MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
gratiela
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
elenita
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
anitanna
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
sad angel
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
vyky2010
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
vlavi
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
kikilina
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
xenia
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
kokolino
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_lcapMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Voting_barMaricel ,,,,,  - Pagina 2 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Maricel ,,,,,

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyMier 13 Feb 2013, 8:12 am

anitanna a scris:
Sa-mi spui ce impresie ti-au facut cele scrise...oare asa este? bounce Razz
Intra te rog si posteaza pe pagina Corneliei aceasta stire ... si vb acolo despre ... apoi vino la cafeluta !
S-a vehiculat de ceva vreme ca e o japita ... ca a facut acest lucru injositor Maricel ,,,,,  - Pagina 2 215519176 are dreptate cand spune ca vrea sa fie " vedeta " si vaneaza marele premiu, am spus asta si cu alte ocazii pe pagina ei, a lui Dragos dar si la cupluri . Tinta ei principala sunt Maricel ,,,,,  - Pagina 2 1342837798 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 1342837798 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 1342837798 dupa care Dragos o sa ramana sa planga pe umarul lui Samir ca ea va fi departe ... Maricel ,,,,,  - Pagina 2 1824889151
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyMier 13 Feb 2013, 10:23 am

cata dreptate ai vreau sa ii spun bun venit Anitei si o astept la o cafea Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2303886265 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2987122748 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 743947057
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyMier 13 Feb 2013, 11:46 am

Cornelia si Dragoş nu vor putea fi împreună niciodată.Leoaica mandră şi
îngamfată nu-l va putea suporta pe capricornul gelos şi agresiv vebal,
numai dacă l-ar iubi mult să lase de la ea, dar ea nu-l iubeşte.
Andreia, din păcate, e doar cu aerele ei de DIVĂ,căci e departe de a fi.
În afară de răutate, invidie şi superioritatea pe care o manifestă
neîntemeiat, nu are nimic.Îl foloseşte pe Alin ca pe un copil
prostuţ,iar maică-sa avand nevoie de bani înghite totul.
Ştefania este în călduri şi este gata sa-i bocească pe toţi rataţii
eliminaţi.Dă tuturor de înşeles cu starea ei materială,ea singură
provoacă discuţiile prin diferite aluzii, dar cui i-ar trebui o aşa
persoană ca pereche?Plina de ifose, leneşă şi intrigantă? Văzînd, că
poate pleca din competiţie, fără premiul visat, şi-a pierdut şi aşa
pretinsa educaţie aleasă, respectul pentru maturi, studiile nu se ştie
cum primite, în schimb mironosiţa s-a transformat într-o răutăcioasă.
Ar mai fi multe de spus,dar astazi,doar atat!Maricel ,,,,,  - Pagina 2 0af56e2e16d952xl

Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyMier 13 Feb 2013, 12:22 pm

anitanna a scris:
Cornelia si Dragoş nu vor putea fi împreună niciodată.Leoaica mandră şi
îngamfată nu-l va putea suporta pe capricornul gelos şi agresiv vebal,
numai dacă l-ar iubi mult să lase de la ea, dar ea nu-l iubeşte.
Andreia, din păcate, e doar cu aerele ei de DIVĂ,căci e departe de a fi.
În afară de răutate, invidie şi superioritatea pe care o manifestă
neîntemeiat, nu are nimic.Îl foloseşte pe Alin ca pe un copil
prostuţ,iar maică-sa avand nevoie de bani înghite totul.
Ştefania este în călduri şi este gata sa-i bocească pe toţi rataţii
eliminaţi.Dă tuturor de înşeles cu starea ei materială,ea singură
provoacă discuţiile prin diferite aluzii, dar cui i-ar trebui o aşa
persoană ca pereche?Plina de ifose, leneşă şi intrigantă? Văzînd, că
poate pleca din competiţie, fără premiul visat, şi-a pierdut şi aşa
pretinsa educaţie aleasă, respectul pentru maturi, studiile nu se ştie
cum primite, în schimb mironosiţa s-a transformat într-o răutăcioasă.
Ar mai fi multe de spus,dar astazi,doar atat!Maricel ,,,,,  - Pagina 2 0af56e2e16d952xl


Sund deacord cu tine Maricel ,,,,,  - Pagina 2 142389240
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyJoi 14 Feb 2013, 5:17 pm

Dupa comentariul de ieri, vin cu un altul... poate ca veti crede ca ma contrazic,dar urma va alege!? Razz:
Buna seara,dragelor!
Sa stiti ca astazi m-am uitat si eu la emisiune pana catre
sfarsit..mi-a placut ce au facut ,cum au petrecut aceasta zi a iubirii
si daruirii.. M-a bucurat ca cei doi s-au impacat,Dragos si cu Coco,desi
nu-i plac,nu-i sustin ,iar , nu stiu de ce,eu vad la ea prea mult
teatru,falsitate… Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_question in voce,in comportament,are un fel de a se exterioriza fortat, viclean,studiat!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : Vom vedea! Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz :
Am mai vazut ca frumosii pe care eu ii sustin,Cristina si Cosmin,se
iubesc tare mult; Cosmin mai ales, o priveste cu atata dragoste parca ar
vrea sa o manance din ochi, pana si mama,Emilia,a fost emotionata de
comportamentul celor doi in emisie,cel putin asa am observat . Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz :
Alin si Andreea sunt prea glaciali… prea saraci in sentimente,parca prea se studiaza,vor sa ne arate ceva ce nu simt... deci cum am spus reci!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz :
O seara buna!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyJoi 14 Feb 2013, 5:40 pm

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 3490748858 Bine ai venit Anita , imi place comentariul tau Maricel ,,,,,  - Pagina 2 947700073 era bine daca intrai pe paginile celor mai sus mentionati la cupluri lol! e bn si asa ... Iti multumesc pentru comentariu ! Eu am comentat pe blog, chiar m-am distrat alaturi de concurenti, frumoasa emisiune a fost azi Wink mai ales ca invitat a fost Mihai Treistariu si a cantat 2 melodii de dragoste Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2617412437Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2822966882 O seara buna si tie ! Maricel ,,,,,  - Pagina 2 121672959
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptySam 16 Feb 2013, 5:23 pm

Opa, Baricel spune ca a facut rost de adresa corecta unde facea Cordeaua masaj erotic si intretinea anumite relatii cu clientii fideli Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_lol si probe despre Alin si Guineea ca se cunosc de afara Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_exclaim Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_lol
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyDum 17 Feb 2013, 8:12 am

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 009v055zrll1_zps98deae3c
Buna dimineata,scumpo,te invit la o cafea in timp ce mai sporovoim..
Se vede treaba ca nu prea te-au linistit nici pe tine rezultatele voturilor,care si eu cred ca au fost masluite!
Prea au fost aranjate asa ca sa o linisteasca pe Lumi. :D: ..ca era picata,doborata psihic de tot dupa isprava,nerusinarea facuta cu petitia.... Razz: Asa i-au dat castig de cauza,au incurajat aceste practici pe viitor ,se pare,desi au combatut de doua saptamani gestul!? Razz:
O rusine,o bataie de joc ,o sfidare a celor care cheltuiesc bani,timp si au in credere in loialitatea acestui concurs!? Razz:
Sa vedem ce va urma..dar cum legile sunt mai de toti cei suspusi nicalcate si nu patesc nimic,netragandu-i nimeni de urechi... inclin sa cred ca ..va ramane,cu siguranta asa!?Razz:
O zi buna!
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyDum 17 Feb 2013, 8:14 am

Maricel,ar trebui sa vina cu probe si nu cu vorbe-n vant!? Razz:
Acuzatiile acestea toate seamana a razbunare daca nu sunt
insotite si de acte doveditoare... Razz: bounce Embarassed Razz
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyDum 17 Feb 2013, 9:10 am

anitanna a scris:
Maricel ,,,,,  - Pagina 2 009v055zrll1_zps98deae3c
Buna dimineata,scumpo,te invit la o cafea in timp ce mai sporovoim..
Se vede treaba ca nu prea te-au linistit nici pe tine rezultatele voturilor,care si eu cred ca au fost masluite!
Prea au fost aranjate asa ca sa o linisteasca pe Lumi. :D: ..ca era picata,doborata psihic de tot dupa isprava,nerusinarea facuta cu petitia.... Razz: Asa i-au dat castig de cauza,au incurajat aceste practici pe viitor ,se pare,desi au combatut de doua saptamani gestul!? Razz:
O rusine,o bataie de joc ,o sfidare a celor care cheltuiesc bani,timp si au in credere in loialitatea acestui concurs!? Razz:
Sa vedem ce va urma..dar cum legile sunt mai de toti cei suspusi nicalcate si nu patesc nimic,netragandu-i nimeni de urechi... inclin sa cred ca ..va ramane,cu siguranta asa!?Razz:
O zi buna!

Buna dimineata scumpo, multumesc de cafeluta ! Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2159715151 Am comentat ceva pe pagina Luminitei despre intrarea sotului ei prin tel :) vai mama mea ... scratch silent si despre voturi tot acolo si la mine pe blog. Am adaugat pagini si cu noile venite in competitie, daca vrei sa iti exprimi parerea le gasesti pe fiecare ... O duminica placuta iti doresc ! Maricel ,,,,,  - Pagina 2 121672959
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyLun 18 Feb 2013, 9:35 am

Am vazut un Maricel pus la zid de fratele,Andreei, de Stefan; de tatal
acesteia,daca o fi fost el,ca lumea este cam sceptica in aceasta
privinta!? Cum sa fii in telefon si sa nu adresezi macar un cuvintel de
imbarbatare fiului,sotiei??? Ce se intampla cu aceasta familie??? Ce
relatie au cu tatal, ce se intampla cu el de nu doreste de luni bune sa
ia legatura cu ei,refuza sistematic!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : Sunt intrebari firesti,pe care si le pune oricine priveste aceasta emisiune… Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : E treaba lor,a familiei,dar odata devenind persoane publice,se nasc si asemenea intrebari!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : Cine ne poate lamuri!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz
: Ca se vede destul de usor ca nu se doreste nici de catre staff sa se
insiste4 pe problema,ba avantajand cuplul si scotandu-l in prim-plan
si pe locul intai,nemeritat!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz :
Voturile majoritare sunt pentru Cristina si Cosmin,Emilia,Lorena si nici decum pentru acestia:A,A,L …
O zi buna!Maricel ,,,,,  - Pagina 2 01mx053x0u7

Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyLun 18 Feb 2013, 9:38 am

Am vazut secventele cu Maricel si Stefania si ramai stupefiata de cata
neseriozitate are aceasta fata … cum sa te calaresti,vorba lui
Maricel,cu cineva pentru care nu simti nimic,asa cum afirma atat ea cat
si el!.? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : Oare ,pentru a o face geloasa pe Lorena!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : Ciudat mod de a-ti arata dragostea fata de cineva,de a-i cere sa se impace cu tine!? Cata inconstienta din partea lui!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : Asa intelege el sa-si apropie iubita,sa-i ceara iertare???? Urat,comportament,e de condamnat ce fac acesti doi tineri!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz
: Ce garantie prezinta el??? Cata incredere poti avea intr-un astfel
de barbat!? Nu este pentru prima data cand face asa ceva…a mai facut-o
si cu Mada!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz
: Lorena,fugi cat mai departe de el… e total neserios… iar faptul ca
te-a discreditat cu buna stiinta in fata tuturor, a unei lumi
intregi,spune totul despre caracterul lui…! Rusinica!Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Uxde

Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyLun 18 Feb 2013, 9:50 am

Oblio nu are decat vant in cap se lauda cu probe dar nu a venit cu nimic ma mir ca nu ii e rusine s-au cand sa nascut el rusinea nu a mai ajuns si pentru el lol!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyLun 18 Feb 2013, 9:53 am

anitanna a scris:
Am vazut secventele cu Maricel si Stefania si ramai stupefiata de cata
neseriozitate are aceasta fata … cum sa te calaresti,vorba lui
Maricel,cu cineva pentru care nu simti nimic,asa cum afirma atat ea cat
si el!.? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : Oare ,pentru a o face geloasa pe Lorena!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : Ciudat mod de a-ti arata dragostea fata de cineva,de a-i cere sa se impace cu tine!? Cata inconstienta din partea lui!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : Asa intelege el sa-si apropie iubita,sa-i ceara iertare???? Urat,comportament,e de condamnat ce fac acesti doi tineri!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz
: Ce garantie prezinta el??? Cata incredere poti avea intr-un astfel
de barbat!? Nu este pentru prima data cand face asa ceva…a mai facut-o
si cu Mada!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz
: Lorena,fugi cat mai departe de el… e total neserios… iar faptul ca
te-a discreditat cu buna stiinta in fata tuturor, a unei lumi
intregi,spune totul despre caracterul lui…! Rusinica!Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Uxde


Buna dimineata scumpo ! Subscriu acest comentariu Wink
Cat despre Stefania ( stufoasa ) muta, mauta dar ar fi vrut o partida de Maricel ,,,,,  - Pagina 2 386657110 cu Baricel Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2077862226
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyLun 18 Feb 2013, 5:11 pm

inca o data sa dovedit ca este un farsor daca avea ceva de spus dupa cum ii ura pe cei 3 spunea dar e o hahalera lol! lol! lol!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyLun 18 Feb 2013, 5:34 pm

gratiela a scris:
inca o data sa dovedit ca este un farsor daca avea ceva de spus dupa cum ii ura pe cei 3 spunea dar e o hahalera lol! lol! lol!

hahalera Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2660441803 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2660441803 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2660441803 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2660441803 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2660441803 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2660441803
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyVin 22 Feb 2013, 8:55 am

Buna dimineata! Nu se mai aude nimic de Maricel;ieri in emisiune a venit unmesaj cam ciudat!? Razz: Oare si-o fi gasit alta iubita,ori s-a impacat cu fosta?! Razz:
Frezii si Gratiela.. Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2159715151.va invit la o cafelta.Astazi nu prea am
inspiratie. Maricel ,,,,,  - Pagina 2 3763617914.nu stiu ce este,dar poate ca din cauza vremii??? desi!?.. Maricel ,,,,,  - Pagina 2 113018032eu
nu prea tin cont de astea!? ...si Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2214671029 la un mic dejun!?O zi frumoasa! Va imbratisez cu drag!
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyVin 22 Feb 2013, 9:32 am

anitanna a scris:
Buna dimineata! Nu se mai aude nimic de Maricel;ieri in emisiune a venit unmesaj cam ciudat!? Razz: Oare si-o fi gasit alta iubita,ori s-a impacat cu fosta?! Razz:
Frezii si Gratiela.. Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2159715151.va invit la o cafelta.Astazi nu prea am
inspiratie. Maricel ,,,,,  - Pagina 2 3763617914.nu stiu ce este,dar poate ca din cauza vremii??? desi!?.. Maricel ,,,,,  - Pagina 2 113018032eu
nu prea tin cont de astea!? ...si Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2214671029 la un mic dejun!?O zi frumoasa! Va imbratisez cu drag!

Buna dimineata scumpo Maricel ,,,,,  - Pagina 2 1194150796 multumesc pentru micul dejun ! Maricel ,,,,,  - Pagina 2 547106408
Maricel-Caricel Laughing n-am mai auzit nici eu nimic, insa ma gandesc ca vrea sa fie liber pentru o noua relatie de a spus in gala ca Lorena trebuie sa ii dea un raspuns ...
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptySam 23 Feb 2013, 4:05 pm

Opa, revine Baricel pe micul ecran cu o posibila noua iubita ( Cristina ) Maricel ,,,,,  - Pagina 2 993347853 Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2919033358
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptySam 23 Feb 2013, 6:13 pm

Ce tupeu pe Oblio , nici n-a salutat-o pe Lorena cand a intrat in platou Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_eek spune ca nu il mai intereseaza nimic, oricum a venit marfa noua ( baieti ) Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_eek cata nesimtire Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_evil
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptySam 23 Feb 2013, 6:31 pm

hahalero, nu mai minti cu nerusinare Maricel ,,,,,  - Pagina 2 2278773213 spui ca o iubesti pe Lorena dar ridici bluzele altor fete si le pipai pe burta … oare vrei sa te accepte cu harem cu tot Maricel ,,,,,  - Pagina 2 4063079492
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyDum 24 Feb 2013, 5:56 pm

baiatul asta nu are pic de rusine nu stiu de ce il cheama mereu lol! lol!
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyDum 24 Feb 2013, 7:54 pm

Da,e cam frumusel,george,...Galateanul meu ,in comparatie cu Maricel……..dar cine stie ce caracter o avea.Sunt curioasa sa
vad pentru cine a venit!? Oare pentru Lorena???? Vom vedea maine;se pare
ca devine mai incitant concursul pt mirese!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz :
Daca a venit pe Lorena,eu cred ca ii voi sustine…O indragesc pe Lory,e
frumusica desi unii o cam critica ca este un pic…negruta,dar asta pentru
mine nu este o problema,om sa fie!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : O seara buna
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyDum 24 Feb 2013, 8:16 pm

anitanna a scris:
Da,e cam frumusel,george,...Galateanul meu ,in comparatie cu Maricel……..dar cine stie ce caracter o avea.Sunt curioasa sa
vad pentru cine a venit!? Oare pentru Lorena???? Vom vedea maine;se pare
ca devine mai incitant concursul pt mirese!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz :
Daca a venit pe Lorena,eu cred ca ii voi sustine…O indragesc pe Lory,e
frumusica desi unii o cam critica ca este un pic…negruta,dar asta pentru
mine nu este o problema,om sa fie!? Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Icon_razz : O seara buna

Anita, ambii sunt consatenii tai Laughing sper doar sa se vada diferenta la caracter Exclamation
Maricel are apa in calcaie si vant in cap Maricel ,,,,,  - Pagina 2 3929992033 ce sa ceri de la el Maricel ,,,,,  - Pagina 2 393761992 imi pare rau pentru Lorena ca sufera , sper sa-si indrepte ochii spre unul din baietii noi, de preferabil George Maricel ,,,,,  - Pagina 2 3294603294
Sus In jos
anitanna
Prietenii forumului
Prietenii forumului
anitanna


Mesaje : 336
Data de inscriere : 24/04/2012

Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 EmptyDum 24 Feb 2013, 8:43 pm

Corina Angelescu

Sper sa nu va deranjeze ca am ales sa postez aici. Mie,personal,mi s-a
parut o magarie ce a facut Maricel ieri.Mi se pare ca o preseaza pe
Lorena. Din punctul meu de vedere,el i-a dat de inteles ieri Lorenei ca
daca nu se va impaca cu el si daca va face un alt cuplu in competitie
publicul nu o va mai sustine. Gresit. Eu o sustin pe Lorena de la
inceput,iar pe Maricel l-am sustinut doar pentru ca forma un cuplu cu
Lorena.Haideti sa ii dam maine mesaje pisicutei si sa ii spunem ca ea se
va bucura de sustinerea noastra pentru ce e ea,nu pentru Maricel.Lorena
e o fata buna,si sunt sigura ca tine de cont de ceea ce ii zic fanii
ei.Daca o sa seimpace cu Maricel e alegerea ei,dar trebuie sa stie ca
indiferent ce alege sa faca noi ii suntem alaturi. Maricel ,,,,,  - Pagina 2 499146199
Sus In jos
Continut sponsorizat





Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Maricel ,,,,,    Maricel ,,,,,  - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Maricel ,,,,,
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Maricel - Lorena

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 2-
Mergi direct la: