MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
gratiela
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
elenita
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
anitanna
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
sad angel
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
vyky2010
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
vlavi
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
kikilina
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
xenia
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
kokolino
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Comentarii - emisiune mpfm 3

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul
AutorMesaj
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 3:42 pm

Traian- ,, asa e am venit de la capsuni ...am venit sa-mi gasesc nevasta ,si ma intorc la capsuni ...care e problema! Sunt jegos ....miroase asa urat dupa mine ??,,
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 3:42 pm

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 19124810
,, Nu va face cuplu cu nimeni ,are o impresie foarte proasta despre concurenti ii considera prosti , frustrati .E greu sa stai cu ea, cum nu are bani intra in depresie!,,
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 3:43 pm

elenita a scris:
Traian- ,, asa e am venit de la capsuni ...am venit sa-mi gasesc nevasta ,si ma intorc la capsuni ...care e problema! Sunt jegos ....miroase asa urat dupa mine ??,,
  Mare adevar a grait   hi,hi .,.,  hi,hi .,.,  hi,hi .,.,
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 3:46 pm

elenita a scris:
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 19124810
,, Nu va face cuplu cu nimeni ,are o impresie foarte proasta despre concurenti ii considera prosti , frustrati .E greu sa stai cu ea, cum nu are bani intra in depresie!,,
 Eu zic ca are dreptate  ,,s,,  Georgi-panarama a intrat in sevraj cand ia spus Mirey ca intra in direct prin tel  :xx.:ras
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 3:49 pm

Georgi-panarama  ii povesteste lui Bogdan ca n-a mai plans de la prima ei relatie cu un baiat, ca atunci iubea ...  :xx=: 
Sa inteleg ca de atunci si-a propus sa considere barbatii niste sponsori, jucarele de unica folosinta ?!?
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 3:51 pm

Georgiana -,,nu mai comentez nimic , Catalin minte !,,
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 3:55 pm

elenita a scris:
Georgiana -,,nu mai comentez nimic , Catalin minte !,,
Saraca, ce sa mai zica ...  geek  eu una nu-l vad bine pe Bogdan alaturi de ea  No
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 3:57 pm

Opa, Georgi-panarama  deja a pus  ochii pe Bogdan, Aurelian si inca unul care nu l-am retinut  :sssss
 Ce ziceam eu   hi.hi  cauta urmatoarele victime  :=)): primul care cade in capcana este Bogdan  :www:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 4:06 pm

Gata emisiunea pe ziua de azi.
Te pup Elenita si iti multumesc pentru companie !  .kiss :~ .~ @:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 4:07 pm

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 1la-re11  bezea 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 5:55 pm

frezii a scris:
Telespectatorii ii spun Silviei sa nu mai puna mana pe pinguin ( Viorel )  el este pinguinul Oanei, sa nu mai indrazneasca ...  :xx.:ras
 hi.hi hi.hi hi.hi 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 5:56 pm

frezii a scris:
Steroidu a venit friguros de la munte, sta in emisiune cu manusile ... sa nu-i  vedem ciumpercile poate  hi.hi   Mirey i-a atras atentia iar el zice ca nu vrea sa mai puna mana pe nimic  :=)):
ce mie scarba de el si aerele lui
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 5:57 pm

elenita a scris:
Maria :"am cumparat si suveniruri.. "
Laura :"Pai cu ce ati cumparat ? "
Maria :"ei...vai de curul nostru numai noi stim " :)))))))
sa intelegem ca a dat cu curul  hi.hi hi.hi hi.hi hi.hi 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 5:58 pm

elenita a scris:
Traian- ,, asa e am venit de la capsuni ...am venit sa-mi gasesc nevasta ,si ma intorc la capsuni ...care e problema! Sunt jegos ....miroase asa urat dupa mine ??,,
aici ii dau dreptate
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 5:59 pm

frezii a scris:
Georgi-panarama  ii povesteste lui Bogdan ca n-a mai plans de la prima ei relatie cu un baiat, ca atunci iubea ...  :xx=: 
Sa inteleg ca de atunci si-a propus sa considere barbatii niste sponsori, jucarele de unica folosinta ?!?
normal a spus si ea adevaru  hi.hi hi.hi 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 6:00 pm

elenita a scris:
Georgiana -,,nu mai comentez nimic , Catalin minte !,,
ce sa comenteze nu se astepta ca el sa vina in direct prosti sunt cei care tin cu ea
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 6:02 pm

frezii a scris:

Saraca, ce sa mai zica ...  geek  eu una nu-l vad bine pe Bogdan alaturi de ea  No
bogdan face cuplu de ochii lumii sunt amandoi paria si ce sa faca disperati dupa bani fac cuplu
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 6:03 pm

frezii a scris:
Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 1la-re11  bezea 
buna draga imi pare rau ca nu am intrat la mireseala
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 6:47 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:

Saraca, ce sa mai zica ...  geek  eu una nu-l vad bine pe Bogdan alaturi de ea  No
bogdan face cuplu de ochii lumii sunt amandoi paria si ce sa faca disperati dupa bani fac cuplu
Exact  :-):-:  :LL .. banuti:  :LL .. banuti:  :LL .. banuti:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyLun 03 Mar 2014, 6:50 pm

gratiela a scris:
frezii a scris:
 
buna draga imi pare rau ca nu am intrat la mireseala
Buna seara Gratiela, poate ai timp maine, poimaine ...  :6ZZZ*#:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyMar 04 Mar 2014, 10:56 am

 photo buna-dimineata_zps342fd1dc.gif  .cafeluta ,, YY 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyMar 04 Mar 2014, 10:57 am

anitanna - Veselie mare… extaz..pe grupul Onucai!? Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileEu cred ca este prematur sa te manifesti asa la nicio zi de la formarea acestui cuplu de complezenta.. Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileMulte dintre sustinatoarele Tinei au trecut in grupul acesteia si o critica fiindca o vorbeste urat cu Gina… Spun ca le pare rau ca au sustinut-o si ca abia acum isi dau seama de adevarata ei fata… Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smile
cat va dura acest cuplu,Vio si Oana???
Nu-mi place cuplul Laur si Flori;Laur aseara,dansa cu ea,cu paharul de bere??? in mana si incerca sa o sarute cu forta.. Nu-mi dau seama ce ii place mai mult, ce prefera,paharul,ori pe Flori??? Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileUn gest incalificabil,dezonorant, jignitor… Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smilesi pentru el dar mai ales pentru ea… Pacat,dar mi se pare a fi un mitocan =un needucat ,de ce il accepta ,ori nu-i face observatie?? Ii place ,se complace in asa ceva?! … Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smile
Gina… criticata aspru si nemeritat.. s-a profitat de naivitatea ei, de lipsa ei de experienta in ale barbatilor… Cea care a tradat-o a fost ingrata de Oana!
Are tot dreptul sa vorbeasca si sa spuna ce simte este si ea un om ca si perversa,abila si .. .. de Oana!Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 10006202_684689394931806_732192228_n,a tatonat,le-a sarit tuturor in brate..pana a picat ceva!
Sa accepti orice iti pica e jenant.. dar la ea te poti astepta la orice!Un om fara demnitate! Fara rusine si bun simt!
El,a facut cuplu cu ea ca este cea mai votata si libera si ca asa i-a cerut sora prin bilet..astepta si raspunsul,confirmarea… Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileRusine,cum isi vand sufletele pentru un interes!? Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileCe fel de emisiune matrimoniala este asta??? Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smile
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyMar 04 Mar 2014, 10:57 am

frezii a scris:
anitanna - Veselie mare… extaz..pe grupul Onucai!? Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileEu cred ca este prematur sa te manifesti asa la nicio zi de la formarea acestui cuplu de complezenta.. Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileMulte dintre sustinatoarele Tinei au trecut in grupul acesteia si o critica fiindca o vorbeste urat cu Gina… Spun ca le pare rau ca au sustinut-o si ca abia acum isi dau seama de adevarata ei fata… Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smile
cat va dura acest cuplu,Vio si Oana???
Nu-mi place cuplul Laur si Flori;Laur aseara,dansa cu ea,cu paharul de bere??? in mana si incerca sa o sarute cu forta.. Nu-mi dau seama ce ii place mai mult, ce prefera,paharul,ori pe Flori??? Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileUn gest incalificabil,dezonorant, jignitor… Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smilesi pentru el dar mai ales pentru ea… Pacat,dar mi se pare a fi un mitocan =un needucat ,de ce il accepta ,ori nu-i face observatie?? Ii place ,se complace in asa ceva?! … Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smile
Gina… criticata aspru si nemeritat.. s-a profitat de naivitatea ei, de lipsa ei de experienta in ale barbatilor… Cea care a tradat-o a fost ingrata de Oana!
Are tot dreptul sa vorbeasca si sa spuna ce simte este si ea un om ca si perversa,abila si .. .. de Oana!Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 10006202_684689394931806_732192228_n,a tatonat,le-a sarit tuturor in brate..pana a picat ceva!
Sa accepti orice iti pica e jenant.. dar la ea te poti astepta la orice!Un om fara demnitate! Fara rusine si bun simt!
El,a facut cuplu cu ea ca este cea mai votata si libera si ca asa i-a cerut sora prin bilet..astepta si raspunsul,confirmarea… Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileRusine,cum isi vand sufletele pentru un interes!? Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smileCe fel de emisiune matrimoniala este asta??? Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_smile

 Nu inteleg de ce zici ca a tradat-o Oana pe Gina ? Viorel a fost barbatul Ginei si nu stiu eu ?! Sa nu uitam de dansurile lascive pe mese ale Crizdinei cu himenu in timp ce a vea un cuplu cu Gabi si acum o face pe moralista ca si piticul ei tatuat. Troianu la fel a facut, plus saruturi fierbinti cu Constantina si Corina, le mintea pe amandoua Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_ideaera in cuplu cu amadoua, ca la harem, se credea un mic Suleyman Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_mrgreendar s-a uitat … Orice fata singura poate sa spere la un posibil cuplu, nu ? Eu asa vad lucrurile Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Icon_wink
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyMar 04 Mar 2014, 2:36 pm

Moare planta de ciuda ca Viorel n-o place si ca a format un cuplu cu Oana  hi.hi  asta e planta carnivora, am spus de multa vreme asta, sigur o s-o toace pe Oana pana ii vine rau ...  ce nu inteleg eu  este de ce se baga  Constantina  ganditor   ori ii este teama  de acest cuplu    mirare   stiu ca o vede ca pe un ghimpe pe Oana dar ar fi bine sa-si vada de ea si Raitontul.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 EmptyMar 04 Mar 2014, 2:42 pm

Ding Crringg - ce zambeste cotoroanta aia de C Tina ,a uitat cand la inceput habar nu avea ce sa aleaga ca pana la urma a ramas nu cu ce a vrut ci cu cine a vruto???????????ce cacanareala si cu Gina virgina acu se vede adevarata ei fata,o frustrata,BRAVO Oana esti cea mai tare .Inafara de tine sunt numai ipocriti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3   Comentarii - emisiune mpfm 3 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Comentarii - emisiune mpfm 3
Sus 
Pagina 2 din 42Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 3 :: Comentarii - emisiune-
Mergi direct la: