MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Corina-fata - Pagina 4 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Corina-fata - Pagina 4 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Corina-fata - Pagina 4 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Corina-fata - Pagina 4 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Corina-fata - Pagina 4 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Corina-fata - Pagina 4 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Corina-fata - Pagina 4 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Corina-fata - Pagina 4 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Corina-fata - Pagina 4 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
gratiela
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
elenita
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
anitanna
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
sad angel
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
vyky2010
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
vlavi
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
kikilina
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
xenia
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
kokolino
Corina-fata - Pagina 4 Vote_lcapCorina-fata - Pagina 4 Voting_barCorina-fata - Pagina 4 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Corina-fata - Pagina 4 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Corina-fata

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyDum 29 Dec 2013, 4:57 am

Corina-fata - Pagina 4 1533801_1443753762520097_1418555640_n
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyDum 29 Dec 2013, 4:59 am

Corina-fata - Pagina 4 1489089_1400226203558038_1217215008_n
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyDum 29 Dec 2013, 5:19 am

Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyDum 29 Dec 2013, 10:00 am

asta nu are nimicc in capatana l-a lasat pe junior si pe tacsu sa-si bata joc de familia ei  :www: :www: :www: 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyDum 29 Dec 2013, 4:58 pm

gratiela a scris:
asta nu are nimicc in capatana l-a lasat pe junior si pe tacsu sa-si bata joc de familia ei  :www: :www: :www: 
Da ...  PROASTA  :www:  :www:  :www:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyLun 30 Dec 2013, 8:01 am



Iulia Raluca -  Dupa ce au plecat familiile, traye, corina si huligana au primit pungi de cadoaie de ka familie...corina primise de la mama ei o amarata de punguta cu in fixativ cred si o felicitare...huligana le-a analizat cand cori nu era de fata cu in dispret ..exista pe net filmuletul..femeia huligana e o scorpie, dk fi-Su si-ar apara si iubi logodnica s-ar vedea altfel..corina e pe langa, traie e complice cu mama lui si corina e tolerata! E parerea mea, nu vreau sa fie asa ca imi e si Mila de amarata aia!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyLun 30 Dec 2013, 8:06 am

1 Adda -In viata putem sa ne alegem sotii, prietenii, partenerii de afaceri .......insa nu si parintii! Parintii ni-i da Dumnezeu si suntem obligati sa-i respectam atata timp cat ne-au cresut si ingrijit asa cum au putut ei, poate, de multe ori sacrificii ,pe care nu le putem intelege decat catunci cand devenim si noi parinti la randul nostru.
           Corina m-a dezamagit cumplit! Este absolut firesc sa avem dreptul de a ne alege drumul pe care dorim sa il urmam , dar se merita oare sa facem asta cu pretul desconsiderarii celor care ne-au dat viata?Am privit siderata cum pe fata Corinei nu s-a clintit un muschi atunci cand mamei ei i s-a spus ca nu poate fi considerata doamna, cand tatal i-a fost facut betiv iar "tatal socru" a ironizat-o ca nu a fost prea dotata la capitolul sani.Nu-mi permite spatiul si nici nu vreau sa insir nenumaratele jigniri si ironii aduse de familia lui Traian familiei Corinei si ei implicit.
            Ma intreb daca fetita asta, cu adevarat slaba de inger, are vro urma de ratiune, mandrie sau personalitate.A-ti lasa in halul acesta sa-ti fie batjocorita familia este o lipsa toatala de respect, de valori sau de decenta.
            Poate ca familia in care va intra Corina va avea bani, dar ea va plati inmiit pretul acestei aliante si va fi vesnic sluga cea fara de cuvant a acestor oameni.Poate ca acum nu realizeaza, dar  sper ca va veni momentrul in care va intelege ca familia ei este cu mullte clase deasupra celei pe care a ales-o.Decenta,simplitatea, mandria si lupta acestor oameni m-au impresionat profund! Saracia este o realitate, dar nu o rusine atata timp cat esti decent si cu bun simt, cat iti aperi valorile si iti respecti principiile.Toti ne dorim sa avem mai mult, insa lupta asta nebuna dupa bani nu trebuie sa ne faca sa calcam pe cadavre, sa uitam de unde am plecat, de casa si masa parinteasca, de mana si obrazul bland al mamei ce ne-au vegheat neobosite  copilaria.
             Imi plec fruntea cu tot respectul in fata unor parinti care nu-si vad copilul pe bani!!!! 
             Sa ne pretuim parintii aat cat ii mai avem - e o datorie sfanta pe pamant!
          Tot ce s-a intamplat ieri in emisiune mi-a adus in amintire minunatele versuri ale lui Adrian Paunescu, pe care imi cer permisiunea sa le invoc": 

"Enigmatici si cuminţi
Terminîndu-şi rostul lor
Lîngă noi se sting şi mor
Dragii noştri, dragi părinţi.
Cheamă-i Doamne, înapoi
Că şi-aşa au dus-o prost
Şi fă-i tineri cum au fost 
Fă-i mai tineri decît noi.

Pentru cei ce ne-au făcut 
Dă un ordin, dă ceva
Sa-i mai poţi întîrzia
Să o ia de la-nceput.
Au plătit cu viaţa lor 
Ale fiilor erori
Doamne, fă-i nemuritori 
Pe părinţii care mor.

Ia priviţi-i cum se duc
Ia priviţi-i cum se sting
Lumînări în cuib de cuc
Parcă tac şi parcă ning.
Plini de boli şi suferinţi 
Ne întoarcem în pămînt
Cît mai sîntem, cît mai sînt,
Mîngîiaţi-i pe părinţi.

E pămîntul tot mai greu
Despărţirea-i tot mai grea
Sărut mîna, tatăl meu!
Sărut mîna, mama mea!
Dar de ce priviţi aşa 
Fata mea şi fiul meu
Eu sînt cel ce va urma
Dragii mei mă duc şi eu.

Sărut mîna, tatăl meu!
Sărut mîna, mama mea!
Rămas bun, băiatul meu!
Rămas bun, fetita mea!
Tatăl meu, băiatul meu,
Mama mea, fetïţa mea!"
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptySam 04 Ian 2014, 5:31 pm

Hai ca mi-a placut remarca Corinei  Corina-fata - Pagina 4 Icon_idea 
N-are cum sa treaca iubirea asa de repede ...    Corina-fata - Pagina 4 307484740  inseama ca nu nu a fost iubire din partea lui, doar afectiune ...  Corina-fata - Pagina 4 4209857585

Sa speram ca se trezeste prostuta, macar in al doisprezecelea ceas  trezirea
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyDum 05 Ian 2014, 5:26 am

Nu-i vorba ca este prostuta,il iubeste si uneori IUBIREA E OARBA.Nu poate trece atat de usor peste sufletul ei,cere timp.
Iubirea uneori...doare.
Pacat de ea,ca trece prin asa de mare suferinta.
 Crying or Very sad 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyDum 05 Ian 2014, 9:27 am

elenita a scris:
Nu-i vorba ca este prostuta,il iubeste si uneori IUBIREA E OARBA.Nu poate trece atat de usor peste sufletul ei,cere timp.
Iubirea uneori...doare.
Pacat de ea,ca trece prin asa de mare suferinta.
 Crying or Very sad 
de abia se cunosc de unde atat iubire sigur e prostie la ea
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyDum 05 Ian 2014, 10:52 am

gratiela a scris:
elenita a scris:
Nu-i vorba ca este prostuta,il iubeste si uneori IUBIREA E OARBA.Nu poate trece atat de usor peste sufletul ei,cere timp.
Iubirea uneori...doare.
Pacat de ea,ca trece prin asa de mare suferinta.
 Crying or Very sad 
de abia se cunosc de unde atat iubire sigur e prostie la ea
 ,,s,,  :-):-:  :xx.:ras  :xx.:ras  :xx.:ras
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:42 pm

Ce poezie sensibila si profunda a primit Corina  Corina-fata - Pagina 4 307484740  sper sa inteleaga ceva din ea, gasculita  Corina-fata - Pagina 4 14724201
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyMar 14 Ian 2014, 3:47 pm



Madi Dragan - Toti au fost emotionati de poezie in afar de Cocorina... ea ar fi plans
daca versurile ar fi grait despre spaniolosul ei..intr-o ureche !  Corina-fata - Pagina 4 2490271590
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptySam 25 Ian 2014, 3:53 pm

Amy Teresia - cocorina a facut puzzle.... oare la asta sa fi luat 50 de diplome, ca in rest, praf este saracutza  Corina-fata - Pagina 4 3573983318  Corina-fata - Pagina 4 3573983318  Corina-fata - Pagina 4 3573983318
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyMier 29 Ian 2014, 1:11 pm

Stan Alina - Corina fata esti de o prostie rara ! Te-ai facut de ras cu asemenea oameni langa tine!Cine se aseamana se aduna! Esti la fel ca Andrei ,Cristina si Traian. Diplomele aratate de mama ta nu tin loc de caracter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   :sssss  :sssss  :xx.:ras
Sus In jos
elenita
Diamantele forumului
Diamantele forumului
elenita


Mesaje : 3257
Data de inscriere : 06/06/2013
Varsta : 65
Localizare Localizare : Rm.Valcea

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyMier 29 Ian 2014, 6:31 pm

Toata lumea ii spune ca nu o iubeste ala si ea nimic!
Batman,Batman! hi.hi 
De m-as tarai pe jos,precum sarpele si nu m-as umili in halul asta.
 pale 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyMier 29 Ian 2014, 8:29 pm

elenita a scris:
Toata lumea ii spune ca nu o iubeste ala si ea nimic!
Batman,Batman! hi.hi 
De m-as tarai pe jos,precum sarpele si nu m-as umili in halul asta.
 pale 
Batman ...  :xx.:ras  :xx.:ras  :xx.:ras  :xx.:ras 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyJoi 30 Ian 2014, 4:43 pm

Dani Popescu - mai ,dar ce intorsatura de scenariu :))) sa aflam ca corina xxx a fost adusa la emisiune de iubitul ei.si ca a mai agatat un barbat in drumul ei. VREM CA STAFUL SA NE CITEASCA MESAJELE DIN TEL LUI CORINA XXX SA VEDEM CE VORBEA EA CU ACESTI DOI BARBATI  thinking
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyJoi 30 Ian 2014, 5:54 pm

hai,mai dragilor,dar ce va intereseaza ce a facut fata inainte de emisiunea aceasta???  Ce rost are dezvelitul trecutului??? oana ,o fi vreo  maicuta  nevinovata???
 A indrugat niste baliverne in casa astazi despre Cori.. hi.hi ,niste aiureli..ca sa se acopere pe ea...
Draga mea,a spus si Cori,dar, doar ca raspuns la santajul ,Oanei! Si este adevarat, ca a pus acel cameraman  cu doi copii,venit sa castige si el un ban, intr-o situatie neplacuta;au confirmat si Traie si Andrei..si altii,deci este adevarat;Oana, nu a procedat bine cu Cori,a vrut sa-i faca un bine lui Trae, spusele ei,sperand ca se desparte si are probleme cu Cori.??.. Corina-fata - Pagina 4 Icon_smiledar i-a facut rau lui Cori,sperand sa ramana ea cu Traie??? Asa vad eu..e o japita! sa vedem ce o sa spuna cand i se va reprosa ca facea avansuri si tatilor copilasilor din grupa ei....  :r.a.s.:
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyJoi 30 Ian 2014, 5:54 pm

Sa fiu sincera nu cred,dara sa am citit;au venit aici,sa se spele pe cap...  iupiii
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptySam 01 Feb 2014, 7:00 pm

Paula Cristina - Corinei i este rușine cu mama ei. Fata asta cred ca nu știe în ce se baga. Tatăl lui Traian a jignit-o foarte rău pe mama ei când a spus ca nu ia dat educație și nu ia fost alături ficei ei. Săracă femeie trebuia sa se apere da cred ca nu a realizat ce a zis Traian sr.   Corina-fata - Pagina 4 1717759197
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyDum 02 Feb 2014, 9:25 am

Delia Neagu - Cum poate un copil sa-si renege parintii, in special pe mama care i-a dat viata si i-a purtat de grija, asa cum a stiut si cum a putut, atatia ani la rand? Cum? Sta langa cei care au ametit-o cu o viata ca-n povesti, cei care ii denigreaza mama cu acuze grave, sta acolo ca sedata si nu este in stare sa lege o fraza in apararea ei si a mamei ei. Repeta ca un papagal ca isi ia singura deciziile. Traian nu o iubeste, este clar ca lumina zilei, nu asa este dragostea, aici este un alt interes . Bineinteles, BANII. Degeaba neaga ei toti, degeaba fac parada de ce si cat au, nu sunt decat niste oameni limitati, fara educatie si cultura care si-au crescut baiatul la fel. Sunt pastrati in emisiune pentru circul pe care-l fac, doar stiti ca in fiecare editie au fost si astfel de persoane. Treaba lor, nu asta ma deranjeaza acum. Corina , "ingerasul" ...daca asa se prezinta un ingeras cum este opusul, ma intreb. Are experienta fata, se descurca cu barbatii, muta asa cum este.Face pe nevinovata, dar are un scop precis: sa plece in strainatate, deocamdata Spania, sa fie cat mai departe de ai ei. Sa plece si maine as vrea eu, dar cat o sa mai regrete! Dragostea exista sau nu. Un barbat te iubeste sau nu. Si, daca de la inceput sunt numai discutii si certuri, minciuni si ascunzisuri, va asigur ca nu va fi dragoste niciodata. Pentru ca , atunci cand doi oameni se aleg pentru tot restul vietii, se aleg pentru ceea ce sunt, pentru ca se potrivesc si se completeaza unul cu altul, pentru ca intregesc cercul rupt odata in doua jumatati. Unde sunt doar reprosuri si ascunzisuri...Oricum, mie mi s-a rupt inima de mila mamei . pentru ca stiu ce inseamna sa fii mama 24/24 , sa mori de grija copilului tau, sa fii singura din lume care o/il iubeste absolut neconditionat. Nu stiu ce simte o mama cand este pur si simplu renegata de fiica /fiul ei si nici nu imi doresc sa stiu. Dar sunt sigura ca sufletul acelei femei este distrus. Bravo, Corina, esti matura si ai dovedit cat de matura esti. Si inca ceva ! Stii, esti femeie, vei fi mama si roaga-te sa nu ti se intample la fel. Pentru ca atunci , abia atunci o vei intelege pe cea care te-a ocrotit la pieptul ei. Si va fi, poate, prea tarziu. Si da, esti adulta si poti sa-ti iei singura deciziile.
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyMar 04 Feb 2014, 2:26 pm

Cristina Maria Suciu - Doamne, cat de proasta este Corina, se infasoara in jurul propriilor minciuni   ,,zambarici
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyMar 04 Feb 2014, 2:28 pm

Oana Preda - un om cand minte ....isi muta privirea spre stanga sus .....corina numai asta face se uita in tavan in partea stanga sus  Rolling Eyes  :1.....mmm:  :r.a.s.:
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 EmptyMier 05 Feb 2014, 4:57 pm

frezii a scris:
Oana Preda - un om cand minte ....isi muta privirea spre stanga sus .....corina numai asta face se uita in tavan in partea stanga sus  Rolling Eyes  :1.....mmm:  :r.a.s.:
 asa este  hi.hi  hi.hi  hi.hi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Corina-fata - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Corina-fata   Corina-fata - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Corina-fata
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Corina ...... fata
» Oana-fata
» Claudia-fata
» Constantina-fata
» Mariana-fata

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 3 :: Concurenti-
Mergi direct la: