MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Laur - Oana  - Pagina 2 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Laur - Oana  - Pagina 2 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
gratiela
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
elenita
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
anitanna
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
sad angel
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
vyky2010
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
vlavi
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
kikilina
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
xenia
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
kokolino
Laur - Oana  - Pagina 2 Vote_lcapLaur - Oana  - Pagina 2 Voting_barLaur - Oana  - Pagina 2 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Laur - Oana  - Pagina 2 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Laur - Oana

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyVin 06 Iun 2014, 4:26 pm

gratiela a scris:
elenita a scris:
Laur - Oana  - Pagina 2 10419402_4332381525324_8842055171060530165_n
gimnastica de inviorare  hi.hi hi.hi hi.hi
Exact   :-):-:   oare cine  s-a inviorat mai tare sau mai mult    Rolling Eyes  :xx.:ras 
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptySam 07 Iun 2014, 7:02 am

Laur - Oana  - Pagina 2 19083310
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyDum 08 Iun 2014, 8:09 pm

Laur - Oana  - Pagina 2 10342711
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyMier 11 Iun 2014, 2:07 pm

Oana si Laur au primit 501 fire de trandafiri pentru aniversarea zilei lor  cherry 
Laur - Oana  - Pagina 2 10425410
Frumoase flori  Wink 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyMier 11 Iun 2014, 2:38 pm

frezii a scris:
Oana si Laur au primit 501 fire de trandafiri pentru aniversarea zilei lor  cherry 
Laur - Oana  - Pagina 2 10425410
Frumoase flori  Wink 
doamne cum isi cheltuie unii banii
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyJoi 12 Iun 2014, 2:18 pm

Laur - Oana  - Pagina 2 10452410
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyMar 17 Iun 2014, 3:57 pm

Florin Robert -  Eva P. s-a retras in momentul in care Oana si Laura nu mai primeau bani la sfarsitul competitiei, toti concurentii au primit biletele, sa fim relisti, Eva P. a fost "sustinatoare" Oana, si daca ea este atat de corecta, de ce a mintit, de ce a trimis chiar ea biletele, pentru ca isi dorea o partea din marele premiu.    :& m . m. :  Sa o sustinem pe Oana pana la capat, nu este ea vinovata ca a primit biletele!   :ok
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyMier 18 Iun 2014, 11:05 am

  Rebeca Montrel  -  Sa lamurim odata pentru totdeauna "cazul Eva Popescu"...desi nu mai doream sa-i pronunt(scriu) numele vreodata.....
Sa o luam cu inceputul: > Cand Laur a fost chemat in emisiune, dupa eliminarea lui si a declarat ca au fost momente in care o privea pe Oana prin casa, ca o placea si toate cele, "distinsa doamna" Eva P l-a contactat pe Laur, castigandu-i repede increderea, numele ei fiind relativ cunoscut ca un sustinator Oana....iar Laur a inceput sa i se destainuie, sa explice cu lux de amanunte cum se indragostise de Oana si multe alte lucruri din casa Mpfm...considerand ca Laur este sincer, ea S-A OFERIT si I-A PROPUS sa continue cu atentiile,,,si zic sa continue, pt ca inimioara aceea din trandafiri pe o dedicatie muzicala a venit din partea lui Laur... desi Laur a nu acceptat initial, "doamna" Eva P. a avut grija sa-l convinga, declarandu-se prietena lui, confidenta lui si propunand chiar sa-i fie nasa in cazul in care Oana si Laur vor forma cuplu si se vor casatori.... Laur a acceptat, crezand in bunatatea si prietenia Evei...si tot ea l-a rugat pe Laur sa nu spuna ca ea a contribuit (si zic contribuit pt ca nu au fost exclusiv meritele ei, insa Eva P stia foarte bine ca Laur nu dorea sa implice si pe altii,la care Laur chiar tine si a profitat la maxim) la acele atentii...Laur capatand o incredere maxima in Eva P... Si da, Laur nu a spus nimic de Eva P la rugamintea ei... Sa ne amimtim ca Oana a declarat ca pe ea nu ar deranja-o daca cadourile ar fi de la sustinatori...si totusi Laur a tacut, pt ca credea in prietenia Evei.....
Iar acum, o intreb si eu pe distinsa doamna Eva: Pentru ce acum l-ati umilit asa pe Laur? pt ca a avut incredere in dvs? Incredere pe care dvs i-ati insuflat-o!
Si am si raspunsul: pt ca Laur nu s-a despartit de Oana, pt ca asta v-ati dorit.... nu s-a supus dorintelor dvs, ba chiar din contra Laur era din ce in ce mai indragostit de ea.... Sa ne amimtim ca Eva P de la inceputul realtiei a inceput sa trimita sms-uri mai putin placute pt Oana, incercand sa-l atinga pe Laur la suflet (Laur stiind ca Eva este o mare prietena, viitoare nasa, etc,etc)...si totusi Laur nu renunta la Oana...asta era problema ei!
Si inca ceva, pe parcursul competitiei, Eva P a renuntat de mai multe ori la sustinerea Oana (pentru ca Oana nu a facut lucrurile dupa dorintele ei), dar a revenit.... chiar si inainte de intrarea lui Laur era la faza de "nesustinere"...instigand si pe altii la asta, nereusind, s-a mai restras putin....si a picat momentul perfect cu Laur.....
Concluzie: A renuntat la sustinerea Oanei pt ca nu s-a supus dorintelor sale...declarand ca sustinerea ei este exclusiv pentru Laur.... si ce credeti? vazand ca Laur inca mai este cu Oana, a decis sa-l umileasca si sa-l loveasca pe la spate.... dupa ce Laur i-a acordat incredere maxima! Un joc intradevar psihologic, castigi increderea si pe urma injughii omul pe la spate si il umilesti cu propriile arme! Aplauze "doamna Eva Popescu"!
Dar, contrar asteptarilor unora, Oana si Laur nu sunt marionetele dvs!
Cu interventia dvs, ati incercat sa faceti oamenii sa renunte la ei.... nu stiu daca ati reusit asa, dar un singur lucru sigur ati reusit: ca Oana si Laur sa fie mai uniti si mai puternici! si zic puternici, pt ca, chiar daca azi "i-ati distrus", maine isi vor reveni si vor fi de doua ori mai puternici!        
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptySam 21 Iun 2014, 7:44 pm

Bolt Hasan  -  FELICITARII TUTUROR ................SUSUTINATORILOR  ...... O@L ...CARE V-AU RIDTICAT PE PRIMA TREAPTA ................O SA AVETI SI O LUNA DE VIS IN SEPTEMBRIE IN S.U.A.........TOT DATORITA .............SUSITINATORILOR !


Laur - Oana  - Pagina 2 10300610
Laur - Oana  - Pagina 2 10402610
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyDum 22 Iun 2014, 11:09 am

Da nu se mai poate dormi de Eva P ? Mare cutremur a provocat in mpfm ! :sssss
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyDum 22 Iun 2014, 1:20 pm

elenita a scris:
Da nu se mai poate dormi de Eva P ? Mare cutremur a provocat in mpfm ! :sssss
Da ....   :manichiura:   uite ce figura are, cum sa nu provoace un cutremur  hi.hi
 
Laur - Oana  - Pagina 2 10463911
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyJoi 26 Iun 2014, 2:24 pm

Cam multa cearta intre cei doi de la o vreme  :1.....mmm:  se pare ca Eva P si-a atins scopul, in curand auzim o  bum``
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyVin 04 Iul 2014, 5:46 pm

Laur - Oana  - Pagina 2 10488110
Urat ceea ce face Laur, URAAT!!! Maine toti sustinatorii Oanei votam Oana si Alin sa-i demonstram acestui pusti ca el nu are sustinatori, toti cei care il voteaza sunt ai Oanei!!! Oana a renuntat la marele premiu pentru el... si sa fim seriosi... era o suma enorma!!! Se vede clar ca Laur nu e pentru Oana, speram ca in finala Oana sa se casatoreasca cu Alin pentru a astiga marele premiu, iar apoi Onuta noastra sa-si gaseasca persoana potrivita afara!!! OANA, FII TARE!!!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyLun 07 Iul 2014, 9:05 am

E dulce impacarea  Laughing 
Laur - Oana  - Pagina 2 10455211
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyVin 11 Iul 2014, 8:04 am

FRUMOASA LOGODNA  :love  FELICITARI !
Laur - Oana  - Pagina 2 10494810
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyVin 11 Iul 2014, 8:06 am

 photo trandafir-pupic_zps78f47e3b.gif  photo trandafir-pupic_zps78f47e3b.gif  photo trandafir-pupic_zps78f47e3b.gif  photo trandafir-pupic_zps78f47e3b.gif  photo trandafir-pupic_zps78f47e3b.gif
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyVin 11 Iul 2014, 10:51 am

 cina-romantica`      : trandafir : 

Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyMier 16 Iul 2014, 3:13 pm

Oana este plansa, suparata    Laur - Oana  - Pagina 2 3602762360  iar a avut o cearta cu Laur  Laur - Oana  - Pagina 2 393761992 
Doamne, oare ce vrea de la ea, n-a vazut-o pana acum cum este ?  Ce vrea sa schimbe la ea   :o,,,yyy:      ganditor
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyJoi 17 Iul 2014, 6:24 am

Si ea si-o cauta de cele mai multe ori iar el chiar nu stiu ce urmareste in relatia asta. :sssss 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyDum 20 Iul 2014, 9:16 am

Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyLun 21 Iul 2014, 8:09 am

Diana -  parerea mea: turcii au vrut sa le dea o lectie celor doi care au recurs de nenumarate ori la diverse tertipuri pentru a nu face materiale. Ceea ce s-a dat in gala a fost doar un montaj, turcii au lipit fragmente din mai multe conversatii fara lavaliera intre cei doi si au facut o frumusete de "poveste" aducatoare de scandal si , spera ei, de audienta.
Oana este vicleana, incearca sa manipuleze telespectatorii, sa cada mereu in picioare, indiferent de situatie, dar nu cred mizeriile astea despre ea, dupa cum nu as putea crede asa ceva despre nici o fata din competitie.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyLun 21 Iul 2014, 3:58 pm

Ce jeg de om este Laur violent,. n-am crezut ca este dusmanul Oanei tamp ... o pupa si o tragea de limba ca s-o faca de ras, sigur a intrat in casa cu o strategie facuta de Eva P :& m . m. : Eu zic ca mai bine o sa-i fie Oanei fara Laur.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyMar 22 Iul 2014, 1:29 pm

# Bubu  - Ce distanta este intre ei  Rolling Eyes 
Laur - Oana  - Pagina 2 10527511
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyMar 22 Iul 2014, 1:35 pm

Todor Maria  -  sper sa ramana asa, o vreau fata vesela si plina de gratie, traznita, zapacita. este tanara, are timp sa faca de toate in viata, are timp sa fie serioasa si responsabila. este prea devreme sa se transforme intr-o ''batrana'' inainte de vreme. si pentru ce? pentru unul care iar face viata un calvar?
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 EmptyMar 22 Iul 2014, 5:06 pm

Laur - Oana  - Pagina 2 2s0cyfm
Draga mea,Frezioara ati cam luat-o in freza cu Oana si laur al ei.. uite ca  fata asta nu prea este atat de  "curata".. o blameaza toti pe  Facebook .. a ajuns carpa de sters a lui Laur... Asta,inclin sa cred ca a venit ca asa se razbune pe ea! ... hmm ..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Laur - Oana  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Laur - Oana    Laur - Oana  - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Laur - Oana
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Laur
» Viorel - Oana
» Laur - Florina
» Oana-fata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 3 :: Concurenti :: Cupluri-
Mergi direct la: