MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Cristina-fata - Pagina 3 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Cristina-fata - Pagina 3 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Cristina-fata - Pagina 3 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Cristina-fata - Pagina 3 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Cristina-fata - Pagina 3 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Cristina-fata - Pagina 3 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
gratiela
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
elenita
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
anitanna
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
sad angel
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
vyky2010
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
vlavi
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
kikilina
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
xenia
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
kokolino
Cristina-fata - Pagina 3 Vote_lcapCristina-fata - Pagina 3 Voting_barCristina-fata - Pagina 3 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Cristina-fata - Pagina 3 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Cristina-fata

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyVin 13 Dec 2013, 6:11 pm

Te sperii de ea daca stai aproape.Suleymenita nu se observa deloc,sunt profesioniste machioarele.
 Rolling Eyes
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptySam 14 Dec 2013, 10:23 am

elenita a scris:
Te sperii de ea daca stai aproape.Suleymenita nu se observa deloc,sunt profesioniste machioarele.
 Rolling Eyes
toate sunt urate nemachiate
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 19 Dec 2013, 2:00 pm

Tibi - Stapina weceaurilor..oops!  Puturoasa femeie,nu face mincare,curatenie,doarme imbracata si incaltata,cica iubeste piticul tatuat...Manelista cu tupeu face bot la msj incomode! Tupeul si rusinea emisiunii e stapina pe wc,dus..ce sa faci..in Zabrauti-Ferentari wc-ul e in curte..aici a descoperit apa calda,frigiderul si sapunul!    Cristina-fata - Pagina 3 1088151989  Greu de folosit pt una ca EA!  Educatie si respect canci..la asemenea putanela! Bunica are dreptate,chiar daca vorbeste mult!  Cristina-fata - Pagina 3 947700073  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptySam 21 Dec 2013, 11:38 am

frezii a scris:
Tibi - Stapina weceaurilor..oops!  Puturoasa femeie,nu face mincare,curatenie,doarme imbracata si incaltata,cica iubeste piticul tatuat...Manelista cu tupeu face bot la msj incomode! Tupeul si rusinea emisiunii e stapina pe wc,dus..ce sa faci..in Zabrauti-Ferentari wc-ul e in curte..aici a descoperit apa calda,frigiderul si sapunul!    Cristina-fata - Pagina 3 1088151989  Greu de folosit pt una ca EA!  Educatie si respect canci..la asemenea putanela! Bunica are dreptate,chiar daca vorbeste mult!  Cristina-fata - Pagina 3 947700073  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226  Cristina-fata - Pagina 3 2077862226
 :xx.:ras :xx.:ras :xx.:ras :xx.:ras :xx.:ras 
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyMar 24 Dec 2013, 6:29 pm

Se da in stamba rau de tot,Himenu se vede treaba ca s-a cam plictisit si scarbit de ea.S-ar putea sa ramana cu buza umflata daca nu pune piciorul in prag dumnealui.
Sa vedem ce se va intampla.
 Rolling Eyes 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptySam 04 Ian 2014, 1:58 pm

Cristina-fata - Pagina 3 15318210

  :2///// ff:  1./// yyy:  1./// yyy:  1./// yyy:  hi.hi 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyDum 05 Ian 2014, 9:32 am

cine e cealalta femeie  thinking thinking thinking 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyDum 05 Ian 2014, 10:50 am

gratiela a scris:
cine e cealalta femeie  thinking thinking thinking 
Neamul ei  :o,,,yyy:  hi.hi  hi.hi  hi.hi
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyDum 05 Ian 2014, 1:53 pm

frezii a scris:

Neamul ei  :o,,,yyy:  hi.hi  hi.hi  hi.hi
 ^^^4 ^^^4 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyLun 06 Ian 2014, 8:18 am

gratiela a scris:
frezii a scris:

Neamul ei  :o,,,yyy:  hi.hi  hi.hi  hi.hi
 ^^^4 ^^^4 
Te rogi sa se albeasca cele doua  ori le urezi fericire in genunchi  ?   :o,,,yyy:  hi,hi..
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyLun 06 Ian 2014, 10:30 am

frezii a scris:

Te rogi sa se albeasca cele doua  ori le urezi fericire in genunchi  ?   :o,,,yyy:  hi,hi..
 ete ,,, na ti-am multumit tie ca mai luminat  .hmmm:; .hmmm:; 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyLun 06 Ian 2014, 10:34 am

gratiela a scris:
frezii a scris:

Te rogi sa se albeasca cele doua  ori le urezi fericire in genunchi  ?   :o,,,yyy:  hi,hi..
 ete ,,, na ti-am multumit tie ca mai luminat  .hmmm:; .hmmm:; 
 ,,s,,  :xx.:ras  # ~ # 7
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyMier 08 Ian 2014, 12:56 pm

Luiza Maria Tepeliga - Cristina a uitat ca era la coada clasamentului?Daca nu facea cuplu era demult eliminata!A prins glas si curaj, dar e limitata rau saracuta!
  smile ... smile ...  smile ...
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyMier 08 Ian 2014, 5:11 pm

:xxx.(: Buna... mi-ai disparut din Bookmark.. nu-mi merge si  te-am pirdut..Am intrat de la tine de pe pagina de blog...Pup! .salut
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyMier 08 Ian 2014, 8:21 pm

anitanna a scris:
:xxx.(: Buna... mi-ai disparut din Bookmark.. nu-mi merge si  te-am pirdut..Am intrat de la tine de pe pagina de blog...Pup! .salut
Buna seara Anita   # ~ # 7  /.../.  bezea
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 1:31 pm

Buna draga,frezii..am vazut comentul tau pe pagina si am venit sa-ti raspund,dar sa nu fie cu suparare..ca doar ne spunem  parerile asa cum ne dorim....nu???  Frezii cu toate sunt de acord,dar cu Catalin Movileanu ganditor m-ai dat gata?! De unde pana unde acest  farfaragiu???? :) O .... zi buna !!!hi.hi
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 1:32 pm

Ma gandesc ca la Criss,vocabularul se poate imbogati si corija,are timp pentru asta... e tanara,frumoasa,eu ii acord circumstante,dar la altele... rautatea sufletului,hidosenia lui va ramane in veci... :r.a.s.:
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 1:35 pm

S stii ca te mai astept chiar de nu tii cu cei doi... A si Criss.. dupa mine ,ei sunt singurii care se iubesc asa cum stiu ei, cu vorbe nu prea frumoase, aiuristice de itzi,dar va invata ea si el cum trebuie facut.... marlania si nesimtirea,prefacatoria celor doi,Tanza si ray nu o suport..bataia de joc  fata de sustinatori,circ si teatru pe paine... Vom vedea! hi,hi..
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 1:40 pm

anitanna a scris:
Buna draga,frezii..am vazut comentul tau pe pagina si am venit sa-ti raspund,dar sa nu fie cu suparare..ca doar ne spunem  parerile asa cum ne dorim....nu???  Frezii cu toate sunt de acord,dar cu Catalin Movileanu ganditorm-ai dat gata?! De unde pana unde acest  farfaragiu???? :) O .... zi buna !!!hi.hi
 hi.hi  hi.hi  hi.hi  Catalin a fost preferatul meu  :ok   a avut si el ceva greseli, dar l-am luat la pachet cu  bune si rele.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 1:42 pm

anitanna a scris:
S stii ca te mai astept chiar de nu tii cu cei doi... A si Criss.. dupa mine ,ei sunt singurii care se iubesc asa cum stiu ei, cu vorbe nu prea frumoase, aiuristice de itzi,dar va invata ea si el cum trebuie facut.... marlania si nesimtirea,prefacatoria celor doi,Tanza si ray nu o suport..bataia de joc  fata de sustinatori,circ si teatru pe paine... Vom vedea! hi,hi..
O sa vin ...   ,,s,,  nu tin cu nimeni, asa ca nu ma afecteaza cine castiga aceasta competitie, am o singura dorinta, sa nu castige himenu cu turva lui  .ingeras hi,hi .,.,
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 2:54 pm

Cristina Maria - Da CriZtina nu vrea zumba??....aaaa.....am inteles...daca nu se face zumba pe manele....ei nu ii place   :xx.:ras  :xx.:ras  :xx.:ras  :xx.:ras
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 5:18 pm

.Eu am o nemultumire fata de vocabularul Cristinei si cateva obiectii fata de comportament. 0-hhh....2 .Poate ca am fost condamnata si interzisa pe grup ,pe Facebook,ca mi-am exprimat nemultumirea,dar asa vad eu si nu-mi place…,iar pumnul in gura nu mi-l pune nimeni.Pana ce se va schimba in bine atitudinea ei fata de A in primul rand pe care-l jigneste,il bumbaceste fara motiv.. Cristina-fata - Pagina 3 Icon_smile. nu o sustin cu tarie..dar o votez..    scratch  daca va persista si nu se va schimba ,atunci voi sustine o alta fata,dar la A nu voi renunta;el a dovedit ca este bine crescut,educat.O zi buna va doresc ,pe maine! : trandafir :
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 5:50 pm

anitanna a scris:
.Eu am o nemultumire fata de vocabularul Cristinei si cateva obiectii fata de comportament. 0-hhh....2 .Poate ca am fost condamnata si interzisa pe grup ,pe Facebook,ca mi-am exprimat nemultumirea,dar asa vad eu si nu-mi place…,iar pumnul in gura nu mi-l pune nimeni.Pana ce se va schimba in bine atitudinea ei fata de A in primul rand pe care-l jigneste,il bumbaceste fara motiv.. Cristina-fata - Pagina 3 Icon_smile. nu o sustin cu tarie..dar o votez..    scratch  daca va persista si nu se va schimba ,atunci voi sustine o alta fata,dar la A nu voi renunta;el a dovedit ca este bine crescut,educat.O zi buna va doresc ,pe maine! : trandafir :

Buna seara Anita ! Eu una vad ca are o problema cu himenu, il jigneste non-stop, sta cu el pentru castig   :LL .. banuti:   il sutuieste dupa concurs si cu asta am spus tot.
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 7:48 pm

anitanna a scris:
.Eu am o nemultumire fata de vocabularul Cristinei si cateva obiectii fata de comportament. 0-hhh....2 .Poate ca am fost condamnata si interzisa pe grup ,pe Facebook,ca mi-am exprimat nemultumirea,dar asa vad eu si nu-mi place…,iar pumnul in gura nu mi-l pune nimeni.Pana ce se va schimba in bine atitudinea ei fata de A in primul rand pe care-l jigneste,il bumbaceste fara motiv.. Cristina-fata - Pagina 3 Icon_smile. nu o sustin cu tarie..dar o votez..    scratch  daca va persista si nu se va schimba ,atunci voi sustine o alta fata,dar la A nu voi renunta;el a dovedit ca este bine crescut,educat.O zi buna va doresc ,pe maine! : trandafir :
buna anita nu am mai vb de mult pe forum eu nu o votez pe cristina
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 EmptyJoi 09 Ian 2014, 7:49 pm

frezii a scris:
Cristina Maria - Da CriZtina nu vrea zumba??....aaaa.....am inteles...daca nu se face zumba pe manele....ei nu ii place   :xx.:ras  :xx.:ras  :xx.:ras  :xx.:ras
e normal sa vrea manele  hi.hi hi.hi 
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cristina-fata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cristina-fata   Cristina-fata - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Cristina-fata
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Oana-fata
» Cosmin - Cristina
» Constantina-fata
» Andrei - Cristina
» Cristina - mama lui George

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 3 :: Concurenti-
Mergi direct la: