MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
George - Lorena  - Pagina 6 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
George - Lorena  - Pagina 6 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
George - Lorena  - Pagina 6 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
George - Lorena  - Pagina 6 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
George - Lorena  - Pagina 6 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
George - Lorena  - Pagina 6 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
George - Lorena  - Pagina 6 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
gratiela
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
elenita
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
anitanna
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
sad angel
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
vyky2010
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
vlavi
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
kikilina
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
xenia
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
kokolino
George - Lorena  - Pagina 6 Vote_lcapGeorge - Lorena  - Pagina 6 Voting_barGeorge - Lorena  - Pagina 6 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

George - Lorena  - Pagina 6 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 George - Lorena

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyDum 09 Iun 2013, 9:06 am

v-am spus yo ca george nu e asa cum pare si voi v-ati suparat pe mine George - Lorena  - Pagina 6 1535757063
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyDum 09 Iun 2013, 9:09 am

gratiela a scris:
v-am spus yo ca george nu e asa cum pare si voi v-ati suparat pe mine George - Lorena  - Pagina 6 1535757063
Of, am tot crezut ca are sentimente pentru ea, dar m-am convins ca nu, poate sa faca scara pana la cer ca nu-l mai cred si banuiesc ca multi telespectatori sunt dezamagiti de el, eu sunt suparata chir, cum e posibil s-o pupe pe Lore in direct si cand se termina emisiunea sa n-o bage in seama ? George - Lorena  - Pagina 6 2278773213 cat credea el ca o sa rabde Pisy si sa nu spuna ce marlan este ?
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyLun 10 Iun 2013, 2:15 pm


  • Lore s-a lasat dinou pacalita de George George - Lorena  - Pagina 6 1089588870 George - Lorena  - Pagina 6 101608793
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyMar 11 Iun 2013, 1:10 pm

Adrian Leizezeriuc - George s-a imbatat la petrecere si cum a auzit melodia "Stinge lumina" a inceput s-o pupe pe picior pe Lorena , s-o alerge prin casa iar apoi sa-i zica : "Termin toate paharele astea si sa vezi ce-ti fac" =))))) paharele si melodia l-au dat peste cap =))))) George - Lorena  - Pagina 6 3573983318 George - Lorena  - Pagina 6 3573983318 George - Lorena  - Pagina 6 3573983318 George - Lorena  - Pagina 6 3573983318 George - Lorena  - Pagina 6 3573983318 George - Lorena  - Pagina 6 3573983318
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyMar 11 Iun 2013, 2:02 pm

Elena Rogoz - In atentia staffului si a prezentatoarei Mirela Vaida!
Demult se poate observa, cu ochiul liber, subiectivismul si lipsa de impartialitate vis-a-vis de cuplul Lorena si George! Consider ca aceste doua lucruri, nu au ce cauta, in atitudinea unui moderator care se
respecta!
Am tot tacut, insa azi am ajuns la concluzia ca nu se mai poate! Desi se spune despre noi, ca suntem agresivi, consider ca am fost muuult prea domni, nu stim daca vom rezolva mare lucru... din cate am
putut observa ne subestimati uneori inteligenta, insa doar vroiam sa stiti, ca nu suntem chiar asa cum ne credeti! Vreau sa va spun ca inclusiv tonul pe care il folositi este diferit fata de cel pe care-l folositi la alte cupluri, fata de LG aveti un ton acid, rece si chiar zeflemitor la adresa lor, ii luati de multe ori peste picior, in special pe George, pe cand la altii folositi un ton mieros, ba chiar vorbiti si raspundeti in locul lor!
Nu este de mirare ca unii concurenti au ajuns sa se simta gunoaie! Asa ii tratati! Sa stiti ca cei doi, Lorena si George au prezentat cel mai mare respect fata de dvs. dintre toti cei de acolo, nu i-am auzit niciodata sa spuna nu comentez, sau sa fiti nevoita sa raspundeti in locul lor sau sa ii scoateti din anumite situatii critice, ba chiar i-ati incurcat si i-ati umilit cat ati putut!!! Fanii adevarati, LG!!! George - Lorena  - Pagina 6 2098129960
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyMar 11 Iun 2013, 2:08 pm

anitanna a scris:
Elena Rogoz - In atentia staffului si a prezentatoarei Mirela Vaida!
Demult se poate observa, cu ochiul liber, subiectivismul si lipsa de impartialitate vis-a-vis de cuplul Lorena si George! Consider ca aceste doua lucruri, nu au ce cauta, in atitudinea unui moderator care se
respecta!
Am tot tacut, insa azi am ajuns la concluzia ca nu se mai poate! Desi se spune despre noi, ca suntem agresivi, consider ca am fost muuult prea domni, nu stim daca vom rezolva mare lucru... din cate am
putut observa ne subestimati uneori inteligenta, insa doar vroiam sa stiti, ca nu suntem chiar asa cum ne credeti! Vreau sa va spun ca inclusiv tonul pe care il folositi este diferit fata de cel pe care-l folositi la alte cupluri, fata de LG aveti un ton acid, rece si chiar zeflemitor la adresa lor, ii luati de multe ori peste picior, in special pe George, pe cand la altii folositi un ton mieros, ba chiar vorbiti si raspundeti in locul lor!
Nu este de mirare ca unii concurenti au ajuns sa se simta gunoaie! Asa ii tratati! Sa stiti ca cei doi, Lorena si George au prezentat cel mai mare respect fata de dvs. dintre toti cei de acolo, nu i-am auzit niciodata sa spuna nu comentez, sau sa fiti nevoita sa raspundeti in locul lor sau sa ii scoateti din anumite situatii critice, ba chiar i-ati incurcat si i-ati umilit cat ati putut!!! Fanii adevarati, LG!!! George - Lorena  - Pagina 6 2098129960
Nuna ziua Anita ! George - Lorena  - Pagina 6 1194150796 George - Lorena  - Pagina 6 1555638284
Mereu au fost defavorizati L & G dar asta este ... ne-am obisnuit . Sper sa fie cu adevarat un cuplu solid, doar nu mai vad acest lucru 🇳🇴 pacat de Lore George - Lorena  - Pagina 6 1039916527
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyMar 11 Iun 2013, 4:33 pm

Andreea Calugaru - Mirela Boureanu Vaida, esti partinitoare, se vede din avion care-ti sunt favoritii!
Ar trebui sa-ti iei un sac de lamai atunci cand vorbesti cu George si Lorena, ca sa poti sa-i inghiti mai usor! Te mandresti cu titlul de moderatoarea anului? Stai linistita, nu-l meriti, desi tot noi te-am votat!

Aiun pic de respect pentru telespectatorii emisiunii pe care cica o moderezi si nu ne subestima inteligenta! Daca nu ne facem vazuti pe acest site, nu inseamna ca nu existam ci doar ca nu ne dorim sa ne manifestam in mocirla asta pe care tot voi, producatorii acestei emisiuni, o tolerati.

Numai in emisiunea de astazi ai scos cateva perle demne de luat in seama, Vaida, toate la adresa lui George si a Lorenei:
- "voi mai faceti multe compromisuri pentru relatia asta?"
- "te-ai imbracat azi de street dance, ne faci vreo demonstratie? "
-"Auzi, ia si alt microfon, ca vad ca la tine nu tine nici un microfon, omori tot ce este...ai o energie foarte mare"
-"Dar tu ce ai Lorena, ce stai spasita asa?"
-"George,
ai avut vreodata impresia ca tu cumva duci aceasta competitie pe carca
Lorenei" , "te frustreaza treaba asta?" , "tu te simti mai putin barbat din cauza asta?"

Cat crezi ca mai toleram un astfel de regim special pentru cei doi din partea ta? De ce sunt favorizate celelalte cupluri, de ce gunoiul lor este bagat sub pres? De ce, mai nou, este favorizat si lingusit cuplul
Cristina - Cosmin? Pentru ca au stiut sa se planga, sa faca urat si sa se victimizeze? Este o bataie de joc la adresa noastra si a concurentilor faptul ca acea excursie in Turcia poate fi castigata de unul din cuplurile aflate acum in casa parasita, noi i-am votat pe George si Lorena si pe Alin si Andreea ca sa ajunga acolo! Asta nu e concurs, nici macar imitatie nu este.

:bball:Mirela
Boureanu Vaida, revizuieste-ti atitudinea! Noi nu vom mai sta tacuti si nu vom mai tolera mizeriile de care au parte zi de zi cei mai votati concurenti: Lorena si George! V-ati batut joc de ei destul! Fii moderator profesionist, daca nu poti, lasa pe altcineva mai capabil sa vina in locul tau! George - Lorena  - Pagina 6 2077862226
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyMar 11 Iun 2013, 4:49 pm

anitanna a scris:
Andreea Calugaru - Mirela Boureanu Vaida, esti partinitoare, se vede din avion care-ti sunt favoritii!
Ar trebui sa-ti iei un sac de lamai atunci cand vorbesti cu George si Lorena, ca sa poti sa-i inghiti mai usor! Te mandresti cu titlul de moderatoarea anului? Stai linistita, nu-l meriti, desi tot noi te-am votat!

Aiun pic de respect pentru telespectatorii emisiunii pe care cica o moderezi si nu ne subestima inteligenta! Daca nu ne facem vazuti pe acest site, nu inseamna ca nu existam ci doar ca nu ne dorim sa ne manifestam in mocirla asta pe care tot voi, producatorii acestei emisiuni, o tolerati.

Numai in emisiunea de astazi ai scos cateva perle demne de luat in seama, Vaida, toate la adresa lui George si a Lorenei:
- "voi mai faceti multe compromisuri pentru relatia asta?"
- "te-ai imbracat azi de street dance, ne faci vreo demonstratie? "
-"Auzi, ia si alt microfon, ca vad ca la tine nu tine nici un microfon, omori tot ce este...ai o energie foarte mare"
-"Dar tu ce ai Lorena, ce stai spasita asa?"
-"George,
ai avut vreodata impresia ca tu cumva duci aceasta competitie pe carca
Lorenei" , "te frustreaza treaba asta?" , "tu te simti mai putin barbat din cauza asta?"

Cat crezi ca mai toleram un astfel de regim special pentru cei doi din partea ta? De ce sunt favorizate celelalte cupluri, de ce gunoiul lor este bagat sub pres? De ce, mai nou, este favorizat si lingusit cuplul
Cristina - Cosmin? Pentru ca au stiut sa se planga, sa faca urat si sa se victimizeze? Este o bataie de joc la adresa noastra si a concurentilor faptul ca acea excursie in Turcia poate fi castigata de unul din cuplurile aflate acum in casa parasita, noi i-am votat pe George si Lorena si pe Alin si Andreea ca sa ajunga acolo! Asta nu e concurs, nici macar imitatie nu este.

:bball:Mirela
Boureanu Vaida, revizuieste-ti atitudinea! Noi nu vom mai sta tacuti si nu vom mai tolera mizeriile de care au parte zi de zi cei mai votati concurenti: Lorena si George! V-ati batut joc de ei destul! Fii moderator profesionist, daca nu poti, lasa pe altcineva mai capabil sa vina in locul tau! George - Lorena  - Pagina 6 2077862226
Are dreptate Andreea ... noi am votat sa intre Geo cu Lore in casa, pe cand celelalte echipe au avut voturi doar din casa mpfm si nu este corect, apoi casa aia a fost destupata de primele echipe si n-au primit decat o seara la restaurant si un cos cu bunatati, pe cand acestia, au intrat sa danseze cu portocale si sa arunce mingea la cos George - Lorena  - Pagina 6 101608793 si rasplata va fi vacanta in Turcia George - Lorena  - Pagina 6 101608793 sa nu mai spun de mahalagioaica si invidioasa de Flori ca nimic nu-i convine Evil or Very Mad sa fi pus mana pe treaba ca sa castige, nu asa silent
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyMier 12 Iun 2013, 8:57 am

George - Lorena  - Pagina 6 29613015557334129355049
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 22 Iun 2013, 6:06 pm

Mai are cineva dubii in privinta lui George ca o iubeste pe Mirela ?! :z.x.z/:
Lorena are ochii in lacrimi Crying or Very sad pacat de ea, sper sa puna punct acestei relatii care nu duce nicaieri !
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 22 Iun 2013, 6:08 pm

Dumnezeuleeeeeeeeee , George recunoaste ca i-a promis Mirelei ca se casatoreste cu ea dupa concurs :affraid: :affraid: :affraid: atunci ce mai cauta langa Lorena ????????????
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 22 Iun 2013, 9:03 pm

Ying & Yang - Eheee...a scapat Gicu' si de gala asta!Il iarta Loly :) Ce mare branza?I-a promis unei fete ca se va casatori cu ea,nu-i mare lucru!Ca si cum i-ar fi promis o plimbare in parc si o inghetata!Prost si nesimtit,fatala combinatie :)Twisted Evil
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyDum 23 Iun 2013, 1:22 pm

frezii a scris:
Dumnezeuleeeeeeeeee , George recunoaste ca i-a promis Mirelei ca se casatoreste cu ea dupa concurs  :affraid: :affraid::affraid: atunci ce mai cauta langa Lorena ????????????
da dar ea e toanta si il iarta asa prostie mai rar
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyDum 23 Iun 2013, 1:38 pm

George - Lorena  - Pagina 6 3223578151
nu va mai agitati,ca faceti riduri
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyDum 23 Iun 2013, 1:43 pm

elenita a scris:
George - Lorena  - Pagina 6 3223578151
nu va mai agitati,ca faceti riduri
Mare dreptate ai ... ei vor iesi si isi vor vedea de viata , iar noi ...  :bom:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyLun 24 Iun 2013, 4:02 pm

Echipa delfinilor este castigatoare  Razz  George, Lorena, Cristina si Cosmin 
premiul:  o plimbare cu barca pe lac  Exclamation
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyMar 25 Iun 2013, 8:53 am

frezii a scris:
Echipa delfinilor este castigatoare  Razz  George, Lorena, Cristina si Cosmin 
premiul:  o plimbare cu barca pe lac  Exclamation
:,,mm,,n:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptyJoi 27 Iun 2013, 2:14 pm

Discutie despre fostii : Mirela si Maricel  ___________
bi George :  lasa ca stiu eu ce am de facut ...
bi Cristina: adica  thinking
bi George :  lasa ca stiu eu ...
bi Lorena:  ma vezi cum sunt si nu-ti pasa  :^ ! ^:
Prostanaco :www:  nu ti-e clar ca nu-i pasa de tine :intrebare
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 29 Iun 2013, 3:10 pm

Jorjica o cere de nevasta pe Loena :da.:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 29 Iun 2013, 3:14 pm

Trebuie sa recunoastem ca e o cerere frumoasa, cu inel, floare rosie si multe petale de trandafiri , confetii .... foarte frumos, chiar mi-a placut. George a cerut Mirelei Vaida sa le cante Idea  Foarte originala idea cheers  :11 }}: 
Sper sa fie totul facut din dragoste !
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 29 Iun 2013, 3:19 pm

regie reusita,da!
Rolling Eyes 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 29 Iun 2013, 3:22 pm

elenita a scris:
regie reusita,da!
Rolling Eyes 

 Asta este ...  daca ei asa vor , familia e alaturi de ea in tot ce face, sa le fie de bine !
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 29 Iun 2013, 3:26 pm

pai...DA!
Rolling Eyes 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 29 Iun 2013, 4:19 pm

George - Lorena  - Pagina 6 1011145_387759841336182_1927953849_n
George - Lorena  - Pagina 6 1010653_560659187306372_1981122185_n
George - Lorena  - Pagina 6 999005_560659190639705_1401593800_n
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 EmptySam 29 Iun 2013, 4:19 pm




George - Lorena  - Pagina 6 00ps054wfh9_zps84c1c5f4
Sa va fie de bine !
Sus In jos
Continut sponsorizat





George - Lorena  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: George - Lorena    George - Lorena  - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
George - Lorena
Sus 
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Lorena ...... fata
» Maricel - Lorena
» George ,,,,,
» George 2
» George

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 2 :: Cupluri-
Mergi direct la: