MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
gratiela
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
elenita
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
anitanna
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
sad angel
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
vyky2010
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
vlavi
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
kikilina
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
xenia
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
kokolino
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_lcapCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Voting_barCornelia  ....... fata  - Pagina 12 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Cornelia ....... fata

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorMesaj
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptySam 17 Aug 2013, 3:41 pm

frezii a scris:
O fi fost cu  Dragos  in WC  si  ...  :tt...hhh///:  :.,.,hi:
au incercat pozitii noi :R #: :R #: 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptySam 17 Aug 2013, 3:42 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:
O fi fost cu  Dragos  in WC  si  ...  :tt...hhh///:  :.,.,hi:
au incercat pozitii noi :R #: :R #: 
Daaa ... orale  :=)): :=)): :=)): :=)):
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptySam 17 Aug 2013, 3:48 pm

frezii a scris:
Daaa ... orale  :=)): :=)): :=)): :=)):
face bine la ten :xx.: :xx.: 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMier 21 Aug 2013, 3:25 pm

Ce tot vrea Coarda de o tine langa cu petrecera burlacitelor ca a dansat sau ca n-a dansat Lorena  :z.x.z/:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMier 21 Aug 2013, 3:26 pm

Jagardeaooooooooooo :* ^ *:
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMier 21 Aug 2013, 3:32 pm

frezii a scris:
Ce tot vrea Coarda de o tine langa cu petrecera burlacitelor ca a dansat sau ca n-a dansat Lorena  :z.x.z/:
vrea voturi si sa o compromita pe lorena si cand te gandesti ce bune prietene erau la inceput
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMier 21 Aug 2013, 3:36 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:
Ce tot vrea Coarda de o tine langa cu petrecera burlacitelor ca a dansat sau ca n-a dansat Lorena  :z.x.z/:
vrea voturi si sa o compromita pe lorena si cand te gandesti ce bune prietene erau la inceput
Asa este ... vrea voturi  pentru ea si discreditare pentru Lore :f/f/: 
jagardeaua ... :& m . m. :  :tt...hhh///:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMier 21 Aug 2013, 3:48 pm

Karla routh - Handreaua s-a spalat pe maini si a lasat-o pe trompeta de Cornelia sa se ia de Lore hahahahah.Ce mutra a facut tarfa de Dragasani,ai rezultat si tarfa si proasta Cordelio :xx.: :xx.: :xx.:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMier 21 Aug 2013, 3:51 pm

Cezi Mery – curvelia de ce cand ai conflicte cu redardatul de dragos….il mai vrei ….joci teatru la maxim …vrei baniii se vede cum v-ati petrecut la petrecere ….acolo se vede ce statut de curva ai… :=)): :=)): :=)):
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMier 21 Aug 2013, 11:13 pm

frezii a scris:
Karla routh - Handreaua s-a spalat pe maini si a lasat-o pe trompeta de Cornelia sa se ia de Lore hahahahah.Ce mutra a facut tarfa de Dragasani,ai rezultat si tarfa si proasta Cordelio :xx.: :xx.: :xx.:
asa a facut mereu andreea si alin s-au folosit de altii ca sa atace pe lorena si george
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMier 21 Aug 2013, 11:14 pm

frezii a scris:
Cezi Mery – curvelia de ce cand ai conflicte cu redardatul de dragos….il mai vrei ….joci teatru la maxim …vrei baniii se vede cum v-ati petrecut la petrecere ….acolo se vede ce statut de curva ai… :=)): :=)): :=)):
:xx.: :xx.: :xx.: 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyVin 23 Aug 2013, 2:17 pm

Cordeluta vrea ca Dragos sa-i promita marea cu sarea si atunci o sa fie deacord sa-l ia de barbat Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 1670099594
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptySam 24 Aug 2013, 10:16 am

frezii a scris:
Cordeluta vrea ca Dragos sa-i promita marea cu sarea si atunci o sa fie deacord sa-l ia de barbat Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 1670099594
ce aere are cordeaua
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptySam 24 Aug 2013, 12:50 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:
Cordeluta vrea ca Dragos sa-i promita marea cu sarea si atunci o sa fie deacord sa-l ia de barbat Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 1670099594
 ce aere are cordeaua
Da ... ii lipseste marea cu sarea :xx.: :xx.: :xx.:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyDum 25 Aug 2013, 1:40 am

gandul bun  - Am eu asa un feeling, simt eu, stiu, ca circul o sa continue saptamana viitoare. Madalina are salvate conversatziile dintre ea si Nicu de pe facebook pe care nu a avut curaj sa le dea in emisiune pentru ca Nicu a amenintat-o cu tribunalul. Dar o sa aiba timp berechet sa I le arate lui Dragos, acele conversatzii, pana luni. Sa vezi circoteca apoi in emisiune! Cornelia a ras de MAda ca proasta ca nu a fost in finala. Ce mare branza a facut ea ca a fost?!?! Aaa. poza finala e inestimabila! =)) :H //H // S: :H //H // S: :H //H // S: 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyDum 25 Aug 2013, 2:10 pm

Hei tramvai ... du-ma la bara ce mai stai Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 1011341070:xx.: :xx.: :xx.: :xx.:
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyDum 25 Aug 2013, 2:13 pm

frezii a scris:
gandul bun  - Am eu asa un feeling, simt eu, stiu, ca circul o sa continue saptamana viitoare. Madalina are salvate conversatziile dintre ea si Nicu de pe facebook pe care nu a avut curaj sa le dea in emisiune pentru ca Nicu a amenintat-o cu tribunalul. Dar o sa aiba timp berechet sa I le arate lui Dragos, acele conversatzii, pana luni. Sa vezi circoteca apoi in emisiune! Cornelia a ras de MAda ca proasta ca nu a fost in finala. Ce mare branza a facut ea ca a fost?!?! Aaa. poza finala e inestimabila! =)) :H //H // S: :H //H // S: :H //H // S: 
ce mai conteaza,oricum ia zis PA,dragosu
Rolling Eyes 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyDum 25 Aug 2013, 5:59 pm

frezii a scris:
gandul bun  - Am eu asa un feeling, simt eu, stiu, ca circul o sa continue saptamana viitoare. Madalina are salvate conversatziile dintre ea si Nicu de pe facebook pe care nu a avut curaj sa le dea in emisiune pentru ca Nicu a amenintat-o cu tribunalul. Dar o sa aiba timp berechet sa I le arate lui Dragos, acele conversatzii, pana luni. Sa vezi circoteca apoi in emisiune! Cornelia a ras de MAda ca proasta ca nu a fost in finala. Ce mare branza a facut ea ca a fost?!?! Aaa. poza finala e inestimabila! =)) :H //H // S: :H //H // S: :H //H // S: 
de abia astept :r.a.s.: 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyDum 25 Aug 2013, 6:00 pm

frezii a scris:
Hei tramvai ... du-ma la bara ce mai stai Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 1011341070:xx.: :xx.: :xx.: :xx.:
 s-a facut de kk   :xx.: :xx.:
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyLun 26 Aug 2013, 6:13 am

Uite ca lua niste bani pe care nu i-ar fi putut strange muncind pe rupte in Italia,spre pizma dusmancelor.
bounce 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyLun 26 Aug 2013, 6:49 am

elenita a scris:
Uite ca lua niste bani pe care nu i-ar fi putut strange muncind pe rupte in Italia,spre pizma dusmancelor.
bounce 
cine sa fie geloasa pe ea thinking thinking 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyLun 26 Aug 2013, 10:27 am

gratiela a scris:
elenita a scris:
Uite ca lua niste bani pe care nu i-ar fi putut strange muncind pe rupte in Italia,spre pizma dusmancelor.
bounce 
cine sa fie geloasa pe ea thinking thinking 
Doamne fereste de asa specie ... scratch   o hahalera  :xx.: :xx.: :xx.:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyLun 26 Aug 2013, 4:33 pm

tinna_bruxelles says:

Marea Calarita a MPFM ne ride in continuare in nas! ” Cinste” celor care au crescut-o si educat-o ,dar si celor care au Admis si Mentinut in concurs un asemenea Specimen!Un CAZ PATOLOGIC,nu mai e nicio indoiala!!Alineeeee, cred ca ar trebui sa ceri Expertiza Psihiatrica a prietenei tale ,Cocota, si instituirea de urgenta a tratamentului, ca mai are putin si MUSCA!!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 EmptyMar 03 Iun 2014, 5:31 pm

Cornelia  MPFM2 si iubirea vietii ei   Twisted Evil 
Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 COCO1
Experienta MPFM2, inclusiv relatia cu Dragos, au ajutat-o pe Cornelia sa-si clarifice sentimentele. Nu a putut sa lase trecutul in urma , deoarece el este prezent. Cornelia si Nicu si-au dat seama ca sunt facuti unul pentru celalalt si-si traiesc povestea de iubire, chiar daca unii o condamna ca s-a jucat cu sentimentele lui Dragos.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Cornelia ....... fata    Cornelia  ....... fata  - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Cornelia ....... fata
Sus 
Pagina 12 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Subiecte similare
-
» Dragos - Cornelia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 2-
Mergi direct la: