MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
gratiela
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
elenita
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
anitanna
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
sad angel
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
vyky2010
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
vlavi
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
kikilina
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
xenia
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
kokolino
Cristina ...... fata - Pagina 2 Vote_lcapCristina ...... fata - Pagina 2 Voting_barCristina ...... fata - Pagina 2 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Cristina ...... fata - Pagina 2 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Cristina ...... fata

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyJoi 04 Apr 2013, 9:18 pm

anitanna a scris:
Am vazut si astazi ,emisiunea… s-au discutat despre diverse:mancare,curatenie, ce a zis unul si altul despre celalalt… cum s-au facut cumparaturile… si mai ales cearta dintre Cristina si Dna Emilia care se simte tot mai singura,izolata de cei doi,fiul si viitoarea nora!? Cristina ...... fata - Pagina 2 Icon_razz Mi-a placut,la inceput Cristina,dar cand am vazut felul cum o trateaza pe dna Emilia,mama,lui Cosmin,m-am lecuit!? E o fata nu prea educata sa poarte respect celei mai in varsta… e plina de ea cu un orgoliul cam??? hm..nu vreau sa jignesc! O tanara de 2o de ani are ce invata de la o doamna mai in varsta… dar dupa cate se vede,ea le stie pe toate!? Razz Cristina ...... fata - Pagina 2 3866709567 Cristina ...... fata - Pagina 2 3338173617

Buna seara Anita, subscriu comentariul tau Wink sa stii ca si eu sunt dezamagita de Cristina si imi este mila de mama heliu :( o fi ea rea dar e mama si merita respectata pentru ca e mama lui Cosmin si pentru ca este mai in varsta. O tot ridica in slavi pe mama ei, familia ei ... cum a crescut-o si educat-o ... sincer, nu se vede Evil or Very Mad privesc cu groaza la aceasta mucuoasa cum isi trateaza viitoarea soacra silent :affraid: oare sa stea saraca intr-un colt si sa execute ce spune Cristina ?! pacat de Cosmin, el este prins la mijloc silent si vad o dualitate la el, cand nu-i convine ce Cristina e buna mama pentru sfaturi iar cand se impaca cu ea o da la rahat pe mama silent :affraid:
Doamne fereste, asa ceva inca n-am vazut !
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptySam 06 Apr 2013, 6:26 pm

Atata plans fals la Cristina :( Cristina ...... fata - Pagina 2 Icon_evil eu nu vad unde-i drama Cristina ...... fata - Pagina 2 Icon_rolleyes vrea sa iasa mireasa natiunii Cristina ...... fata - Pagina 2 3661149269
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyDum 07 Apr 2013, 2:10 pm

nu prea o simpatizez dar o femeie cum e milica te aduce la nebuni lol!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyDum 07 Apr 2013, 6:08 pm

FB …… “Cineva Nu conteaza o cunosc personal pe cristina, si nu
sunt din familia ei. am vazut astazi un mesaj dat la tv, de la cineva
care ar dori sa afle parerea unei persoane in situatia mea. m-am gandit
mult daca sa intervin sau nu, mama cristinei fiind o persoana data
naibii, cu multe pile pe la politie. a dus la politie multe persoane cu
care cristina a intrat in conflict, de aceea n-as vrea sa afle cine
sunt. m-am decis sa intervin deoarece sincer mi s-a facut mila de dna
emilia dar mai ales de credulul de cosmin. va spun ca o cunosc de mica,
pana in momemtul de fata. nu ma gandeam ca va mai intalni un baiat atat
de fraier cum a fost mihai, sa poata sa fie mintit atat de usor. a stat 4
ani cu el, timp in care l-a inselat non stop. fiind mica si proasta de
gura, chiar ea s-a laudat cu asta, dar mai ales baietii cu care a l-a
inselat (stiti cum sunt baietii, se dau mari). cristina e foarte
rasfatata, a avut grija mama ei s-o invete ca totul i se convine si
poate sa faca ce vrea ea. ar fi trebuit sa-i ofere o educatie
“doamna”elena, nu sa umble dupa barbati cu bani si s-o invete si pe
fi-sa la fel. a avut cristina o multime de tatici pana acum, i-au tinut
cele doua fomiste pana i-au tocat de bani pe toti, dupa care le-au dat
papucii.
se mutasera amandoua la pitesti la un “domn generos” acum ceva timp, dar
l-au tocat si pe ala iar acum s-au reintors la mioveni la garsoniera.
sa spuna cristina cand si-a inceput viata sexuala, cu cine, cati
parteneri a avut pana acum (daca mai stie) si mai ales, cam ce varsta au
domnii care au trecut prin patul cristinei in schimbul unor excursii si
plimbari mare/munte. sa mai spuna si de cati ani alearga cu maica-sa de
mana pe la bucuresti, pe la toate castingurile posibile, doar doar o
aparea pe la tv. aviz fanilor cristinei, stati linistiti, cristina nu
vrea sa iasa din competitie si nici nu va iesi, indiferent de cat rahat
mananca, va jur eu asta. stie ca daca se victimizeaza si plange la
comanda va primi mai multe voturi. in fine … mie mi-a distrus viata
aceasta fiinta execrabila impreuna cu mama ei cu tot, as fi vrut sa imi
arat maturitatea si sa nu ma razbun facandu-i rau in competitie, de
aceea n-am intervenit pana acum. chiar daca nu-i mai port ura, insa ar
merita sa spun tot ce stiu despre ea, deoarece saracul cosmin nici nu
stiece are langa el si nu merita si el sa sufere.”…..wahahahahahah ?!
:affraid: :affraid: :affraid:
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyDum 07 Apr 2013, 7:39 pm

O alta parere de pe facebook....
Maria Patrascu: "dar o nora precum Cristina si-ar dori cineva? este normal ca dna Emilia sa se implice caci aceasta este si rolul ei in emisiune''mireasa pentru fiul meu''nu?fiul meu, eu mama,nu?este firesc ca o mama sa vrea binele copilului nu?dna Emilia este acolo si vede ca aceasta needucata si imatura Cristina nu este ce -i trebuie copilului ei,dar daca fraierul nu a mai vazut femeie sigur ca merge ca boul si nu pricepe ca mama lui are experienta si vede ce vedem si noi acestia multi ca nu va putea face casa cu asa o fata careia numai la maritis nu ii sta ei gandul,are multe carente in educatie si deja multe vicii[bea, fumeaza ,ii place viata si in special cea de noapte,este necioplita,needucata,si nici nu il iubeste pe fraierache] altfel nu si-ar cere [fals]plecarea,cand iubesti treci peste orice." Cristina ...... fata - Pagina 2 3060876720
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyDum 07 Apr 2013, 7:52 pm

anitanna a scris:
O alta parere de pe facebook....
Maria Patrascu: "dar o nora precum Cristina si-ar dori cineva? este normal ca dna Emilia sa se implice caci aceasta este si rolul ei in emisiune''mireasa pentru fiul meu''nu?fiul meu, eu mama,nu?este firesc ca o mama sa vrea binele copilului nu?dna Emilia este acolo si vede ca aceasta needucata si imatura Cristina nu este ce -i trebuie copilului ei,dar daca fraierul nu a mai vazut femeie sigur ca merge ca boul si nu pricepe ca mama lui are experienta si vede ce vedem si noi acestia multi ca nu va putea face casa cu asa o fata careia numai la maritis nu ii sta ei gandul,are multe carente in educatie si deja multe vicii[bea, fumeaza ,ii place viata si in special cea de noapte,este necioplita,needucata,si nici nu il iubeste pe fraierache] altfel nu si-ar cere [fals]plecarea,cand iubesti treci peste orice." Cristina ...... fata - Pagina 2 3060876720

Foarte bine a punctat ... a descris-o perfect pe Cristina Cristina ...... fata - Pagina 2 142389240 e adevarat ca si Emilica e rea, dar e soacra si stim ca este acra ... insa nu e cazul ca o mucoasa plina de vicii care mai de care mai urate ... numai educata nu pot spune ca este Cristina ...... fata - Pagina 2 2736186608 s-o desconsidere ...
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyDum 07 Apr 2013, 8:05 pm

WOW…multumesc! Cred ca este adevarat… se vede dupa felul ei de a vorbi cu Emilia si cred ca o sperie gandul ca odata devenita nora..ii vai de capsorul ei!?..nu mai poate face nimic din ce-i place;am inteles ca-i
plac cam multe…b domni in varsta,bautaura,ca si Emilia i-a facut observatia asta, barurile de noapte….etc…. Pacat de ea ca este prea tanara!? Cristina ...... fata - Pagina 2 Icon_razz : Nu-i merge cu Emilia care a cam citit-o!?Are asa de multi fani??? pacat ca i-a pacalit si pe ei!? Cristina ...... fata - Pagina 2 Icon_razz : Cristina ...... fata - Pagina 2 3060876720...pentru Cristina.... Cristina ...... fata - Pagina 2 113038107 Cristina ...... fata - Pagina 2 113038107 Cristina ...... fata - Pagina 2 113038107
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyLun 08 Apr 2013, 2:29 pm

Cristino, tu intelegi ce vorbesti ? suntem logoditi dar nu suntem un cuplu, o sa sarbatorim 7 luni de logodna dar nu suntem impreuna si asta nu inseamna ca nu este important pentru mine ... Cristina ...... fata - Pagina 2 1360799208 Cristina ...... fata - Pagina 2 3929992033 Cristina ...... fata - Pagina 2 3763617914
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyLun 08 Apr 2013, 2:44 pm

Facebook ..
Veta Din Netus Sandru - cristina mai lasate si tu de atitea smorcaieli tu nu vezi ce baiat ai linga tine
eu nu te am vazut sa vorbesti cu cosmin frumos ca sa nu strigi ea ezemplu de la andrea ce calm vorbeste cel putin odata am vrea sa te vedem si pe tine cai vai de cosmin de ajungeti impreuna trebuie sa joace cum ii spui tu doamna emilia este o femeie trecuta prin viata si vede si ea cum ii vorbesti baiatului ei mai lasa si tu nervi si vorba care o tot spui MI SA LUAT spune ce ti sa luat va pup pe toti veta stabilita in SUA
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 10 Apr 2013, 12:30 pm

Eu nu inteleg, nu spunea Cristina ca nu se mai impaca cu Cosmin ?!
Ce gura mare are, se cearta cu Emilica rau, ce tipa …. Cristina ...... fata - Pagina 2 1917092883 aoleu Cristina ...... fata - Pagina 2 Icon_sad
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 10 Apr 2013, 12:42 pm

Atat Cristina cat si Emilia sunt rele si tipa … Cristina ...... fata - Pagina 2 3338173617 numai ca eu totusi zic ca macar cat
de cat Cristina trebuie sa fie cu o treapa mai jos cu ciocul, e mai mica si ii datoreaza respect ” mamei soacre” sau macar ca are o varsta ! Nu mai e mult si vedem o scena ca asta Cristina ...... fata - Pagina 2 3817473198
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 10 Apr 2013, 1:14 pm

Facebook ~
Cristina Marinela Marcu – am sustinuto pe cristina, dar acum nu mai pot, indiferent ce ar zice doamna emilia ar trebui sa taca , dar urmarind emisiunea zilnic cred ca e numai vina mamei ei, ultima data cand a fost prezenta a judecato pe doamna emilia si mereu ii repeta ca sunt numai doi in concurs, gresit, sunt trei. iar cat despre cosmin trebuia sa stie ca nui suporta familia ca din primele intalniri ea a spus vehement ca stau la mioveni deci ea se insoara. probabil de aceea nici mama cristinei nu a ramas cu sotul sunt ca doua picaturi de apa posesive. pacat mi-am cheltuit bani sai sustin imi pare rau
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 10 Apr 2013, 2:58 pm


  • Intelept Spiridusul - Cristina, stiu ca ai suferit, ca te-ai simtit jignita si nedorita de soacra ta,
    insa, pentru binele lui Cosmin, incearca sa gasesti o cale de comunicare, caci barbatul pe care sustii ca-l iubesti e crescut si educat de aceasta femeie care nu este perfecta, dar este MAMA, si sufera
    la randul dumneaiei cand isi vede copilul cu sufletul rupt in doua... Dragostea nu inseamna impunerea principiilor, a modului de a gandi, ambitii... E acceptare, intelegere, incredere, sprijin, dar mai mult
    decat atat e ascultare reciproca... Incearca sa o implici in relatia voastra, sa ii ceri sfatul, si cand faci toate astea, gandeste-te la mama ta... Imi e mila de Cosmin... Te pup, Cosmin...
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyJoi 11 Apr 2013, 1:38 pm


Elena, mama Cristinei ne cere ajutorul. O vrea pe Cristina acasa.

Cristina ...... fata - Pagina 2 Cris
Elena, mama Cristinei:"fac apel din nou la dvs. sustinatorii C-C, la fel cum a facut apel si Cristina astazi, asa cum a zis “ numai eu stiu ce simt aici “ lucru care este foarte dureros pentru o mama, prin strigatul de ajutor care mi-l trimite, pentru linistea ei , sanatatea ei, va rog sa nu o mai votati sa ramana in casa.
Ganditi-va ca sunt o mama care sufera enorm, pentru ceea ce i se intampla copilului meu. Va multumesc !"
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptySam 13 Apr 2013, 10:21 am

Se vorbeste urat despre ea pe Face.... Se spune ca se grabeste la amant ca de atataea luni...I s-a luat!? Razz: Cristina ...... fata - Pagina 2 4206454910
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptySam 13 Apr 2013, 10:31 am

anitanna a scris:
Se vorbeste urat despre ea pe Face.... Se spune ca se grabeste la amant ca de atataea luni...I s-a luat!? Razz: Cristina ...... fata - Pagina 2 4206454910
Cristina ...... fata - Pagina 2 3763617914 Cristina ...... fata - Pagina 2 3763617914 Cristina ...... fata - Pagina 2 3763617914
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptySam 13 Apr 2013, 6:17 pm

Incepe circul intre vuvuzea si mama heliu Cristina ...... fata - Pagina 2 4060875428
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 17 Apr 2013, 1:08 pm

Oana Zavo - E normal sa nu ii placa Emiliei ptr copilul ei preferat o nora ca putoarea de Cristina care nu are nici o calitate.Maine,poimaine il va altoi pe mutulica.Ei oricum nu ii arde de maritis,vrea sa fie vedeta ca
doar mai sunt ca ea : Tonciu,Sensuala etc. Cristina ...... fata - Pagina 2 3434479067
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 17 Apr 2013, 1:26 pm

Oare unde am postat despre Cristina ca nu vad comentariul aici...ce am facut,am incurcat paginile???? Cristina ...... fata - Pagina 2 3461682291
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 17 Apr 2013, 1:35 pm

E la Emilia pe pagina...
Am citit azi ceva ''interesant'' pe aici, cica tot ce face CrisFomica e natural...deci scarpinatul in fund si scormonitul in nas o face naturala??? Vaiiiiiii :))) decat cu naturalete din asta, mai bine lipsa..coment de pe Face...
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 17 Apr 2013, 1:57 pm

anitanna a scris:
E la Emilia pe pagina...
Am citit azi ceva ''interesant'' pe aici, cica tot ce face CrisFomica e natural...deci scarpinatul in fund si scormonitul in nas o face naturala??? Vaiiiiiii :))) decat cu naturalete din asta, mai bine lipsa..coment de pe Face...
Bine ai venit Anita, hai la o cafea Cristina ...... fata - Pagina 2 2159715151 acum am luat si eu o pauza, am dat zor sa-mi termin treburile .
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyMier 17 Apr 2013, 3:25 pm

Ce gospodina esti tu Cristino, ii dai sfaturi lui Cosmin .. ce e asa de greu sa stergi praful dupa noptiera o data la 2 saptamani Cristina ...... fata - Pagina 2 JC_OMG_sign_zpsb413b221
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2013, 8:36 pm

cu atatea subiecte de scandal nu prea mai dau materiale cu ea
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyLun 22 Apr 2013, 12:53 pm

Ma apuca nervii cand vad mutra Cristinei Cristina ...... fata - Pagina 2 101608793 nu spune muta nimic, ii place cum se cearta Cosmin, Emilia, Elena, Razvan si Florin pentru ea si din cauza ei Cristina ...... fata - Pagina 2 3338173617 Cristina ...... fata - Pagina 2 3338173617
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 EmptyLun 22 Apr 2013, 1:02 pm

Flocea, o place pe Cristina pentru ca e frumoasa si desteapta Cristina ...... fata - Pagina 2 4060875428 citez: trebuia s-o aleg pe ea …
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina ...... fata   Cristina ...... fata - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cristina ...... fata
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cristina-fata
» Liliana ...... fata
» Cosmin - Cristina
» Florentina ...... fata
» Cristina - mama lui George

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 2-
Mergi direct la: