MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
gratiela
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
elenita
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
anitanna
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
sad angel
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
vyky2010
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
vlavi
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
kikilina
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
xenia
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
kokolino
Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 4 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Maricel ,,,,,  - Pagina 4 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Maricel ,,,,,

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptySam 06 Iul 2013, 9:05 pm


SOC, SOC, SOC !!! Maricel:"Regula 25 a fost incalcata."
Maricel doreste sa clarifice situatia. Ii pare rau pentru acuzele aduse lui Alin , doamnei Luminita si Corneliei si isi cere scuze. Doreste o confruntare cu Andrei, cel care i-a insotit in Bulgaria, si sa-i puna o intrebare prin care adevarul va iesi la iveala.


Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptySam 06 Iul 2013, 9:26 pm

Laura Marya - Maricel Totolici, ca sa stii si tu ,incepand cu data de 30.04. 2013, Curtea Constitionala a decis: Insulta si calomnia înapoi în Codul Penal

Codul penal: incriminarea insultei și calomniei
Insulta era incriminată în art. 205 Codul Penal: „Atingerea adusă onoarei ori reputaţiei unei persoane prin cuvinte, prin gesturi sau prin orice alte mijloace, ori prin expunerea la batjocură, ori atribuirea unei persoane a unui defect, boală sau infirmitate care, chiar reale de-ar fi, nu ar trebui relevate”. Calomnia în art. 206 C.pen: „Afirmarea sau imputarea în public, prin orice mijloace, a unei fapte determinate privitoare la o persoană, care, dacă ar fi adevărată, ar expune acea persoană la o sancţiune penală, administrativă sau disciplinară, ori dispreţului public”. În cuprinsul art. 207 din acelaşi cod erau reglementate cazurile de admisibilitate a probei verităţii pentru aceste două infracţiuni: „Proba verităţii celor afirmate sau imputate este admisibilă, dacă afirmarea sau imputarea a fost săvârşită pentru apărarea unui interes legitim. Fapta cu privire la care s-a făcut proba verităţii nu constituie infracţiunea de insultă sau calomnie”.
Este adevărat că libertatea de exprimare e consacrată prin art.30 alin 1 din Constitutia Romaniei, art.10 paragraful 1 din Convenţia pentru apărarea drepturilor omului şi a libertăţilor fundamentale şi art.19 paragraful 2 din Pactul internaţional cu privire la drepturile civile şi politice.
Dar libertatea de exprimare nu este un drept absolut (dec. CCR nr.139/2005). Într-o societate democratică libertatea unei persoane se termină acolo unde începe libertatea altei persoane (dec. CCR nr.62/2007) – în acest sens, art.57 din Constituţie prevede expres obligaţia cetăţenilor români, cetăţenilor străini şi apatrizilor de a-şi exercita drepturile constituţionale cu bună-credinţă, fără să încalce drepturile şi libertăţile celorlalţi. Și libertatea de exprimare are anumite limite: art 30 alin.(6) din Constituție prevede că “Libertatea de exprimare nu poate prejudicia demnitatea, onoarea, viaţa particulară a persoanei şi nici dreptul la propria imagine“. Aceste valori reglementate ca limite ale libertății de exprimare se regăsesc, de altfel, și în art.10 paragraful 2 din Convenţia pentru apărarea drepturilor omului şi a libertăţilor fundamentale și în art.19 paragraful 3 din Pactul internaţional cu privire la drepturile civile şi politice.
Pentru declanșarea urmăririi penale e necesar ca victima să depună plângere prealabilă în termen de două luni de la momentul cunoașterii identității făptuitorului (art. 284 Cpp).
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptyDum 07 Iul 2013, 9:41 am

e un nesimtit acum a dat mana cu florin dusmaul lorenei sa o  discrediteze  cand era in casa flocea era cel mai mare dusman al lui eu nu cred ca spune adevarul  lol!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptyDum 07 Iul 2013, 9:51 am

gratiela a scris:
e un nesimtit acum a dat mana cu florin dusmaul lorenei sa o  discrediteze  cand era in casa flocea era cel mai mare dusman al lui eu nu cred ca spune adevarul  lol!

 Nici eu, dupa atata timp sa vii cu aberatii dupa ce  spui ca nu e adevarat  :z.x.z/:   si da, dusmani erau cei doi in competitie, s-au si imrancit din spusele lui Dragos cand ii povestea lui George  despre o cearta dintre ei : ,, cearta ..:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptySam 13 Iul 2013, 5:07 pm

Iar a venit Baricel in emisiune Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Icon_evilpffffffffffffffff  ce mai vrea tembelul asta ?
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 4 EmptySam 13 Iul 2013, 5:14 pm

Tantalaul spune ca a stat 15-20 de minute in camera Lorenei  cand au fost in Bulgaria si ca s-a incalcat regula 25  thinking  :affraid:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Maricel ,,,,,
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» Maricel - Lorena

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 2-
Mergi direct la: