MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
MIREASA PENTRU FIUL MEU
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MIREASA PENTRU FIUL MEU

***********************
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 photo antetiarna_zpsd4fb60ba.jpg
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Imagini mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptySam 09 Iul 2016, 5:38 pm Scris de frezii

» Comentarii mpfm 5
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyVin 16 Oct 2015, 1:51 pm Scris de frezii

» Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyLun 17 Aug 2015, 5:20 pm Scris de frezii

» Carmen
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:05 pm Scris de frezii

» Carmen - Danut
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyJoi 13 Aug 2015, 6:03 pm Scris de frezii

» Poze - concurenti - mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyVin 07 Aug 2015, 1:32 pm Scris de frezii

» Elly
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyJoi 06 Aug 2015, 1:35 pm Scris de frezii

» Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptySam 01 Aug 2015, 4:42 pm Scris de frezii

» Catalina - Nicolae
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMier 22 Iul 2015, 3:39 pm Scris de frezii







HOROSCOP
Photobucket Photobucket



Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Dum 09 Iun 2013, 12:57 pm
Top postatori
frezii
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
gratiela
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
elenita
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
anitanna
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
sad angel
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
vyky2010
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
vlavi
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
kikilina
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
xenia
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
kokolino
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_lcapComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Voting_barComentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Vote_rcap 
 photo inimioare_colorate-1.gif
Subiectele cele mai active
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 3
Comentarii - emisiune mpfm 4
Comentarii - emisiune mpfm 3
Lorena ...... fata
Cornelia ....... fata
Andrei

 photo besos.gif

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 4b36422c62a500da847e7f75e64d50ec
Statistici
Avem 24 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: daniel111

Membrii nostri au postat un numar de 24397 mesaje în 209 subiecte

 

 Comentarii - emisiune mpfm 3

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul
AutorMesaj
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyLun 25 Noi 2013, 2:20 pm

A aparut o sora abandonata  a lui Robert trezirea  mai are si un frate Rolling Eyes  pe ei, mama lor nu-i recunoaste si nu-i vrea Shocked i-a abandonat cand au fost mici,  sora avea 3  ani iar fratele  un an Shocked     DOAMNE 1./// yyy:   1./// yyy: 1./// yyy:
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyLun 25 Noi 2013, 2:30 pm

Maria zice ca Andrei-tatu trebuie descantat si tamait Amen`  cica mumix face si desface pe hainele lui ramase la ea :=)): :=)): :=)):
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyLun 25 Noi 2013, 7:08 pm

frezii a scris:
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 6_zps610
love love love 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyLun 25 Noi 2013, 7:09 pm

frezii a scris:
 
PAMFLET .. Fat Frumos si mama Sultana !

Eu sunt Ray si am hotarat
Pe tine Fat Frumos sa te infrunt
Si prefer sa-ti spun in fata
Ca dau cartile pe fata
Si prefer sa-ti spun direct
Ca nu am nici un regret
Si oricand eu iti dau clasa
Si ai luat o mare plasa
Ai crezut ca poate tine
Insa toate..pan'la mine
Stiu ca nu te asteptai
Si acum o sa plagi iar
Ca al tau tata ii suparat
Ca eu pe tine te-am atacat
Sa iti dau cumva o ceapa?
Tinere, esti pistol cu apa.
Stiu ca o sa plangi acum
Ca vrei acasa de Craciun
Si ca daca n'o sa se poata
Nu'i musai sa iesi pe poarta.
Am decis sa nu mai tac
Pe Iuliana sa o demasc
Ca sa vada o tara intreaga
Cum incearca sa o dreaga
S-a prins ea ce-i smecheria
Bun venit in Romania!
Si acuma ce sa zica
Tace..ca ii este frica
Nu are speech-ul facut
Ca s-a prins mai toata Antena
Ca-si inchide lavaliera
Si cum nu e pregatita
Ce sa zica..ce sa zica?!
"Vreau sa plec
Ca nu mai pot
Casa nu o mai suport!"
Dar eu nu am sa ma las
Pana nu am sa va demasc
Ca sa stiti ca Raymania
Invadeaza Romania.   
 
hi,hi .,., hi,hi .,., hi,hi .,., hi,hi .,., hi,hi .,., hi,hi .,., 
e ff bun :xx.:ras :xx.:ras :xx.:ras
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyLun 25 Noi 2013, 7:10 pm

frezii a scris:
 photo Frezii-cappucino_zps123cd6df.jpg
multam pentru cappucino :~ .~ @: :~ .~ @:
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyLun 25 Noi 2013, 7:10 pm

frezii a scris:
Incepem saptamana  cu Maria suparata Idea   Diana si Andreea s-au suparat  ca baba a  facut   dush 1./// yyy:  casa mireasa ...  e socola hi,hi .,., 
Eu una abia astept sa iasa scroafa de Diana afara poc,poc  si Andreea la fel  X.angry
te sustin
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyLun 25 Noi 2013, 7:11 pm

frezii a scris:
A aparut o sora abandonata  a lui Robert trezirea  mai are si un frate Rolling Eyes  pe ei, mama lor nu-i recunoaste si nu-i vrea Shocked i-a abandonat cand au fost mici,  sora avea 3  ani iar fratele  un an Shocked     DOAMNE 1./// yyy:   1./// yyy: 1./// yyy:
ma intreb cum a putut face asa ceva ganditor 
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyLun 25 Noi 2013, 7:12 pm

frezii a scris:
Maria zice ca Andrei-tatu trebuie descantat si tamait Amen`  cica mumix face si desface pe hainele lui ramase la ea :=)): :=)): :=)):
au inebunit de tot :xx.:ras :xx.:ras :xx.:ras 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMar 26 Noi 2013, 10:39 am

gratiela a scris:
frezii a scris:
Incepem saptamana  cu Maria suparata Idea   Diana si Andreea s-au suparat  ca baba a  facut   dush 1./// yyy:  casa mireasa ...  e socola hi,hi .,., 
Eu una abia astept sa iasa scroafa de Diana afara poc,poc  si Andreea la fel  X.angry
te sustin
:-):-: # ~ # 7 bezea 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMar 26 Noi 2013, 10:44 am

gratiela a scris:
frezii a scris:
A aparut o sora abandonata  a lui Robert trezirea  mai are si un frate Rolling Eyes  pe ei, mama lor nu-i recunoaste si nu-i vrea Shocked i-a abandonat cand au fost mici,  sora avea 3  ani iar fratele  un an Shocked     DOAMNE 1./// yyy:   1./// yyy: 1./// yyy:
ma intreb cum a putut face asa ceva ganditor 
Si eu ma intreb ...  nu gasesc un raspuns :sssss  doar ea  stie ... oare cand pune capul pe perna doarme linistita :intrebare
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMar 26 Noi 2013, 10:44 am


Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 3885616604 
Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Barre-11
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMar 26 Noi 2013, 3:20 pm

by Maria :  Daca mai stau  aici o iau lala,  trebuie sa plec  ...  poate  n-o sa ma gaseasca  nimeni, ca pe Elodia  :=)): :=)): :=)): :=)): :=)):
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMar 26 Noi 2013, 3:24 pm

Eu zic ca baba pleca ultima din competitie, stinge   Idea  dupa ea ca se consuma ... si  cine plateste   hi,hi .,.,
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMier 27 Noi 2013, 10:49 am

 \cafeluta  ceai`` lovely_ day 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMier 27 Noi 2013, 10:50 am

Meme Meme - EXEMPLU: am vazut o poza cu un copil din tarile subdezvoltate care era numai piele si os si un vultur astepta sa moara sa-l devoreze. acel copil cu un euro pe zi ar supravietui, dar cei care trimit coroane de flori de sute de euro ca la morti sunt aplaudati sincer, nu va suparati pe mine ca ma ghidez dupa alte valori in viata
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMier 27 Noi 2013, 10:57 am

Meme Meme - m-am uitat si eu aseara 10 minute la inceput si 10 la sfarsit si mi-a fost de-ajuns. nu vreau sa protejez pe nimeni pentru ca sunt un om care mereu isi spune parerea deschis. nu mi-a fost dat sa vad in cele 3 sezoane cat am urmarit si eu din emisiuni, tembeli mai mari ca andrei , diana si cristina.sa ma ierte familiile lor dar daca fimiu face gesturi de tembel il fac tembel si gata, nu menajez pe nimeni.deja astia nu mai sunt la o emisiune matrimoniala ci pe un maidan .cei trei ciobani :andrei, cristina si diana pastoresc sub atenta obladuire a mirelei turma care daca ar avea un caine destoinic ar sari la jugulara ciobanului care latra mai mult ca el si il streseaza si care isi ia si rolul cainelui la stana
Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyMier 27 Noi 2013, 6:24 pm

frezii a scris:
Eu zic ca baba pleca ultima din competitie, stinge   Idea  dupa ea ca se consuma ... si  cine plateste   hi,hi .,.,
hi.hi hi.hi hi.hi 
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyJoi 28 Noi 2013, 6:57 pm


Iata ca maine 29.11.2013 echipa Mireasa pentru fiul meu ne face o surpriza! Ii revedem pe cei mai celebri 20 de concurenti ai tuturor timpurilor! Apoi dam o fuga-n viitor, peste 20 de ani, si ne intalnim cu actualele perechi de indragostiti!  


Sus In jos
gratiela
Diamantele forumului
Diamantele forumului
gratiela


Mesaje : 6094
Data de inscriere : 02/11/2012
Varsta : 75

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyVin 29 Noi 2013, 10:08 am

frezii a scris:

Iata ca maine 29.11.2013 echipa Mireasa pentru fiul meu ne face o surpriza! Ii revedem pe cei mai celebri 20 de concurenti ai tuturor timpurilor! Apoi dam o fuga-n viitor, peste 20 de ani, si ne intalnim cu actualele perechi de indragostiti!  


mare branza
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyVin 29 Noi 2013, 11:02 am

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Ujtpsv11
Buna dimineata !
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyVin 29 Noi 2013, 11:08 am

Daniela face ciorba de potroace  deja :xx.:ras :xx.:ras :xx.:ras
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyVin 29 Noi 2013, 11:11 am

Uite ca apar si primii invitati, Mara Ioan si Mihaela, fosti concurenti din sezonul 5 floricica.,  Ce grasuti sunt tinereii Laughing
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyVin 29 Noi 2013, 11:15 am

A venit si  Elena, papusica de ceara Laughing  tot din sezonul 5 Idea   si ea  a pus carnita pe ea  Wink
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyVin 29 Noi 2013, 11:32 am

Hai ca a venit si Alin, prazarul hi.hi  tot din sezonul 5  geek 
Cam aiurea intalnirea asta ... e si fosta iubita a lui in platou  pale   mai pune si Mirey paie pe foc  :xx.:ras
Sus In jos
frezii
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
frezii


Mesaje : 14796
Data de inscriere : 03/07/2011
Varsta : 47
Localizare Localizare : acasa

Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 EmptyVin 29 Noi 2013, 11:45 am

Ionut Stauceanu - aline ,ai dreptate ,mare ghinion ai avut cu telefoanele ,ce sa-i faci daca vaca de preoteasa bacila intra non-stop in direct scotand pe gura numai dejectii  :xx.:ras
Sus In jos
Continut sponsorizat





Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Comentarii - emisiune mpfm 3    Comentarii - emisiune mpfm 3  - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Comentarii - emisiune mpfm 3
Sus 
Pagina 6 din 40Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3
» Comentarii - emisiune mpfm 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MIREASA PENTRU FIUL MEU :: Arhiva - mpfm :: MPFM - 3 :: Comentarii - emisiune-
Mergi direct la: