct, cand a fost eliminat Stefan, Carmena fost pe locul 4 (pe atunci era ultimul loc protejat), iar Danut picase in cursa spre eliminare. Ii dardaia fundul de frica lui Danut. Dupa aia fusese protejat doar el fara merit oricum si nu mai fusese ea. Chiar daca n-ar fi format cuplu cu el tot ajungea Carmen pe 3 si o depasea pe Elena, care s-a vazut ca a fost alaturi de Carmen impreuna cu Roxana. Cred ca m-am grabit s-o judec pe Elena.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyVin 19 Dec 2014, 11:49 pm

Nebun de legat. Se comporta ca un hartuitor, cand fata nu-l mai vrea.
https://www.youtube.com/watch?v=zCBOA8SeRkY&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=XzI2-thM3ts&feature=youtu.be. La min 2 incepe hartuirea.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 20 Dec 2014, 8:45 am

sad angel a scris:
Nebun de legat. Se comporta ca un hartuitor, cand fata nu-l mai vrea.
https://www.youtube.com/watch?v=zCBOA8SeRkY&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=XzI2-thM3ts&feature=youtu.be. La min 2 incepe hartuirea.
Sper sa nu regrete Carmen aceasta decizie.  Danut  poate pare nebun ... dar o vrea langa el.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 20 Dec 2014, 10:07 am

Parerea mea e c-o vrea langa el, nu pt c-o iubeste, ci pt el crede ca poate sa faca ce vrea din ea. hi,hi, rrrr 
Frezii, sper sa nu ma urasti, eu doar imi spun parerea. Nu ma cert cu tine. Eu imi sustin preferata si critic pe ceilalti sau le dau dreptate, in functie de ceea ce vad. Parerile sunt impartite.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 20 Dec 2014, 12:27 pm

sad angel a scris:
Parerea mea e c-o vrea langa el, nu pt c-o iubeste, ci pt el crede ca poate sa faca ce vrea din ea. hi,hi, rrrr 
Frezii, sper sa nu ma urasti, eu doar imi spun parerea. Nu ma cert cu tine. Eu imi sustin preferata si critic pe ceilalti sau le dau dreptate, in functie de ceea ce vad. Parerile sunt impartite.
Stiu asta,  si nu am nimic cu nimeni, sper sa tii cont si de preferatul/preferata/preferatii altora si sa nu mai fi asa incisiva .ingeras in rest, spor la carcotit ! santa
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 20 Dec 2014, 1:54 pm

Cand e vorba de Carmen si o face cineva sa sufera sunt incisiva cu persoanele care o fac sa sufera, bineinteles in scris, nu in vorbit, ca nu am contact verbal cu ei sau cu ele.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 20 Dec 2014, 2:27 pm

sad angel a scris:
Cand e vorba de Carmen si o face cineva sa sufera sunt incisiva cu persoanele care o fac sa sufera, bineinteles in scris, nu in vorbit, ca nu am contact verbal cu ei sau cu ele.
  Inseamna ca trebuie sa fiu si eu asa, crede-ma ca pot  :ok  hi.hi hi.hi
Daca doar ea e preferata ta, atunci intra pe pagina ei si scrie despre ea ce vrei.
https://frezii-mpfm.forumgratuit.ro/t186p15-carmen
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 20 Dec 2014, 4:26 pm

Am mai scris pe pagina lui Carmen si inainte si o sa  mai scriu. Thank you. N-ar fi prima oara, ii gasisem pagina.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 20 Dec 2014, 4:35 pm

Frezii, daca nu m-ai inteles m-am referit ca sunt incisiva cu persoane referitor la concurenti, nu la tine, m-am referit ca nu am contact verbal, in sensul ca nu dau telefon la mpfm sa ma cert cu unii si cu altii pe acolo. Am specifificat clar si concis ca n-am nimic cu tine.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyLun 22 Dec 2014, 1:27 pm

Am apreciat faptul ca Danut astazi i-a tinut partea lui Carmen in legatura cu vasele si sper sa fi fost sincer .ingeras , dar in schimb nu-mi place ca nu vrea sa renunte la glume.  QQQ
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyMar 30 Dec 2014, 11:28 am

:love

Carmen - Danut  - Pagina 2 10407210
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyMar 30 Dec 2014, 1:14 pm

frezii a scris:
:love

Carmen - Danut  - Pagina 2 10407210
mie imi plac amandoi
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptySam 03 Ian 2015, 9:50 am

Raluca Neagu:
"Buna tuturor! Am vorbit cu mama lui Danut care este foarte dezamagita de tot ce a vazut si toata umilinta la care fiul ei a fost supus de catre Carmen. Doamna Dorina a vazut live despartirea dintre ei si nu i s-a parut deloc potrivita atitudinea de superioritate a lui Carmen fata de Danut. In acest moment mama lui Danut sufera foarte mult si este alaturi de fiul ei. Regreta enorm cuvintele pe care le-a spus de Craciun si anume ca renunta la el pentru Carmen ( a spus asta cu gandul sa-i reapropie si pentru ca i-a fost draga Carmen, dar acum este dezamagita de ea, pentru ca nu se astepta sa se schimbe atat de mult si in acest fel). Doamna Dorina nu va renunta niciodata la Danut, pentru ca el este tot ce are mai scump in viata!
Mama lui Danut va multumeste din suflet tuturor celor care il sustineti pe fiul ei!"
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyLun 05 Ian 2015, 1:38 pm

Carmen a fost rece cu Danut, datorita reactiilor si caracterului lui. Vorba ei, o lua la bataie daca erau in afara competitiei.  Out !
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyLun 05 Ian 2015, 4:27 pm

Daniela Boboc  -  N-as fi crezut ca Danut sa se agate cu atata disperare de aceasta "relatie "! De ce se incapataneaza sa-si dovedeasca "nevinovatia " insemana ca nu-i este indiferent ce-a fost intre ei, Carmenciei i se "rupe" nici nu mai vrea sa vorbeasca despre asta, cine nu iubeste nu sufera.
Sus In jos
sad angel
Prietenii forumului
Prietenii forumului
sad angel


Mesaje : 130
Data de inscriere : 04/12/2014

Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 EmptyLun 05 Ian 2015, 4:55 pm

Danut ii spunea lui Carmen ca se victimizeaza at cand plangea, dar el face lucrul asta atacand-o. Ea a tot plans din cauza lui, nu din victimizare si Dorina aia e o femeie rea si prefacuta, zicea ca-i place Carmen, crezand probabil ca poate face ce vrea din fata asta, daca i-ar fi devenit nora.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Carmen - Danut    Carmen - Danut  - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Carmen - Danut
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Danut
» Carmen

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM 4 :: Comentarii - mpfm :: Cupluri-
Mergi direct la: